reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

mówi, że do końca 3 mca jest większa szansa na poronienie i ze sex w tym momencie może je wywołać
i nie wierzy, ze lekarz gin powiedział, że jedynym przeciwwskazaniem dla mnie jest w tym momencie zapalenie pęcherza... i z tego powodu musze do czwartku wytrzymać. Nie wiem jak z sexem analnym jeszcze, bo może sie wydam dziwna, ale wole anala od klasyka;p
 
reklama
Pęcherz... Ja się budzę na siusianie po 23 po 1 , a potem mały po 4 głodny i wtedy też kibelek zaliczam :p No ale z dzieciem to jestem przyzwyczajona i jak tylko wejdę do łóżka to zasypiam, więc mi to w ogóle nie przeszkadza. Przeszkadzało wcześniej jak mnie mdliło i musiałam coś zjeść. Odkąd mam opaski anty mdłościom to w końcu w nocy żołądek odpoczywa.

Tehawanka, tu Ci nie pomogę.
Ryzyko poronienia jest w ciąży zagrożonej, daj mu do czytania pierwszy lepszy artykuł z netu...
 
Ostatnia edycja:
co do schroniska, to sie wali, bo wczoraj dziewczyna która tu praktycznie stale była wyleciała, bo olewała robotę. i przede wszystkim musimy znaleźć kogoś na jej miejsce, bo ja sama nie wydole na kuchni przy tych zapachach...
 
Tehawanka, znajdziecie kogoś na pewno. Teraz chętnych do pracy (teoretycznie) dużo ;)
Z Mężem pogadaj, bo naprawdę nie ma przeciwwskazań, ale też nic na siłę - faceci (wbrew pozorom) też ciąże przeżywają na swój sposób ;)

Pinki, jakbym mogła zwolnienia od ręki załatwiać, to bym najpierw sobie załatwiła ;P Ale spoko, jedno dziecko już spacyfikowane i śpi. Franek się zajął puzzlami, więc mogę trochę popracować. Byle do 12 - wtedy razem idą spać, a jak wstają o 15, to już obiad i na pole, więc dzień ma się ku końcowi ;)
 
i jesli cos wiecie na ten temat, to powiedzcie mi od kiedy można wrócić do "zabaw" z facetem, w łóżku?? mam strasznie wysokie libido i mnie nosi po prostu, a on mi mówi ze dopiero jak minie 3 miesiąc ciąży;/ nie wytrzymam tyle;/


Jeśli nie masz zagrożonej ciąży, to nie ma przeciwskazań. Mój mąż to najchętniej codziennie widział by mnie w roli Bogini Sexu :-D, no ale a to senność, a to lenistwo, a to mnie muli i nie mam jakoś ochoty.

My mieliśmy intesywny weekend, głównie przez Tadzinę, który wymaga nieustającej rozrywki. Chodzi jeden. Ewula, mój też jak jest u dziadków to pałaszuje takie ilości jedzenia, że ja się nie mogę nadziwić. Wczoraj tak zajadał rosół, że aż wyrywał łyżeczkę, bo chciał dostac szybciej.
 
ehh. u mnie on nie chce, bo sie boi ze poronie;/ nie wierzy w to co przekazuje od lekarza, w internet. w zasadzie wierzy jedynie swojej mamie... a ona też ma nieaktualne wiadomości... jezdzić konno też mi zabronił, bo też moge poronić niby;/ nawet zakupów nie moge do schroniska z auta przynieść;/ jakichś 3-4kg w pudełku, przez 5m drogi przenieść... a jeszcze niedawno nosiłam beczki z piwem po 50l i nie było problemu;/ zapalić- nie, bo dziecko; już po prostu zadnej przyjemności nie mam;/ nawet papierosy mi zabrał;/
 
reklama
Tehawanka, co do papierosów to ma 100% racji!! Bo to akurat szkodzi dzieciątku.

Megi, u mojego to stan permanentny i dla mnie to normalka :p A jeszcze wszyscy zdziwieni, ze on lubi jogurt naturalny i owoce obok, niesłodzone.
 
Do góry