reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

malpawzoo-ja tam jestem za pomaranczem jest taki energetyczny, sama chcialam miec kuchnie w pomaranczu no ale ze plytki akurat byly na promocji czerwone to wyszla nam czerwona:-D szklo wyglada zajebiiiscie ale drogo dosc wychodzi - moze lepiej plytki? my mamy takie tylko ze czerwone (ze też tylko czerwien byla na promocji) Vivida Giallo struktura - GIALLO żółty /yellow - 30x60 - Płytki ścienne - Vivida / Vivido - Paradyz.com
no ale z tym pomaranczem nie odpucilam tak do konca wiec w pokoju glownym i przedpokoju mam po lososiowej scianie i dodatki pomaranczowe

jagna - fajnie sie obydwa imiona komponuja a to wazne (nie wiem jak u was z nazwiskiem to brzmi - u mnie imiona córeczek z nazwiskiem obydwa wymiatają;-)) wiesz z imieniem to jest tak ze czesto nikt nie komentuje (to do mlodejmamy tez) bo o gustach sie nie dyskutuje jednym sie podoba innym nie+ grunt że wybrane i rodzicowm się podoba a reszta (mmausiasynka) niech sobie gada co chce i przekreca

mojej cycki urosły, jak Karola po mnie skacze i trafi w cyc to boli, no i brodawki sa takie... ciepłe? ale mam ze stanikiem problem bo zaostrzylo mi sie uczulenie na nikiel i normalnie mam swedzace rany tam gdzie mam sprzaczke i zapiecia od ramiączek.
 
reklama
aaa, zrobiłam film z kuchni, bo pomyślałam że mniej roboty, a tu okazuje się że trzeba na jakiegoś youtuba go wrzucić.
zaraz zrobię zdjęcia.
ja kuchnię mam też błyszczącą i nie mam z nią problemów, normalnie trzeba sprzątać jak wszystko, a na macie jak się chce i ma się fisia tak jak ja to też się paluchy dojrzy. W pokoju mam białe matowe i widzę na nich łapska mojego męża.
A ściany mam pomalowane z jednej strony białą lateksową do kuchni i łazienek, a z drugiej czarną tablicówką. Czarna jest już 4 lata i to nad kuchenką i pięknie się ją ściera nawet jak tłuszcz chlapie.
 
IMG_0365.jpgIMG_0367.jpgIMG_0368.jpg

moja kuchnia i jeszcze coś zamiast kocyka co szyję sobie dzisiaj do wyprawki, jak skończę wkleję zdjęcia w lepszej jakości.
 

Załączniki

  • IMG_0364.jpg
    IMG_0364.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 52
  • IMG_0365.jpg
    IMG_0365.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 52
  • IMG_0366.jpg
    IMG_0366.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_0367.jpg
    IMG_0367.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_0368.jpg
    IMG_0368.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 49
Malpawzoo ja też planuję jakiś kolorek na przełamanie:tak: od początku planowania jestem zdecydowana na zielony i już męża urobiłam :-D chcę szybę z fototapetą trawy... coś w tym stylu: Fototapeta trawa do kuchni
Kolory frontów musimy ustalić jeszcze... najpierw chcieliśmy ciemne szare na dole i białe u góry, teraz zastanawiamy się nad całością białą, a szarą podłogą. Mam nadzieję, że za jakieś 2 miesiące będę się już mogła Wam pochwalić ;-)

marcia30 dobrze, że już jesteś trochę spokojniejsza :-)
 
Dziewczyny piszecie tyle, że nawet od rana nie sposób doczytać i odpisać :tak:
Marcia to dobrze, że cie doktorka uspokoiła. Młodamamo, Ania bardzo ładne imię, my jakby miała być dziewczyna to też by była Ania, a że chłopak to walczę żeby Leon był :p Kuchnie macie śliczne, te białe są super i podobno wcale nie tak trudne w utrzymaniu czystości. Spokojnego popoludnia ;-)
 
