reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mamusiu synka... ja mam nadzieję, że Ci się wszystko unormuje. Może być tak, że teraz Ci ta szyjka poleciała, a póżniej będzie spokój i donosisz z tym 2,5 cm do końca.
3 cm to jest ok, przynajmniej wg. mojego lekarza tego i z poprzedniej ciąży.

Nikusia... stuku puku..:-) dawno nie miałaś nieplanowanej wizyty..:wściekła/y: nie masz co robić tylko strych chcesz sprzątać...:-) przywołuję Cię do porządku....

Marcia... ale to co masz jakieś konkretne wytyczne co jeść co nie czy sama sobie ustalasz?
 
reklama
Mamusiu synka a miałaś jakieś objawy, czułaś, że szyjka się skraca? ja słyszałam, że dziewczyny z krótszymi szyjkami normalnie donaszały.. dużo leżały i to wystarczyło, dobrze, że nie ma rozwarcia

Marcia twój wynik nie jest taki zły
 
no tez sobie o tym pomyslałam, załoza mi to w 30tyg. i ponosze z 8 a potem sie nic nie bedzie działo, chyba wole lezec na dupsku bez tego...........
 
Secreto nic a nic nie czułam, nawet brzuch mnie nie bolał :-( wiec jak lekarz mi zmierzył i powiedzał 2,5-2,4 cm to buzie otworzyłam ze zdziwka..............
 
oj widze że dużo nas "tych szyjkowych".... oby dotrwać do marca!

monisia super że już po glukozie i dałaś rade!
marcia fajnie, że wyniki w prządku.... ważne że mieścisz się w granicy!
aneta &&&& za usg!

ja słyszałam że normalna szyjka to taka właśnie 3cm :) jak ktoś ma 5 to jakas wybitnie długa :) wiadomo im dłuższa tym lepsza! :)

witam nową mamusię!


ja butelke dla Oli miałam dr. bronws.... byłam zadowolona chociaż dużo mycia... Teraz chcę kupić z aventu... tak na wszelki wypadek żeby była :) zawsze może posłużyć jako butelka do herbatki :)
Smoczek mieliśmy z aventu... a teraz to nie wiem jaki kupić....
Przy Olce do w szpitalu w tym niebieskim pudełku był smoczek (właśnie z aventu) licze że teraz też jakiś bedzie :):p
 
też mi się wydaje, że będzie dobrze jesteśmy już prawie w 28 tyg, dobrze, że skurzy, krwawień nie mamy, ja staram się bardzo dużo leżeć ale teraz mnie podkusiło i posprzątałam trochę dom, poodkurzałam, nie wystarcza mi sprzątanie mojego męża jak siedzę w domu to muszę mięć bardzo czysto..
zobaczymy co będzie u mnie w czwartek
 
reklama
Megi Pegi - :sorry::sorry: no dobra dobra nie będę...weszłam zimno tam jak w psiarni ...jak to na strychu i ochota mi przeszła :cool2:

Ja też znam wiele dziewczyn co miało ten passer czy jak on tam i tak się potem zatrzymało, że rodziły po terminie
MARCIA - A zapraszam w kupie raźniej... No patrząc na granice to jednak masz go wysoko jak już dietę miałaś to warto jednak jej przestrzegać i zdrowa jest i lepiej się człowiek czuje i generalnie samo zdrowie
 
Do góry