reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Munius mojego poznalam w sumie na imprezie wlasnie :) bedac u kolezanki.
Ja sobie nie wyobrazam aby mojego nie bylo przy porodzie. A widzial wszystko... Wrecz sie wpatrywal a to mi pomagalo jak mowil ze juz oczka widzi, nosek , usta itd :) i nic miedzy nami sie nie zmienilo :) boje sie ze tym razem moze nie przyjechac na czas :(
 
reklama
Masakra dzisiaj była… Caly dzien jakos taka slaba bylam i glowa mnie bolala. Chyba ide zaraz spac… :-(

Jeśli chodzi o polozna, to ja jak bylam w szpitalu to wypełniłam deklaracje i dostalam nr telefonu do poloznej, która jest odpowiedzialna za mój rejon. Przysluguje chyba 6 spotkan jeszcze w ciazy i 6 po narodzinach dziecka z tego co pamiętam i po urodzeniu powinna przyjść pierwszy raz po 24 godzinach od wyjscia ze szpitala.

Ewula duzo zdrowka zycze!!!

muniuś ja mam glukoze 75 i ide jutro i martwie się ze może wyjsc cos nie tak… :-(
Czasami lekarze daja 50 i jeśli tu cos nie wydzie to trzeba jeszcze raz robic z 75, wiec moim zdaniem lepiej od razu 75 i miec po jednym razie z glowy.
A thermomix kosztuje nicale 4200zl.
Ja wlasnie nie mogę sobie wyobrazic, żeby rodzic sama. Zawsze będę się lepiej czuc jak mój maz będzie przy mnie! :tak:

mlodamama21 moja po słodkim tez zawsze bardziej się rusza. :-D

Czarnyloczek echo u mnie trwalo jakies 20min. i bardzo mnie ponaciskal taka glowica do usg. Dopiero dzisiaj miejsca gdzie naciskal przerstaly mnie bolec, a bylam w czwartek… :no:

katrine fajnie z szkola rodzenia! Ja zaczynam za tydzień. :tak: A jeśli chodzi o maleństwo, to duzo dzisiaj robilas i pewnie dlatego niezauwazylas ruchow i pewnie jak się położysz to zacznie szalec! ;-)
 
To ciekawe jak sie beda zachowywac nasze dzieciaczki jak siekniemy ta glukoze....

monisia a powiedz mi co jest w zestawie tego thermomixa chodzi mi czy sa np ta nadstawka do gotowania na parze i czy sa te wszystkie koncowki jak noz i takie tam
 
Katrine - taaak powidła :tak: Oj, jutro koniecznie muszę kupić chałkę. Co do tego, że nisko czułaś dzidzię, ja też tak małego czuję nieraz, jak jest tak nisko to nie czuje jego ruchów, a jak tylko się przekulka to już z powrotem czuję wariata.
Powodzenia na szkole rodzenia, a gdzie będziecie chodzić?
Marcia - dokładnie, jakby gin zapytała czemu zrobiłam 75 to wtedy dokładnie jej tak powiem :happy:
Aneta - ale to taka Twoja obawa czy daleko będzie miał do szpitala...? Bo mój będzie miał nawet blisko, a i tak się obawiam, że akurat będzie na spotkaniu czy coś...

Co sądzicie o tym smoku: **NUBY** Smoczek ortodontyczny z WYPUSTKAMI 0-6m (3722871763) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
I o tych rajstopach: *Lida* Rajstopy CIĄŻOWE __ lycra 20 DEN __ 4/XL (3704934955) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
reklama
Do góry