reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Wrocilam z pierwszej wizyty bo druga okazalo sie ze bedzie po poludniu bo Pani dr zmienila godziny iiiii wszystko ok :-) dzidzia zyje ma prawie 17 mm serduszko bije 182 potem wstawie zdjecie
 
reklama
smerfetka u ciebie też tak dzisiaj bedzie...zobaczysz
po południu odbiore wynik progesteronu i pojde do ginki na nfz bo tak szczerze to jej własnie zawdzieczam ze groszek przezył bo na samym dupku to pewnie by sie skonczyło jak ostatnim razem
 
Ostatnia edycja:
Marcia swietne wiesci,ciesze sie.Trzymaj sie cieplutko:-)
Arania niestety nie moge ci w tym pomoc,ale badz dobrej mysli,na ogol czlowiek sie marwti,a okazuje sie ze wszystko jest ok. Spojrz,zaleta jest to ze wy wszystko wiecie na bierzaco,a ja? Tutaj nic nie robia do 12 tyg, jesli do tego czasu utrzymasz ciaze to super jesli nie,to ciaza do 12 tyg nie jest tu uznawana.:-( To ja mam sie czy martwic,a tak nie jest.Mysle pozytywnie:-)
 
Arania, ja się nie znam, ale sprawdziłam moje wyniki ciążowe. TSH miałam 2,6 i musiałam powtarzać, za drugim razem było już 1,5. Może na pocątku ciąży jest wyższy i potem spada, bo norma poza ciążą jest przecież do 5. Różyczkę miałam 166. Anty-HBS wpis po prostu "ujemny".
 
Hej,
Ja Was zawsze czytam, ale mało się udzielam.
Marcia- super info i śliczna fotka dzidzi.
Ja mam coraz mniejsze mdłości,bo posłuchałam rady przyjaciółki i zjadam 2 herbatniczki lub inne maślane ciasteczka zanim wstanę. Świetnie mi to pomaga.
Piersi mam coraz większe z każdym dniem.Mąż się tylko uśmiecha jak je widzi:)
Brzuszek do południa jest normalnych rozmiarów, ale po obiedzie rośnie i wieczorem jest większy.
Wczorajszy cały dzień spędziliśmy ze znajomymi nad zalewem, chłodząc się od czasu do czasu w wodzie i podjadając grilla.
A dziś ciężko było zmusić się do pracy.
Udanego tygodnia i samych pomyślnych wiadomości przy wizytach życzę wszystkim i sobie:)
 
reklama
Do góry