reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Czesc dziewczyny :)

Co to ten termomix???

Ja jestem taka zmeczona i nie wyspana... Mala zostala wczoraj z wujkiem i zasnela mu dopiero o 22:40 :O ale za to my sie wybawilismy ;) nog nie czuje 7 godzin na 12cm, tance i hulance :) moj sie dosc napil i juz na imprezie sie dobieral hehe... Wrocilismy przed 1 do domu a poszlismy spac jakos kolo 4 a mala o 9 juz na nogach wiec troche do tylu dzisiaj chodze :/ wlasnie robie gofry a pozniej pojde sie polozyc razem z nia :)
W nocy spadlo 30cm sniegu , jestem zasypana
 
reklama
Anetko no super ,że tak sie wybawiłas i zazdroszczę. Ja to bym juz chyba nie dała rady tak poszaleć i jescze z męzem pofikać ech no ale przyjdzie i namnie czas :)

Tylko nam tu sniegu nie nawiej ! Odpoczywaj teraz.
 
A to ja to mam. Ale czy to takie super? Wole zwykly mikser itd. Ja zreszta nienawidze gotowac piec itd nie lubie kuchni ;) w piatek musze 5 ciast zrobic katastrofa!!! Nie wiem jak ja to przezyje :D
 
hej girls:-) nie pisałam już parę dni, nie było nas w domku, trochę czytałam Was na telefonie tylko, ale wszystkiego nie jestem w stanie nadrobić. od dziś się poprawiam:-D

mam do Was pytanie, czy którejś z Was zdarzyły się w tej albo poprzedniej ciąży hemoroidy? mi przez te parę dni poza domem się pojawił:-( zmiana klimatu, inne jedzenie, zaparcia i gotowe:-( czy coś da się z tym zrobić? powinnam pójść do lekarza? :-(
 
Monisia na szczescie moj maz mowi do mnie " rob jak chcesz kochanie" i mam go z glowy ja to zawsze go pod wlos bo mowie ze on tyle ma swoich " zabaweczek" ze ja tez mam prawo cos sobie kupic :-)

josek ja tez sie jutro na glukoze trzymam kciuki&&&&

aneta super ze sie wybawials a co do thermomixa to nie jest tylko mikser tylko mozna w nim gotowac ubijac ugniatac itd..

kasiulekk wspolczuje hemoroidow niestety nie pomoge ale wiem ze sa leki ktore lagodza dolegliwosci, zapytaj gina
 
marcia30, Josek to ja tez do was dolaczam. Tez jutro ide ;-) Ale po tych moich akcjach ze mi sie slabo robi zabieram jutro meza zeby mnie wrazie czego lapal...

kasiulekk nigdy jeszcze nie mialam, wiec nie wiem, ale chyba najlepiej zapytac lekarza.

AnetaNorwegia ja bardzo lubie gotowac i piec i u mnie thermomix bardzo sie sprawdzil, bo duzo rzeczy sie w nim szybciej robi i wogole! Czasami nawet ze 3 razy dziennie go uzywam, wiec wszystko zalezy... ;-)
 
kasiulekk ja mam hemoroid, teraz się nie odzywa bo nie mam problemów qpą wiec spoko ale jak tylko pojawi się zaparcie to już mnie boli i pęka, mam maść homeopatyczną avenoc i jest dobra, bardzo pomaga, można w ciąży stosować, postaraj się zmienić dietę bo zaparcia powodują ze one się robią :-(
 
No to chyba zalezy jak ktos lubi kuchnie i gotowanie to moze ok. Ja wole rekami szybciej zrobic lub mixerem niz wyciagac to z dolu szafki :D
U nas dalej pada i pada ten snieg :( juz piaskowicy w ogrodku nie widac...
 
reklama
Wina bezalkoholowe miałam je kiedyś, z tej samej strony, którą podawała Monisia. Całkiem, całkiem jeśli nie można normalnego wina- lepszy rydz... Ale niestety różnica jest i określenie, że są w smaku takie jak prawdziwe jest pewnym nadużyciem. Ale na Święta i Sylwka chyba też sobie zamówię.
Jutro zapisuję się do położnej- dowiedziałam się wczoraj na warsztatach, że każdej kobiecie w Polsce od 21 tygodnia ciąży należy się jedna w tyg.wizyta u położnej na NFZ, a od 32 tyg.dwie/tydz. Ustala się plan porodu, poznaje się prawo rządzące porodem i pobytem w szpitalu, przygotowuje do karmienia piersią i takie tam.
 
Do góry