reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mamusiu, no to ja to wiem, ale ona twierdziła że rozwarcie samo się ot tak siebie zrobi, czko jej wypadnie, wody odejdą i od razu będzie parla przy skurczach. Tylko że nie pomyślała że nie zawsze idzie wszystko po myśli, a mówiłam jej. No nic, dobrze że ma balonik :D
 
reklama
Włosy doprowadzone do porządku i pazurki też ( zrobiłam hybrydę znowu ale francuza ;))
Kamaa
– ja dzisiaj praktykantce musiałam zwrócić uwagę, bo miała strasznie długie paznokcie i tymi paznokciami mi głowę szorowała aż mnie bolało. Kiedyś chodziłam do innej fryzjerki i tam była dziewczyna na praktyce, która jak myła głowę to przy okazji robiła tak świetny masaż głowy , że można było u niej odpłynąć na fotelu. Każdy centymetr głowy miałam wtedy wymasowany i jeszcze widać było , że była przeszkolona bo uciskała głowę w odpowiednich miejscach.
Agnis – co do planu to ok. fajnie , że wstawiłaś i może w niektórych szpitalach uwzględniają życzenia rodzących mam ale nie wierzę , że położne mają czas czytać wszytki te punkty, kiedy na Sali leżą np. 4 rodzące i mają spamiętać, że ta chce muzykę mieć swoją a ta chce przy pomocy lusterka oglądać główkę dziecka. Moja bratowa mówiła, że ma koleżankę, która taki plan co do minuty miała rozpisany i mówiła, że musi z nią porozmawiać i ją uświadomić , że życie i tak swój scenariusz ułoży. A gdzie Ty rodzisz??
Mamusia synka – tak poród to nie bajka a położne tych porodów naprzyjmowały się tysiące i z doświadczenia wiedzą co mają zrobić w danym momencie , żeby pomóc rodzącej niż ta, któ®a rodzi pierwszy raz i przyszła z planem porodu.
Koreczek – kciuki za bratową – tez miałam dzień przed porodem balonik
Uciekam na zebranie do szkoły.
 
Kurcze teraz taka przerażona jest... nie nastawila się na takie okoliczności:(

Mi jest wszystko obojętne, balonik, masaż szyjki, wszystko jest dobre co pomoże mi szybciej urodzić :)
 
Susi ja rodze w Drezdenku. Z tym miastem moje tworzy powiat. Dla mnie ten caly plan jest zbedny. Zapytam ginki co o nim sadzi. W koncu pracuae w tym szpitalu :-)
 
Koreczek a na co sie nastawiała? Wg mnie najlepiej sie niczego nie spodziewac chyba..co ma byc to bedzie...oby polozne i lekarze zrobili wszsytko zeby bobas urodzil sie zdrowy.

Bylam z m w 5 10 15 w koncu. I kupilismy tej malej ciuszki. Oto co kupiliśmy:
Princeska Niemowlęca 5K2501 - 5.10.15
Bluzka Niemowlęca 5H2526 - 5.10.15
Body 5T2530 - 5.10.15

Jeszcze rajstopki mielismy kupic, ale nic kolorystycznie nie pasowalo.. jeszcze jak do galerii pojedziemy to moze uda cos sie dobrac. Myslicie ze bedzie oki taki prezent? Za to co nam ta kolezanka przyslala?
 
A i poczwarce sie coś ostało :-D

Zdjęcie0250.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0250.jpg
    Zdjęcie0250.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry