reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Witam was! :-)

U nas dzis tez rano snieg sypal… chyba faktycznie już zima będzie! ;-)

Ja wlasnie po glukozie i sobie śniadanko jem. Masakra z ta glukoza! Strasznie w gardlo gryzie i po polowie czasu czekania zaczęło mi się strasznie slabo robic i musiałam isc do pielęgniarek się położyć. :-(No ale jakos przezylam…teraz tylko mam nadzieje, ze wyniki będą dobre. Okaze się jutro.

Jedyny plus tej calej glukozy, ze mala zaczela bardzo wariowac i nawet mój maz widzial jak mi się brzuch rusza hehe :-D

Jeśli chodzi o meza, to my znamy się już 6 lat i jesteśmy 2 lata po slubie. Poznalismy się u mnie na moich urodzinach 20, bo jego siostra jest dziewczyna mojego dobrego kolegi hehe

marcia30 w zestawie masz wszystko: ta nadstawke do gotowania na parze, noze, motylek do ubiania np. bialek, koszyczek do gotowania ziemniakow, ryzu, makaronu czy jajek, i taka spatulke. Oprocz tego zawsze jest kasiazka z przepisami radosc gotowania i tam jest naprawde duzo fajnych przepisow. Widze, ze już wiesz hehe ;-)
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! :tak:

muniuś ja smoczek i butelki kupilam już tommee tippee, ale ja się nie znam hehe :sorry:
A jeśli chodzi o pas to ja już mam 116cm. A rozstępy już mialam przed ciaza, wiec się jakos nimi nie przejmuje…

Agnis83 no jasne, ze normalne! Mi już czasmi się koszmary snia związane z porodem, no ale jakos to będzie! I nie jestes najgrubsza!!! Ja mam rozmiar 44 i wiecej niż ty w okolicy pepka! Zdrowka dla synka zycze!

AnetaNorwegia no to masz faktycznie duzo pracy przed soba, tylko się nie przemeczaj za bardzo! Ale narobiłyście smaka na gofry! Chyba tez będę musiala zrobic! ;-)
Masakra z tym śniegiem masz! Ale nie powinnas sama odśnieżać!
Kciuki za wizyte zaciśnięte!

flower188 nio u nas pewnie tez tak będzie. Ostatnio pokazywal mi takie podkoszulki dla taty i syna i w przyszłości maja być tez dla corki, to już mowil ze na pewno kupi! ;-)

katrine ale jak delikatnie czujesz to pewnie bardziej w strone kręgosłupa się przekręcił i jest dobrze, martwic możesz się dopiero zaczac jakbys wogole nie czula przez calutki dzien! Ja ostatnio tez tak slabiej czulam, ale moja gwiazda dzisiaj po glukozie tak wariowala, ze już się nie martwie. Super, ze pokoj już gotowy! :tak:

susi Gratuluje tak dlugiego stażu! :-D

Josek zdrowka dla was!

mlodamama21 kciuki zaciśnięte za 3D!

secreto ja tez coraz gorzej mam z podejmowaniem decyzji… Ja tez moja czuje tak nad pepkiem, wiec chyba dobrze! :tak:

mamusia synka ale z tego co wiem możesz mieć polozna, tez z innej przychodni, bo już nie ma rejonizacji, wiec może warto poszukac jakies dobrej!

Czarnyloczek kciuki zaciśnięte za jutrzejszy dzien!!

Megi Pegi mam nadzieje, ze to nic powaznego u Tadzia!

malpawzoo fajnie, ze maz sobie prezent zażyczył. Ja kompletnie nie mam pomyslu… Dla mnie to nie do pomyslenia, żeby dziecko tak zostawic!

Guziczek87 powodzenia na wizycie!

Nikusia82 ja staram się spac na bokach, ale często mi wtedy rece albo nogo drętwieją i ostatnio mnie zaczęło kolano bolec… Ja Spie w kojcu i tam mogę się położyć na plecach ale nie do konca i wtedy jest w miare ok. Ja tez bym chciala się nauczyc jeździć na nartach, no ale tak jak ty wole jechac gdzies na wakacje!

Ewula_m dobrze, ze się już lepiej czujesz!

jaspis powodzenia na wizycie! Na pewno będzie wszystko dobrze!

Aleksandretta Witaj u nas!!

Milego dnia wam wszystkim zycze i powodzenia na wizytach i badaniach!
 
Witam nową mamusię :)
Przeczytałam o pozostawianiu dzieci w szpitalu w sylwestra i nie mogę tego pojąć?? Żeby pójść się wybawić zostawić dziecko w szpitalu ?? - chore pomysły :szok:
Aneta - cudnie masz z tym śniegiem - ja lubię jak jest dużo a nie takie chlapy jak na początku z deszczem. Zawsze lubiłam zimę a teraz jak jeszcze jak jeździmy w góry na narty to tym bardzie - więc zazdroszczę pogody :) Zanim u nas tak ładnie się zrobi będziemy musieli przeczekać chlapy :(
Nikusia - te moje porządki to tak rozłożone w czasie do świąt - bo stwierdziłam , że mam dużo czasu i mogę przy okazji zrobić takie generalne z uporządkowaniem wszystkiego w szufladach, wyrzuceniem rzeczy niepotrzebnych , ogarnięciem córki ciuchów za małych , posprzątaniem w pawlaczach, w kuchni itd. Świąteczne ozdoby też wyłożę na tydzień przed świętami może a wtedy będę miała tylko do przetarcia na bieżąco kurze ewentualnie.
Ja śpię na lewym boku (podobno tak zalecają lekarze) i wspomagam się poduszkami pod brzuszkiem i między nogami :tak:
 
A ja nienawidzę zimy i wcale nie zazdroszczę śniegu! zazdroszczę Ozilli i Masiosi :)

Monisia
snilas mi się dzisiaj a dokladniej snilo mi się, ze sie licytowałyśmy kogo brzuch boli bardziej, mnie czy Ciebie hihihihih
 
Ok ubieram sie i jade :D ufff
Ciekawe tez czy Dominik nie zmienil sie czasem w dziewczynke :D tamto usg bylo w 19 tyg a teraz juz 26 :D oby nie
No i ta szyjke zobaczymy bo jak ja czuje to na dwa palce spokojnie mam to rozwarcie...
 
Aneta, trzymam kciuki!
Sprawdzasz sobie sama szyjkę? Ja bym się bała :/

***
Przez Was się zmierzyłam :p
Mam 95 cm w biuście i 101 cm w pasie. Czyli jestem prawie kwadratowa :p
 
reklama
malpawzoo dzięki;-) co do kwesti pozostaiwni dzieci w szpitalu to brak mi słów!
Aneta trzymam kciuki
witam nową mamusię!


Chyba z ciekawości kupię sobie miarkę żebym mogła sprawdzić obwód:-p choć tak jak nikusia jakoś boję się zerknąć i co 3 tygodniowe ważenie u gina mi wystarczy;p
Co do smoczków ja używałam nuka (butelki też) bo Zosia lubiła mieć zakrzywione smoczki a na początku chciałam być mądra matka i kupiłam avent ale jednak dziecko samo później podpowiada, czasami nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć.
Ostatnio byłam w tesco i znów kupiłam bodziaki więc mam na 0-3 mc 10 sztuk i mi starczy to z Zosią w kwestii ciuszków przegięłam stanowczo bo miała mnóstwo ubrań i wiele nie nosiła nawet;/ teraz postaram się opanować :-p
 
Do góry