reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
No my od razu łóżeczko mamy. A wystrój pokoju bedziemy powoli organizowac jak mały juz bezie na swiecie, moze jakies naklejki na sciane zamowie jeszcze w lutym.
Co do kaumulatora to m mowi ze moze woda zamarzla...ech mam nadzieje ze ruszy... po pracy maja patrzyc co z autem...kurcze byle by nie bylo kolejnych kosztów :-(

Secreto ja jeszcze tydzien temu nie mialam ani jednej zabawki :tak: i juz w prezencie ostalismy grzechotke, gryzaki, maskotka i takie cos jeszce do powieszenia w wózku, trzeba cos dla gosci zostawic :-D

Koreczek gratuluje :-) fajnie ze juz jestes ciocia :-)
 
Kamaa ładna pościel :-)
Łóżeczko jaśniutkie, fajne :tak: Nasze też takie jest - podobno (bo leży w klapkach) ;-)


Ja właśnie kończę kompletować wyprawkę... tzn. staram się zdecydować na jakiegoś sprzedawce na allegro, bo nie wiem u którego brać :-D
Nie chcę u kilku, bo na przesyłkach zbankrutuję;-)



Koreczek GRATULACJE!!
 
Koreczek, gratulacje! :)

Jakby ktoś chciał pluszaki, to chętnie oddam :) Mamy kilkanaście, stoją i się kurzą ;)

***
Potrzebuję pomysłu na obiad i deser dla matki karmiącej i stosującej się do tych wszystkich zasad.
Macie jakiś pomysł?

Ciasto już chyba mam - sernik gotowany. To chyba najbezpieczniejsze będzie, bo czekolada odpada, owoce to nie wiem, drożdżowe jeszcze ewentualnie...
 
Ewa to chyba jakaś ryba będzie najlepsza np. łosoś z folii w ziołach delikatnych w rybach kwasy omega więc powinna być zadowolona :p i np. do tego kasza gryczana i szpinak do tego :D
 
Josek jak byłam w ciąży z J. mój starszy syn przechodził ospę. Rozmawiałam z gin i pediatrą obydwoje twierdzili, że skoro ja chorowałam to nie ma zagrożenia dla dziecka. J. zdrowy jest:tak:.

Agnis 300 zł za sesję to nie jest dużo.

Secreto pokój jak z bajki! i myślę, że Pola przez najbliższych kilka lat będzie sie kochać w różach.

Marcia Krystianek już kawał bobasa.

Kamaa pięknie wygląda łóżeczko Leosia.

Koreczek gratuluję bratanicy!

Ewa chyba może być też jabłecznik. Na obiad sławetny rosół, mięso z indyka lub kurczaka gotowane/pieczone. Ale to nie na 100% bo ja tych wszystkich rygorystycznych zasad chyba nie pamiętam.
 
reklama
Secreto, to ja nie zjem :) Nie lubię szpinaku, a łosoś to tak średnio ;) Ale pomysł z rybą dobry, dzięki, zapiszę sobie :)

Nifla, rosół to z tego, co pamiętam, nie może być na kościach. Kurcze no, problem mam, bo ja się do tego raczej nie stosowałam, a na pewno nie jakoś rygorystycznie :/
 
Do góry