reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Fiolecik kochanie kciukaski słonko.........trzymam je bardzo mocno........

Xoxo - tak jest, ale flegaminka też spoko:)

Mou oj nie mogę się doczekać Twojej końcowki wykresiku hihihi

Dotka ja bralam casta od 5tego dc chyba, albo 4 już nie pamiętam i tak samo wiesiołek, ale wiesiołek to żarlam, że hoho, pomyśl, że jest to olej zamknięty w kapsulkach:) więc ile fabryka dała:D

Mili oj kurde zatestuj plisssssssssssss mnie aż skręca..........


Dzisiaj zrobiłam mega zakupy w drogerii, Boziu jak mi to poprawia humor, a mam jakiś doliniasty - hormony???

Pajeczko jak tam się czujesz?
 
reklama
Witam. Musiałam się wczoraj ulotnić z niunią moją.

Dotka - ja miałam wiesiołek 1000mg w jednej tabletce i ten powinno się brać raz na dzień ale ja brałam 2-3 kilka dni przed owu to mnie zalało.

Fioletowa - szkoda że ja taka cierpliwa nie jestem :)
 
Mili - Wow !!!! piękny bladzioch :-D Ale się sypnie pięknie w tym miesiącu! Mili GRATULUJĘ!!! Który to dzień po owu u Ciebie?



U mnie żadnych objawów niet... totalne zero. Szkoda, no ale cóż, ja mam nadzieję że u mnie się okaże to samo co u Fiolecika :-)
 
melduje się z pracki
mam dziś tyle roboty że szok :/ ale cóż.... i tak bywa.

fioletowa masz cierpliwość:) oby to było to o czym marzysz:) daj znać jak coś! my tu czekamy na super wieści. Sama zobacz że Mili też bladziocha pokazała... no to może i Ty nam pokażesz jednak

Mou
a jak u ciebie moja droga?
MILI gratki :)))))

U mnie 3 dni do terminu @ fak..... akurat na grilla..... :confused2:
 
Mou nie wiem kiedy było owu bo nie mierzyłam temperatury ani nie robiłam testów...
Był total spontan i podziałało :tak:
Mou, a u Ciebie to nie za wcześnie troszkę na objawy? :-) zobaczysz że jeszcze będą :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kinga - u mnie dopiero 6 albo 5 dzień po owu :) więc nic jeszcze nie wiadomo. W poniedziałek idę do lekarza wymusić badanie na prolaktynę z mtc. Mam wszelkie objawy o jakich czytam. Zmiany nastroju ciągłe zmęczenie... no i co tu dużo pisać - mam ciąvle odrobinkę mleka...

Mili - no szkoda że nie wiesz :-) no ale przecież najważniejsze jest teraz co innego ... :-)

Kinga - kup w aptece test 10miu może też pokaże bledziocha to będziesz wiedzieć co wyprawiać na grillu :-)
 
Ostatnia edycja:
Czeeeeeeescv! Kope lat!
Ale jestem,jestem i podczytuje Was czasami:) z ukrycia:)
Duzo nowych staraczek sie pojawilo,pewnie niektorym w ogole nie ejstem znana:) A wszystkim zafasolkowanych serdecznie gartuluje,mocno,mocno,bo sama wiem,jakie to szczescie!!
Fluidki przesylam dla starajacych sie!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mou,Pajkaa,Fioletowa,Alebur,milo Was znow "widziec"!!
U nas wszsytko jak najlepiej! CZuje sie swietnie,malec tez,kopniaczki wyczuwalne juz od 15tc,wiec uwazam,ze tym razem szybko. I news-POKI CO LEKARZ TWIERDZI,ZE BEDZIE CHLOPIEC:):) CZyli parka nams ei szykuje.
Przytylam jakies 1,5kg,wiec poki co nie ejst zle,ale najgorsz etraz przede mna,bo to juz powowa ciazy!!!
A tutaj prosze,to my: 18tc (11.04.2012).jpg
 
reklama
Mou,specjalnie dla Ciebie jeszzce takie z 20tc specjalnie&&&&&&&&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&&&&&&&&@@@@@@@@@@@&&&&&&&&&

No wlasnie zupelnie imienia nie mamy! JA nastawialam sie,ze bedzie to dziewczynka,ze bedzie wymarzona Lenka,mielismy zaklepane,ale dla chlopca nic nie mamy. Nic coby nam sie wspolnie z Szymonem podobalo.
Aleeee mamy,jeszcze czas na kombinowanie:)
 
Do góry