reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

fajnie... zazdroszcze wam tych ruchów! u nas dalej cisza :(

a mnie dziś przyszła ochota na ciasto ze śliwkami i upiekłam.... wcisnęłam w siebie pół blachy :zawstydzona/y: ale wstyd.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

gingerka
&&&& kciuki zaciśnięte!!!!!

monisia dobrze, że z dzidziolkiem wszystko w porządku!


a moje dziecko się coś pochorowało....z nosa leci jak z kranu... psika co chwile.... oczy załzawione- zaczerwienione.... narazie bez kaszlu.... ale ze stanem podgorączkowym .... póki co nurofen, kropelki, maść majerankowa i pulmex poszły w ruch...


co do wchodzenia na 4 piętro nie zazdroszczę... jak idziemy do teściowej na 3 to mam dość..... ledwo wchodzę, zaraz muszę iść usiąść..... na szczęście my mieszkamy na parterze....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez odczuwam juz wyraznie ruchy malenstwa.
Nadal w lozeczku bol taki jak na miesiaczke mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Maluchy zabrala moja przyjaciolka wiec leze i nic nie robie moj maz grasuje w kuchni w celu przygotowania mi czegos na cieplo do zjedzenia.
Jeszcze raz chce wam wszystkim bardzo podziekowac jestescie kochane: *:*:*
 
Gingerka - trzymam kciuki, musi być dobrze :)

monisia - już lepiej chodzić częściej a mieć pewność ze wszystko ok. Ja też mam skoki ciśnienia niestety i wizytę mam już 8 października...

Zjadłam dziś "chińczyka"... tak mnie naszło jak was na ogórki hihi :)
 
a mnie coś zaczęło kłuć po obu stronach brzucha na dole .... chyba jajniki.... więc uciekam spać żeby się nie stresować i myśleć niepotrzebnie..... dobranoc dziewczyny! :-D
 
Ale naprodukowałyście. :)
Widzę, że nie jestem jedyna z brakiem odczuwania ruchów. Ja jestem w 17 tygodniu i sądzę, że jeszcze poczekam na pierwsze ruchy. Jestem co prawda dość szczupła, ale zawsze miałam oponkę na brzuchu. Poza tym to moja pierwsza ciąża, więc zanim ja załapię, że to dziecko się rusza to minie dużo czasu :)

Piszecie o ogórkach. Ja mam jakiś uraz, bo zupełnie mi nie smakują. Na początku ciąży zjadłam kilka ogórków i za chwilę wszystko zwróciłam. Zupełnie nie rozumiem tej fazy na ogórki w ciąży. Mnie odrzuca od ogórków całkowicie. :)
 
Ufff..... Doczytałam!!! I padam.
Więc krótko:
Gingerka trzymam kciuki &&&&& Nie myśl na zapas, będzie dobrze!
Mamusia synka możesz przypomnieć na kiedy masz wizytę u neurologa (nie mogę znaleźć postu)? Chyba masz wcześniej ode mnie (ja mam na 03.10), więc jak będziesz po to jak możesz napisz co ci powiedział :).
 
Uff nie bylo mnie od wczoraj a tutaj tyle do nadrobienia.
Ja dzisiaj od rana z kolezanka i dzieciakami moja 10msc i jej 8tyg latalysmy po galeriach za prezentami dla facetow. Moj ma dzis urodziny a jej w poniedzialek. Kupilam tatuskowi super kurtke z Jack&Jones z nowej kolekcji. Pasuje idealnie i jest zadowolony z prezentu :) to najwazniejsze.
Na obiad pyszny puding rybny z ziemniaczkami i sosikiem :) cos mam dzisiaj rybny dzien bo z kolezanka wcinalysmy lososia wedzonego na miescie :)
Moje malenstwo szaleje w brzuszku <3 coraz mocniej
Moja corcia cos katarku dostala na wieczor, mam nadzieje ze nie rozchoruje mi sie.
 
reklama
witam was . wczoraj miałam wizytę u gina i dzidzia ok ma 8-9cm niby pomiarowa zgadza się z moim tyg ciąży stała sobie na głowie tz główka w dół hehe gin powiedziała że leży dobrze ustawiona główką w dół i możliwe ale to do potwierdzenia za 3 tyg że będzie chłopiec no jeszcze coś zamiast przytyć to miałam 0,5 w dół o ostatniej wizyty
martwię się tym bo nie zawsze mam co jeść w ogóle ciężko u nas finansowo więc różnie to bywa biorę witaminy i kawas foliowy ale widać chyba to za mało a byłam też z córeczką u lekarza i ma wirusowe zapalenie gardła dostała syropki a w razie czego antybiotyk jakby nie pomogły te syropki mam nadzieję że nie będę musiała jej go podać tak więc tyle z wczorajszych moich wizyt gratuluję waszych udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty pozdrawiam
 
Do góry