reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
ranyy ta dieta matek karmiących strasznie wymagająca i drastyczna :p chyba bym wpadła w depresję poporodową :p ale pewnie szybko bym zrzuciła wagę :D


Monika
haha ja wczoraj w sklepie zoologicznym widziałam łyżeczkę dla psa:p ciekawe jak to się przydaje :p i jak się karmi psa:p Mój Dyziek to by zjadł z tą łyżeczką :D
 
Moderowane przez Munius? Ja myślałam ze przez Ewulę:-D
Ja tez jestem na tym zamkniętym i to prawda ze dostać się tam to maskara, ja ciągle nie pamiętam gdzie to było, ale gdzie na szarym końcu:baffled:

Ten wątek powinien być zamknięty i już. Watpie żeby ktoś jeszcze doszedł. A nawet gdyby to się go zaprosi czy coś, nie wiem nie znam się.
Ja nie chcę moderować, wsytrczy mi moderowanie grupy na fejsie :tak:
 
Ewa nie chcę Ci burzyć koncepcji ale czy brokuły nie kapustne, wzdymające?

Skoro wypowiadający są za zamknięciem, to teraz tylko słowa zamienić w czyn. Kto zna się choć trochę i napisze do admina? Albo kto ma kontakt z moderatorami? Bo tak sobie będziemy gadać i nic nie zrobimy:-).
 
Secreto a mój boksio to nawet z widelca je :-D Jednak nie wiem po co miałbym mu łyżeczkę kupować i tak woli swoją miskę :tak:
No ale są osoby dla których opieka nad takim psiakiem to jak opieka nad dzieckiem. To może one takich łyżeczek potrzebuję...


Zmartwiłam się chwilowo tą pościelą. ale nie będę już zmieniać koncepcji :sorry2: bo zaraz wszystko będę chciała kupić....
Zostaję tylko przy prześcieradle i rożku, a potem kocyku czy tam śpiworku :tak: Podusię i resztę kupię pewnie dopiero na jesień albo zimę...
 
Ostatnia edycja:
Moniqa, też się śmiałam z tej łyżeczki, ale znam dziewczyny, którym się to bardzo przydało jak np. musiały podawać leki albo poić dziecko łyżeczka po łyżeczce przy rotawirusie itp. :)
 
Ewa a może pójść na łatwiznę i prostotę i postaw i postawić na prostotę na przykład pieczone jabłko wydrążony środkiem i serkiem homogenizowanym żurawiną albo pieczone banany z odrobiną i białej czekoladyalbo ciasto marchewkowe
Kurde wkurza mnie pisanie na tablecie
 
reklama
Ewa ja mam zamiar jeść prawie wszystko i najwyżej wykluczać coś jeśli zaszkodzi :tak:inaczej bym wszystkich pozabijała :p

Katrine mnie teraz bardzo często kłuje tak jakby w szyjce i przy tym nie da się chodzić ani siedzieć ;/ Nie mogę się doczekać Leonkowego pokoju :D

Agnis też jestem za zamknięciem ale żeby wszystko pozostało na miejscu :tak: bo tego naszego zamkniętego też nie lubię :-(bo trzeba go szukać;/
 
Do góry