reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Malutka juz spi wiec zerkam do was i tez znikam pod kolderke
Malpawzoo sliczne mebelki

Mamusia synka moze czas na zastrzyki , dla synusia

Kamaa oby dwie naklejki sa fajne ale ta zyrafa wydaje sie ladniejsza, ma lepsze kolory :)

Jagna slyszalam tez ze antybiotyk + mleko to niezbyt dobre rozwiązanie

Czarnyloczek gratulacje z udanej wizyty a przede wszystkim z tego jak dzidzia rosnie :)

Marcia30 co za rysuneczki :))

Nic zmykam leczyc się dalej:cool:

Faktycznie Anety nie było dawno, Mroowki tez nie....mam nadzieje ze z nimi wszystko ok ....
 
reklama
Może dziewczyny potrzebowały poleżeć w łóżku pod kocem i nosa nie wychylać - też mam nadzieję, że wszystko w porządku z nimi i tylko jakieś lekkie przesilenie jesienne je dopadło.

U nas dzień dzisiaj leniwie minął. Córkę do szkoły zaprowadziłam a sama byłam u kosmetyczki nóżki sobie zrobić. Obiad z wczoraj - tylko deser robiłam- lody truskawkowe ( córka uwielbia) - nie wiem czy któraś z Was używa Thermomixu?? Super urządzenie :) Wszystko można z nim zrobić :)

mamusia synka - ciesz się , że masz takich sąsiadów, my mamy jednych takich co się nie kłaniamy jak nas kiedyś obrazili. Twoi zawsze mogą być pomocni jak będziecie w potrzebie.
secreto - lawenda super kolor, zawsze różem zdążysz przełamać jak będziesz miała taką potrzebę ;) My tak jak jedna z Was ( nie pamiętam która) mamy pokój córki na zielono pomalowany i dywanik ma kolorowy w pokoju. Stronkę z sówkami sobie zapisałam - jak pokazałam córce te wszystkie wzory to stwierdziłyśmy , że musimy płeć znać tak na 100% i wtedy będziemy wybierać. Córka ma fazę na sówki właśnie - bo sowa to mądra głowa i piórnik, tornister, worek szkolny , chusta wszystko w sowy ;)
ewa86 - a może jako prezent kosmetyczny wizyta u kosmetyczki (bon do kosmetyczki) -np. jakaś maseczka w granicy cenowej jaką podałaś??
jaspis - przez ostatnie 2 dni podobno była pełnia więc może stąd te problemy ze spaniem ??
monika 2412 - a może jakaś fototapeta pod to szkło ?? U mojego brata w kuchni tak jest zrobione i super to wygląda:)
ozila - a jaki masz ciśnieniomierz?? Ja jestem pod opieką nefrologa i na ostatniej wizycie robiliśmy porównanie z jego ( naramiennego) i mojego (nadgarstkowego) i niestety w nadgarstkowych występują przekłamania.
monisia - gratuluję wyraźniejszych ruchów. Pomysł z naklejkami super!! Ja mam w mieszkaniu coś z tego typu naklejek :
Naklejki na ścianę, ścienne, naklejka, ścienna,200 (3691272571) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
w sypialni mamy motyw gałęzi z kwiatami czarno - biały a w dużym pokoju mamy motyw kłosów z motylem w kolorze brązowym. U córki w pokoju jakieś naklejki z Biedronki motyw ptaszków i motylków :)
czarnyloczek - przypomniałaś mi, że muszę kupić mapę świata na ścianę :)
krysina - ja odczuwam ruchy w ciągu dnia rano koło 11-12, koło 15 , 20 i właśnie teraz - ale to od zeszłego tygodnia dopiero wyczuwam częściej niż zwykle wyczuwałam
Spokojnej nocki wszystkim życzę i kciuku za jutrzejsze wizyty trzymam :)
 
Ewa lodówka Sharp czterodrzwiowa cudo taka kupuje oczywiście najtańszy model ale opinię i żywność się w niej nie psuje i nie wysycha od droższych modeli różni się tylko wysokością czyli minimalnie pojemnością .
LODÓWKA SHARP SJ-F72PC-BE.
Czarnyloczek gratuluję udanej wizyty duży chłopak ;)
Susi zastanawiałam się nad foto tapeta Ale jakoś w tej ciąży ciężko mi się zdecydowac w sobotę dowiem się o ceny to będę decydować.
Muszę położyć malego bo nie chcę spac i marudzi
 
Dzień dobry!!!!
Huraaaaa wstałam dziś o normalnej porze, a nie o 3, a to dlatego że Grześ szalał w brzuszku do 1 w nocy, ale tak mocno że nie mogłam zasnąć. Ach ten mój synuś.....

krysina ja od niedawna czuje ruchy już regularnie i mogę śmiało stwierdzić, ze największa aktywność mojego maluszka to między 22-23 i około 5-6 rano. W dzień potem około 9, 13. Czasem te pory lekko się zmieniają, jak dziś. Musze jeszcze troszkę poobserwować i będe wiedziała na pewno.
A ty w którym tyg. jesteś?

Suwaczek mi się zablokował :baffled:

Aha i juz postanowiłam kupię tą pościel w suwki i jakąś naklejkę lub obrazek w temacie sówkowym do pokoju synka. Tak mi się te sówki podobają.
 
Ostatnia edycja:
Czesc

U nas lipa noc bo o 3 Julek znow mial 39 stopni :-( i tańcowałam nad nim z piciu, termometrem i lekami............... i zastanawiam sie czy po 3 dawkach antybiotyku nie powinno byc lepiej..........................chyba zaraz bede dzwonic do przychodni, niech może nasza lekarka go zobaczy......................

zaraz przychodza z wodociagów wymienic nam liczniki ( nie wiem po co) :baffled:
idę zjeść i sie napic poki ich nie ma.....
 
reklama
mamusiu nie wiem jak u dzieci bo moja julka miała tylko antybiotyk na uszko ale np u mnie puszcza dopiero po pełnych 3ch dniach..

co do naklejek na ścianę... no śliczne są ale.. nie idzie już przemalować tego miejsca.. więc u nas na razie odpadają bo w jednym pokoju gdzie mamy wymienione okna wychodzi wilgoc(właśnie śpimy w salonie od wczoraj bo zaczeło delikatnie wychodzić więc za wczasu działam ) no a w salonie jak przychodzą znajomi z dziećmi to nie trudno o plamki i zadrapania;-)

jak wspomniałam wyżej śpimy w salonie.. musiałam na szybko cały salon ogarnąć bo było pranie do wyprasowania, szafe juz przeglądnęłam i letnie poszły w kufry ubrania no i musiałam wszystko umyć bo ja nie nadaję się do krztyny kurzu.. zaraz kicham, kaszle i czuje się fatalnie.. tak się orobiłam te 2 dni że nie wiem czy dziś wstanę.. jeszcze mi się jakaś gula zrobiła w ..między pośladkami ale to nie hemoroid.. może pryszcz od depilacji.. i nie mogę usiedzieć na tyłku:no: a aftę mam dalej taką, że pół 8 mam na wierzchy bo całą dziurę mi wyjadło świństwo:( myję już zębole dosłownie po każdym jedzeniu, płukam płynami do jamy ustnej i nic!

chyba Was nie doczytam..
 
Do góry