reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Gdzie tam.. mi teściowa za skórę... nie.... przecież ja jestem miła do wszystkich... wszystkich szanuję.... wszystkich lubię... :-D

Kamaaa też mam granatowe ogrodniczki dla Smyka :tak:



Dziewczyny
co kupowały używane wózki. Możecie mi powiedzieć na co zwracać uwagę?
Chciałabym jutro jakieś obejrzeć, ale nie wiem co jest ważne. Nie chciałabym by ten wózek zaraz się rozpadł ;-)
 
reklama
Moniqa ja kupowałam używany, pierwsze na co patrzyłam to jak tak potrząsałam wózkiem na boki czy nie jest taki rozklekotany, czy nie ma luzów, czy wszystko dobrze działa czy nie jest brudny, poprzecierany, czy kolka nie sa "zajechane" ogolnie zeby nie byl taki zamordowany na smierc.....moj ma gwarancję do marca następnego roku więc nam sie trafil


na tlc porodówka
hmmm ogladac czy nie ogladac....
 
mamatek moj gin tez raz na 2miesiace mi zleca, ale ja i tak staram sie co miesiac robic, najczesciej tak zeby "swieze" wyniki i tak miec na wizytę. Te skurcze przepowiadajace to tylko mi sie brzuch napina...czasem najwyzej to jest nieprzyjemne ale nie boli. To jak mnie w nocy brzuch boli to jak by mi sie wlasnie okres zaczynal, tylko ja nigdy bolesnych @ nie mialam i to tez nie jest bolesne tak bardzo..tylko takie uczucie. Co do gemini, to bylo moje 2.zamowienie w ciagu miesiaca za ponad 300 i teraz nie dostawalam z ich winy dlatego moze tyle dostalam ;-) Ale nie dziwie sie, niby drobiazgi, a ciesza. Tez bym miala focha na Twoim miejscu :-)

mamusia synka no dokladnie, zakurzone na maksa! przeciez tego sie uprac nawet nie da..a poza tym nie po to kupuje posciel z wkladem antyalergicznym zeby noworoka do pierza wkladac z miliardem roztoczy w dodatku :-D ale nic nie mowilam, tylko sie usmiechnelam i tyle, bede robic i tak po swojemu :-Dwole kocyk dolozyc niz w to klasc :tak:

Acha co do smoczka. Mojego kuzyna zona co urodzila w lipcu jest antysmoczkowa...i teraz jak ją sobie wyobrazam to z mala uwieszoną wiecznie przy cycku! Bo jak sie spotykamy to mala zakwili i bach, cycek na wierzch i daje... Zresztą zadnego picia innego nie dostaje...ja wiem, mleko najlepsze..ale ciagle cycek? ała moje cycki! nie chce tak..chce karmic ale nie miec malego uwieszonego no...

Koreczek, do szpitala to ja tylko meza wpuszcze i mame! Reszta niech spada :angry: jakby to jeszcze siostra byla to oki...ale sąsiadka? :angry:no bulwersa zlapalam :-D

Moniquaa ja tesciowej nawet na chrzcinach nei chce :-D bo na sama mysl cisnienie mi skacze..dobrze ze 450 km od nas mieskza :-D ale jej wizyty jak ja jeszcze bede taka nieogarnieta, obolala tuz po porodzie sobie za chiny nie wyobrazam...z gemini rzeczy dalej stoją na lawie w salonie ;-) nie mam weny gdzie to poupychac ;-)

AnetaNorwegia dlaczego pokazalas te bodziaki :-( przeciez nie opanuje sie i kupie...tym bardziej ze chce tam zajsc po jeszcze jeden kocyk...och Ty nieobra :-p

Sylwia1985 to jaki smoczek proponujesz? :baffled:

Carri super wieści z wizyty! :-)

Rady..hmmm...ja odpowiadam ze kazdy musi popelnic bledy, my na pewno tez ich nie popelnimy i bedziemy sie kierowac tylko i wylacznie swoim rozumem :tak:
 
Carri super wieści
Moja mama to becik ze strychu moj sciagnela! Taka dluuuga poducha :-D oczywiscie z pierzem ;-) przeciez ja w tym bobasa nosic nie bede! bo bede sie bala ze wypadnie z tego albo cos... no ale ona zaczyna ze dziecko przez pierwszsy miesiac musi byc wygrzane :-D i tak bede robic po swojemu
Ja mama becik tylko do chrztu;-) Co do becików to mój dziadek się dziwił, że dziecko fika nogami i nawet stwierdził, że lepiej niż pół roku trzymania związane w betach.

Gdzie tam.. mi teściowa za skórę... nie.... przecież ja jestem miła do wszystkich... wszystkich szanuję.... wszystkich lubię... :-D

Kamaaa też mam granatowe ogrodniczki dla Smyka :tak:




  • wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
Dziewczyny co kupowały używane wózki. Możecie mi powiedzieć na co zwracać uwagę?
Chciałabym jutro jakieś obejrzeć, ale nie wiem co jest ważne. Nie chciałabym by ten wózek zaraz się rozpadł ;-)

Zwróć uwagę na rdzę, na stan kół, a na wyściółkę w gondoli i czystość wózka ( można stargować cenę na pranie) Lepiej bierz z stelażem stalowym, więcej wytrzyma ale jest cięższy

Co do odwiedzin w szpitalu to mnie zaraz po porodzie odwiedził tata z kolacją, był najbardziej wyczekiwana osobą;-) Mama i mąz siedzieli ze mną cały czas, wie ci później byli. Później codziennie kilka razy była mama, ale ona akurat leżała też w szpitalu na reumatologii, więc jak przychodziła to szłam siusiu albo wziąć prysznic, mąż wpadał po pracy, raz teściowa ze szwagrem była przywiozła mi obiadek a szwagier machnoł w drzwiach mi cześć i uciekł. Nawet dziecka nie zobaczył, bo nie chciał mnie i reszty lasek krępować. Za to w drodze do domu wjechaliśmy do teściowej na obiadek i teściowi wnuczkę pokazać (teść po 5 udarach) opłacało się, bo wnuczka zgarnęła 2 stówy;-)
A dziewczyny moja mam każe mi wsadzić na wyjście ze szpitala do nosidła główkę czosnku. Podobno tak moja prababcia kazała, ja go miałam wychodząc, mój brat i kuzynostwo i mama Celinie włożyła. Wiem że to zabobon ale chyba tak zrobię, tylko jak bym wiedziała po kiego czorta ten czosnek;-)
 
A zapomniałam od 12 brzuch mnie coś boli, wzięłam nospę i pojechałam do logopedy z młodą, niby było lepiej ale teraz znowu mnie coś kłuje, chyba po 18 jak mąż wróci pojadę na IP. Na razie leżę na lewym boku. Zaraz chyba pójdę pod prysznic może pomoże mi
 
Kamaa to możemy sobie rękę podać :tak:
Ja tam mojej już wiem, że widzieć nie będę i nie mieszka 450km od nas, a w tym samym mieszkaniu :-p

Na weselu prawie ją w taksówkę wsadziłam i odesłałam do domu :-D Zaprosiłam ją tylko dlatego, że mąż nalegał :rofl2: a nie wsadziłam w taksówkę, bo świadek załagodził sprawę i obiecał, że kieliszek który wypiłabędzie jej ostatnim na imprezie bo inaczej sam ja odwiezie :tak:

Tak więc jeśli te hormony rzeczywiście tak działają jak Dziewczyny piszą to ja nie chce być w jej skórze :-D


Dziękuję za rady odnośnie wózka.
Waśnie przeglądam tablicę i pisze po kolei do osób u których mi się coś spodoba ;-)
Roan Marita mi się podoba, jednak ma za wysoko rączkę. Chciałabym cos podobnego, ale z regulacją... No chyba, że roan trafi się wyjątkowo tanio to jakoś przeboleję tą rączkę... Najwyżej szybciej będę szukać spacerówki ;-)
 
jagna25 postaraj sie lezec do przyjazdu m... a jak mala?

moniqua
moja tesciowa to temat rzeka...worek ktorego lepiej nie otwirac bo dna nie ma :-D
 
Kamaa w sumie co racja to racja... szkoda nerwów... ale i tak zazdroszczę tych 450km odległości :tak:

Jagna25 spokojnie, weź prysznic, o którym piszesz a potem na kanapę i leżeć.
Może to nic groźnego, tylko przemęczenie. Mam nadzieję, że IP nie będzie potrzebne &&&&&
 
Kamaa to możemy sobie rękę podać :tak:
Ja tam mojej już wiem, że widzieć nie będę i nie mieszka 450km od nas, a w tym samym mieszkaniu :-p

Na weselu prawie ją w taksówkę wsadziłam i odesłałam do domu :-D Zaprosiłam ją tylko dlatego, że mąż nalegał :rofl2: a nie wsadziłam w taksówkę, bo świadek załagodził sprawę i obiecał, że kieliszek który wypiłabędzie jej ostatnim na imprezie bo inaczej sam ja odwiezie :tak:

Tak więc jeśli te hormony rzeczywiście tak działają jak Dziewczyny piszą to ja nie chce być w jej skórze :-D


Dziękuję za rady odnośnie wózka.
Waśnie przeglądam tablicę i pisze po kolei do osób u których mi się coś spodoba ;-)
Roan Marita mi się podoba, jednak ma za wysoko rączkę. Chciałabym cos podobnego, ale z regulacją... No chyba, że roan trafi się wyjątkowo tanio to jakoś przeboleję tą rączkę... Najwyżej szybciej będę szukać spacerówki ;-)
W maricie rączka się opuszcza, jest regulowana w 2 poziomach. Ten niższy jest oki dla Celinki, daje radę prowadzić
Mała mi pomaga teraz, nie ma gorączki na razie
Idę pod prysznic, dalam znac mężowi co by piwa nie pił jak wyjedzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jagna25 ja też daję radę prowadzić na dolnym ułożeniu rączki :-D ale szczerze nie jest mi wygodnie.
Przymierzałam się też do Kaps3 NEON czy jakoś tak na tradycyjnym stelażu i prowadziło się się go znacznie lepiej (ale to chyba nowy model, bo nigdzie nie widzę używek...)
Kurdupel ze mnie :-D teraz to łatwiej mnie chyba przeskoczyć niż obejść ;-)

Jagna25 a Ty nas proszę informuj co i jak/, bo wiesz my teraz za nas wszystkie się denerwujemy :tak:
 
Do góry