Jestem po wizycie.....i jak zwykle wszystko wyglada ok tzn.
Zbadala mnie znowu dokladnie, obejrzala szyjke i oczywiscie ani kropelki krwi, szyjka dluga zamknieta, zrobila mi czystosc nie ma bakterii ani drozdzakow, macica rosnie juz jest 2p czyli chyba dwa palce nad pepkiem, powiedziala zeby do szpitala sie nie pchac bo moge jeszcze cos zlapac ( bo u nas legionella w wodzie) a dopoki nie mam silnego krwawienia z bolem brzucha i dopoki maly rosnie ksiazkowo to nie panikowac i sie nie denerwowac bo to prawdopodobnie albo jest jakas nadzerka, albo wlokniaczek albo polip a nie zawsze da sie to zobaczyc na usg nawet najleprzym. Takze troche sie uspokoilam nawet kazala mi za duzo nie lezec powiedziala ze tak 3-4 razy w ciagu dnia po godzince max.
Marcia, to super że Cię uspokoiła. Teraz tylko żeby się uspokoiło.
Co do krwawień po przytulankach, to my mamy inaczej. Nie możemy, bo mały się wkurza, tak mnie wczoraj skopał i się wypioł, że aż bolało:baffled: Mąż też to czuł i odpuścił. Śmieję się ze zazdrośnika mam;-)

malpawzoo-ja tam jestem za pomaranczem jest taki energetyczny, sama chcialam miec kuchnie w pomaranczu no ale ze plytki akurat byly na promocji czerwone to wyszla nam czerwona:-D szklo wyglada zajebiiiscie ale drogo dosc wychodzi - moze lepiej plytki? my mamy takie tylko ze czerwone (ze też tylko czerwien byla na promocji) Vivida Giallo struktura - GIALLO żółty /yellow - 30x60 - Płytki ścienne - Vivida / Vivido - Paradyz.com
no ale z tym pomaranczem nie odpucilam tak do konca wiec w pokoju glownym i przedpokoju mam po lososiowej scianie i dodatki pomaranczowe

jagna - fajnie sie obydwa imiona komponuja a to wazne (nie wiem jak u was z nazwiskiem to brzmi - u mnie imiona córeczek z nazwiskiem obydwa wymiatają;-)) wiesz z imieniem to jest tak ze czesto nikt nie komentuje (to do mlodejmamy tez) bo o gustach sie nie dyskutuje jednym sie podoba innym nie+ grunt że wybrane i rodzicowm się podoba a reszta (mmausiasynka) niech sobie gada co chce i przekreca

mojej cycki urosły, jak Karola po mnie skacze i trafi w cyc to boli, no i brodawki sa takie... ciepłe? ale mam ze stanikiem problem bo zaostrzylo mi sie uczulenie na nikiel i normalnie mam swedzace rany tam gdzie mam sprzaczke i zapiecia od ramiączek.
Z nazwiskiem też fajnie brzmią oba imiona.
Do szarego fajnie wygląda tez czerwień ale taka krwista

Alesia śliczna kuchnia, mi się taka marzy. Ale w bloku pomarzę.
Cos dla mam pociech w wieku 5-6 lat, fajny tes dla dzieci o bezpieczeństwie
Bezpieczny Puchatek - Maspex
 
Alesia, fajnie się ten biały prezentuje :) I tyyyle szafek, marzenie :)
Ja bym chciała tylko bez klamek - żeby jak taka równa zabudowa szafki wyglądały.

Alesia śliczna kuchnia, mi się taka marzy. Ale w bloku pomarzę.

Czemu tylko marzyć? Zaproś jakiegoś projektanta i niech Ci zrobi rewolucję :)
Ja poprosiłam koleżankę, która jest architektem, o jakieś podpowiedzi i z pytań, które mi zadaję, już się boję co to będzie ;) Czy mi jakaś ściana w ogóle zostanie ;P
 
Hej dziewczyny, nie dam rady was nadrobić:-( Ostatnio internetu nie miałam, na telefonie konto mi zablokowali wiec troszkę mnie nie było.
Przez weekend miałam mały remoncik w pokoju, szpachlowanie, malowanie, ale jeszcze nieskończone. Po dwóch dniach padam na pysk dosłownie, a dzisiaj cały dzień leniu****e:-D ogólnie to u mnie nic nowego, tylko córa zaczęła szybko rosnąć:-D... i ja też. Miłego dnia!


Jak będę miała więcej czasu, lub załaduje konto na telefonie, to wtedy was poczytam i odpowiem, bo tam wiem, na której stronie ostatnio czytałam forum:tak:
 
reklama
W małej kuchni w bloku nie poszaleję, ścian ruszać nie chcę. Meble tez mam nowe, bo 3 lata mają. Może jak kupimy większe M to poszaleję z kuchnią, w sumie meble do pokoi mam, to będę mogła zaszaleć.
 
Do góry