reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ja dziś też miałam powtórkę z rozrywki, obudziłam się o 3 i zasnęłam o 7 (w międzyczasie śniadanie jadłam bo mi w brzuchy burczało) i spałam do teraz prawie. Już mnie to wkurza:wściekła/y:.
No chyba że to organizm każe mi się przyzwyczajać, bo mały od 3 do 6 szalał jak wariatek.

mamusia synka współczuje choroby Julka, tak na marginesie ja po duomoxie też zawsze rzygałam dalej niż widziałam. DO dziś na sam zapach mnie wzbiera..... Obyś się nie zaraziła tym cholerstwem z poczekalni.
Fajne sąsiadki - dziś to rzadkość:tak:

secreto każdy kolor będzie lepszy od różowego, ja jestem anty różowa;-).

Nikusia
ponoć drugie dziecko jest zupełnie inne od pierwszego, znaczy to tyle że Dominiś może być jeszcze grzeczniejszy, czego ci życzę;-).

Przez te noce i w efekcie spanie do późna mam cały dzień rozwalony i jestem do niczego....
 
reklama
Hej dziewczyny!

Ja tylko na chwilę, zaś was nie doczytałam... Ale obiewcuję, ze to zrobię, jak bede miała internet na telefonie:tak:

Przeczytałam tylko, ze mamusia synka ma nadgorliwe sąsiadki. Ta jedną olej, bo tak naprawdę dopiero teraz dziecko zaczyna nabierać tłuszczyku i ogólnie ciałka, to dopiero teraz zacznie rosnąć Ci brzuch, więc olej babę:tak:

Ja wysyłam bratu zdjęcia samochodu, bo będzie wystawiał na allegro, jadę do mechanika a później sprzątanie, bo wczoraj nie dało rady nic zrobić.

Nie wiem czy powinnam sie martwic, troche podbrzusze miałam ścisnięte taki, jakby skurcz taki lekki mnie trzymał i spojenie łonowe mnie bolalo, a krzyze... Dziewczyny jak sie w nocy przekrecam na bok to taki ból przeszywający jak nie wiem... ech. No nic uroki ciazy;-)

Miłego dnia!
 
Wieczorem tez brzuch mi się spinał, normalnie robił się twardy jak kamień i po chwili puszczało, ale nie bolało.
Tylko przy przekręcaniu i leżeniu na plecach spojenie mnie boli i czasem brzuch zaboli jak za szybko chce się przekręcić.
Aha i jak leżę na prawym boku (tam mały ma nóżki) to się odbija od łóżka nóżkami i skacze jak tygrysek. Znowu jak leżę na lewym boku to główka mnie uwiera, no na plecach też nie da rady - od dziś śpię na siedząco:tak:.
 
Marcia to ja byłam 5 miesięcy szybsza :)Moja z Marca 25 a ja w sierpniu 18 lat skończyłam :)
Mamusia synka wiem ze ciężko bez mamy ja ojca nie mam od 14 roku a mama od 7 lat za granicą i rzadko jest w Pl i nikogo do pomocy zero chętnych sąsiadkę tylko teściowa która ma teraz czas żeby odpocząć od dzieci i wyjazdy i inne sprawy jej w głowie więc rzadko pomoże przy małym .
Dziewczyny szukam inspiracji chcę zamiast płytek szkło w kuchni będzie biała kuchnia połączona z aneksem pomalowany na szaro biało i nie mam pomysłu :(
 
dziewczyny chyba was braxtony męczą............


jaspis jak byliśmy u tego lekarza to tylko modły odprawiałam ze byle nie zinnat, byle nie zinnat bo zinnatem rzygal to dostał inne podobne gówienko........
 
Hej,
dzisiaj na chwilke, bo padam juz u mnie przed 22- ga.
mamusiasynka kuruj dzieciaka i w sume fajnie, ze masz te sasiadki troskliwe, na pewno mysle nie zlosliwie pwiedziala;-)

ja po wizycie, wdg mojego doktorka, wszystko ok, doplerem serducho zbadal, pomacal brzuch, pomierzyl cos tam 24 cm wiec ok, szyjki nie zbadal, bo powiedzial, ze nie ma takiej potrzeby, na badania nie wyslal krwi, bo ostatnie z z wrzesnia dobre, hematokryt cos tam pamietam byl ponad 12, powiedzial , ze za miesiac...., wymazu z szyjki ak sie zapytalam to tez powiedzial ze ne potrzebuje???, powiedzial, ze jakbym mocno krwawila to wtedy zle i jechac na ip jak tylko plamki to sie w ogole nie trzeba przejmowac i...no i wzielam tez swoj cisnieniomierz , wiec jak mi mierzyl to bylo za wysokie na obydwu, czyli moj dobrze chyba mierzy i stwierdzil , ze powinnam sie przejsc do specjalisty od cisnienia dal mi skierowanie i am zadzwonic, bo on mysli, ze to mi skacze tylko jak mi merzy, ale, ze to trzeba sprawdzic.
ciesze sie, ze niby wszystko dobrze, ale w sume to skierowanie mogl mi dac ostatnio, a nie teraz , kolejne $100 za pogawedke i zmierzenie tetna wlasciwie!

A mnie cos teraz poklowa w pochwie, tez tak macie czasami?
mowilam mu o tym , to on ze to nic, no k.....rde mogl mi chociaz szyjke sprawdzic!
A normalnie tabuny bab u niego....hm
no nic ide spac, doczytam Was jutro:-)
 
Ostatnia edycja:
Ozila, widzę że Twoj gin ma takie podejście jak mój... chwilami to mam ochotę go kopnąć!!! ;-) bo kiedyś np jak mówie: to dzisiaj bobasa nie zobaczymy, to on do mnie że usg nie robi sie na każdej wizycie... a moj mąż na to, że chce zobaczyć i tyle! no więc oktorek ponieważ kasę bierze to zrobił to usg :tak: miałam ogromną już ochotę zmienic lekarza, ale zostałąm u niego, bo jak mam problem i do niego dzwonie to zawsze mi miło i konkretnie odpowie.
 
Dziewczyny, lekkie skurcze są normalne teraz, ale moja gin. każe mi je maksymalnie wyciszać magnezem. Tym bardziej że ja jeszcze nigdy nie donosiłam do 40 tygodnia...

Ktoś pytał o kolor szyby w białej kuchni - przepraszam, nie zapisałam sobie nicka. Ja będę mieć pewnie płytki (bo chyba najtańsze) w białej kuchni z orzechowymi blatami - płytki białe z czerwonym paskiem. I do tego czerwone dodatki.
Chociaż to jeszcze nie jest pewne, bo w salonie mam z kolei dodatki zielone i pomarańczowe, a to mi się z czerwonym gryzie...
 
reklama
ja mam w kuchni ciemno brązowe płytki których nienawidzę:wściekła/y::wściekła/y: straszne smugi zostają tak samo mam w łazience .. 20131119_084444.jpg
 

Załączniki

  • 20131119_084444.jpg
    20131119_084444.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 82
Do góry