reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Dziewczyny byłam kiedyś na początku tego wątku jej stałym bywalcem ... pamiętam sporo osób i cieszę się że tak was tu dużo :tak:
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę lekkiej końcówki i samych zdrowych malutkich SZCZĘŚĆ :-D
 
reklama
Nikusia i mamo synka zgadzam się z Wami.:tak:
Ja tylko wkleiłam to zebyscie zobaczyły co mi dali.
Ja mysle ze ze nawet jak to przeczytają to pobieznie. Nie wiem kiedy to wprowadzili i po co.
Wiadomo poród sam weryfukuje pewne rzeczy.
Patrze na to z przymrużeniem oka:tak:

Ale podobno wypelnic muszę..hmmm:szok:
Ale jak dostałaś od położnej to może go czytają w szpitalu. Mi się podoba ostatni punkt na 100% bym go zaznaczyła


Koreczek a na co sie nastawiała? Wg mnie najlepiej sie niczego nie spodziewac chyba..co ma byc to bedzie...oby polozne i lekarze zrobili wszsytko zeby bobas urodzil sie zdrowy.

Bylam z m w 5 10 15 w koncu. I kupilismy tej malej ciuszki. Oto co kupiliśmy:
Princeska Niemowlęca 5K2501 - 5.10.15
Bluzka Niemowlęca 5H2526 - 5.10.15
Body 5T2530 - 5.10.15

Jeszcze rajstopki mielismy kupic, ale nic kolorystycznie nie pasowalo.. jeszcze jak do galerii pojedziemy to moze uda cos sie dobrac. Myslicie ze bedzie oki taki prezent? Za to co nam ta kolezanka przyslala?
Śliczne ciuszki. Na pewno się spodobają.

A ja nie kupiłam talerzy, bo te same na allegro za 70zł z wysyłka, a w tesco 169zł. Za to kupiłam pieluszki Pampers 1 43szt i zestaw 17 pojemników za 20zł i są tam takie fajne małe akurat na 1 porcję jedzenia dla maluszka:-D.
 
Ale mam znów nadrabiania... staram się Was czytać na bieżąco, ale i tak mam problem z nadążeniem :-p
Siedzę od 2h i myślę czy fioletowy wózek będzie dobry dla chłopca :-D Znalazł się takowy na sprzedaż.... tzn. model taki jak chciałam tylko kolor niekoniecznie. Za to za małe pieniążki bo 400zł za 3w1... i teraz mam zagryzkę :wściekła/y:
20120827570.jpg z tego co poszukałam w necie to taki kolor będzie :tak:
 

Załączniki

  • 20120827570.jpg
    20120827570.jpg
    59,1 KB · Wyświetleń: 59
Moniqaa nadaje się dla chłopca ja osobiście mojego chrześniaka w podobnym fiolecie woziłam i pięknie się prezentował a jego mama wybrała taki kolor bo go lubi a wiedziała że dla chłopca wybiera i miała duży wybór kolorów.
 
Byłam przymierzyć wózek do bagażnika, bo mi to sen z oczu spędzało i tak: mogę zdjąć kółka i wtedy mieści się na płasko w bagażniku, mogę nie zdejmować i położyć na boku lub jeszcze zdjąć półeczkę zasłaniającą bagażnik i wtedy postawić w pionie. Tak czy inaczej jakoś się mieści, więc bierzemy tako city move na pewno:-)
A jutro dostanę paczkę z pościelą, bagatela tygodniowa obsuwa z dostawą, ale babka przepraszała i powiedziała, że dołoży prezent dla dziecka w ramach przeprosin. No zobaczymy, co to będzie :happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moniqe nie mysle, ze nie pasuje do chlopca.... jesr ok nie ma wzorkow tylko kratka I ten fiolet jest ciemny a okazja super


Wlasnie wstalam do zywych....

Zabieram sie do roboty I zmykam do szkoly na godzine a pozniej po Julka.... wieczorem bede sprzatac.... teraz tylko zloze pranie...

Ok.... nie mam pojecia co to jest balonik I masaz szyjki.... mozecie mnie rozjasnic????

Aaaa.... ja nie nastawialam sie na nic przy poerwszym porodzie I teraz tez nie..... ja wrecz modlilam sie, zebym nie popekala I zeby mnie zdazyli naciac....
Na pewno fajnie by bylo jamby mi szyjki nie sprawdzali za czesto heheh.... a pezy porodzie mimo, ze plakalam lrzy tym prosilam bo wydawalo mi sie, ze jak wkladaja tam paluchybto szybiej sie rozchodzi..... heheh ;)
 
Do góry