reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ja takich zabawek nie mam, ogólnie mam tylko taka niby szmatke z głową i raczkami i z metkami, dzieci to lubią bardzo, a tam nie ma plastiku... więc nie doradze niestety. Chociaż z tymi recznikami można próbować
 
reklama
hej powiem ci że ja recznie prałam takie zabawki,odmoczyly się ładnie w gorącej wodzie z proszkiem,dokladnie wyplukałąm i wysuszyłam na grzejniku..a wygladają jak nowe ;-)
 
wronka no właśnie się zastanawiam czy chce mi się ręcznie bo jednak to dwie duże siaty ale z drugiej strony boje się że się zniszczą w pralce, i kolejny dylemat który sprawia że mi się nie chce:baffled::confused: zrobię próbę z dwiema sztukami i ręcznikami na krótkim programie:-p zobaczymy co wyjdzie z tego
Koreczek ja dla córci tez nie miałam później jak się urodziła to kupowałam takie pierdoły ale teraz skapły mi po siostrze więc coś muszę z tym zrobić ;-)

Jutro walentyny robicie coś ze swoimi "chłopami"?
 
Ja tez takie zabawki pluszowe z dzwonkami w srodku piore w pralce, razem z innymi rzeczami zeby nie tlukly i nic sie nie dzieje, tylko potem tak jak Wronka pisze suszyc na kaloryferze na reczniku z 2 doby zeby porzadnie dosuszyc. Ach, a te z pozytywkami w srodku to pozostaje szorowac z wierzchu wilgotna frotkowa szmatka z mydlem. Raz niestety z wygody zalatwilam sobie niechcacy spiworek, byl niby troche przepikowany a ja go dalam na wirowanie 1500 obrotow i sie w srodku wszystko przemiescilo:baffled:
Ja nadal prasuje od rana, moze jutro skoncze...a moj m dzisiaj jedzie po ten wozek ktory kupilismy. Nie moge sie doczekac:-)
 
Ostatnia edycja:
Joanna, ja też raz tak z poduszką zrobiłam, jeden wielki galgan się zrobił:crazy:

Skurcze w nocy, w tym jeden taki mocny, że aż na wymioty mnie brało, od rana trochę brzuch mi się spina, chociaż leze w łóżku i tak myślę kiedy ten poród będzie:what:
 
Hello:)
koreczek- u ciebie to już chyba tuż tuż skoro tak już odczuwasz skurcze,
janna niemcy no to ja tez w pralkę załaduje:-)

Ja wieczorem też czułam coś ale to takie prądy dziwne jak młody kopał więc na razie się nie obawiam. Teraz strasznie się wypina i trochę mnie to boli:baffled:
 
Guziczek, żebym tylko zdążyła za tydzień na wizytę pójść jeszcze i po wózek jechać :D

Nie wiem ile dziecko waży a muszę wiedzieć na poród:tak: po 21 lutym mogę rodzic :D
 
hej dziewczyny miałyście tak może ze dzidziusia słabo czułyście w brzuchu? bo ja własnie tak mam już w nocy mało go czułam co zawsze najaktywniejszy był w nocy. a teraz raz na jakis czas jakieś kopniecie jest..troche się zaczynam martwić
 
reklama
Wronka, albo dzidź już ma naprawdę mało miejsca i dlatego mało się rusza albo jak za bardzo się martwisz to jedz na IP niech posłuchaja tetna przynajmniej:tak:
 
Do góry