reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Koreczek cieszę się, że udało Wam się uzyskać pomoc!:)

Aneta
ale miałaś wczoraj dzień:-( ale na szczęście usłyszałaś go i zareagowałaś, teraz miejmy nadzieję, że będzie tylko lepiej:)

a do mnie coś paczka nie dotarła:-( pewnie przyjdzie w poniedziałek..

Dziewczyny, które pieluszki są lepsze: pampers premium care te białe czy pampers active baby zielone? Bo mam zniżkę w rossmanie, kupiłabym jakieś, bo nie mam żadnych jeszcze, ale nie wiem które są lepsze...


zielone..



Aneta
masakra! biedaczek ten chłopina..wgl nie powinien być sam!
 
reklama
Dziewczyny prawie 20 stron od wczoraj wieczora no nie nadrobie no!!! :-(
A ja dzisiaj dzień lenia mam... i na kompie nawet mi sie nie chce siedziec.... :-( zaraz pizza przyjedze i z m.zasiadamy do jakiegos filmu.
Mam nadzieję, że u wszystkich wszystko oki!! :tak:
 
Kasiulek, premium care to zło ;) Mają siatkę, która się do pupy przykleja :)

***
No i się nacieszyłam ciszą ;)
Muszę dzieci teraz budzić, bo na 16.30 mamy być w centrum omawiać projekt kuchni! Chyba nas czeka obiad na mieście.

Dobra, uciekam.
Miłego popołudnia!:)
 
Pizza coś nie przyjezdza :wściekła/y: no ale chociaż troche doczytam co się dzieje :tak:

mamusia synka ale mnie zasmuciłaś wiadomością o tym maluszku...jejku mam nadzieję, że jednak zacznie sam odychać...trzymam mocno kciuki.

katrine czekam 2. dzien kuriera ;-) zresztą, mało która z nas chyba ostatnio nie czeka na paczki :-D

Mrowkaa masakra z tym bobrem sie robi :-D uśmiałam się :-D ale meczarnia już teraz przy "porządkowaniu" jest na całego ;-) co do wyprawki to ja myślę, że jakies 70% już mam.

Koreczek cieszę się, że u Ciebie się ruszyło!!! Od razu jakaś chyba spokojniejsza się wydajesz :tak:

Jaspis moj maluch tez w nocy daje popalić, a w dzień odsypia...ale co tam, ważne że kopie

Aneta ale mialaś dzień....

Jesli chodzi o swieta to u nas normalnie zero przygotowań..... nikt nastroju nie ma... moze jutro sie zmusze i pojde na strych po ozdoby, zeby moze w ten sposob sie zmusić...
A pytanie mam co do ciuszkow. NA 56 i 62 mam MULTUM!!! a na 68 i wieksze to juz malo...myslicie zeby kupować te większe? czy poczekac na potem?

Pizza przyszła :-D
 
WITAJCIE :happy:
Tak sobie myślę, wszystkie na FB poleciały...nadrabiania nie będzie a TU CO :eek::szok::eek: LITOŚCI ZNOWU 35 Stron...Dziewczyny kto wam w domu sprząta, pierze, gotuje, i przygotowuje święta??????????????

Ja się ogarnąć nie mogę a to dopiero początek jakichkolwiek większych, grubszych porządków... a na Forum to wskakuję bo już sił mi braknie latać na szczocie :baffled:

SUSI - TAK doczytałam to może poszukaj głębiej może jeszcze kasę z wianka gdzieś zakamuflowałaś, ze tak ładnie 12 lat się uchowała :-);-)

malpawzoo - Mam wstawioną taką lal plombę, właśnie aby kanały były "tymczasowo bezpieczne" :tak:

Co do biustonoszy, to ja kupiłam sobie rozmiar większe W TAMTEJ CIĄŻY, A CYCKI MI podczas karmienia UWAGA!!!!!!!!!! ZMALAŁY :confused2:
Więc :baffled: olewam, kupuję w takim jak noszę teraz...bo potem zwisy będą :confused2:

Muniuś - Planujemy fotel taki zwykły wygięty za 90 zł chyba...żadna tam atrakcja...

Koreczek - ja też depilację przeprowadzam w dniu wizyty...jutro :eek: wypada, że za podwozie wezmę się w okolicach 6 rano ja pitole jak ja wstanę????????? gratuluję CUDOWNYCH WIADOMOŚCI, PIENIĄDZE SIĘ WAM BARDZO PRZYDADZĄ I WĘGIEL!!!!!


A u mnie przygotowania pełną parą bo dom mam wielki i pracę musiałam na etpay podzielić...do tego dziś z mamą pierogi lepiłam i zrobiłyśmy 130 na 6 dorosłych osób i 4 dzieci...

MONIQA -
MI z wyprawki brakuje jednej koszulki do karmienia i dwóch biustonoszy...A TAK WSZYSTKO!!!! Chyba że coś jeszcze w tzw międzyczasie wyjdzie :baffled:

MROWKAA -
GRATULACJE, CUDOWNE WIADOMOŚCI :tak:

Kasiulekk - ja kupiłam "1" TE BIAŁE...ale dopiero w marcu przetestuję ;-):-) Ale moja przyjaciółka polecała bo była zachwycona... więc wzięłam na próbę...


Doczytałam...
idę krokiety robić i mrozić, do tego mam jeszcze kupę prasowania, a pralka już piszczy, że kolejne się uprało...

Wy na prawdę macie jakieś krasnoludki do pomocy...TAKA PŁODNOŚĆ :confused2:
 
reklama
Nikusia
ja tylko w pracy mam czas na bb i to nie zawsze.
Mieszkanie mam małe i lubię ład i porządek, tak więc sprzątnie zajmuje mi ok 1 h w tygodniu. Sprzątam zazwyczaj dwa razy w tygodniu.
Na dzisiaj mam sprzątanie szafy w sypialni, wymycie szafek w kuchni i robienie ciasta na pierniki i chleb.
Jutro szaleje w kuchni znaczy coś tam zamierzam pichcić, bo blog czeka, maż myje glazurę w łazience i w sumie na święta mamy posprzątane. Bo resztę robiłam etapami np generalne sprzątanie w lodówce, w szafkach w łazience itd. Zostaje m tylko po planować co zrobić i zrobić listę zakupów.
 
Do góry