reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

No Alebur - ja kolejny cykl mam niestaraniowy już. Nie będzie temperatur. Chyba że okaże się że będę musiała brać jakieś leki to wtedy poprowadzę jeszcze jeden wykres dla porównania.
A Fioletowa to pewnie robi te testy i nic nie mówi. Nawet prawie jej z nami nie ma co by się jej nie wymskło :-D :-D

Fioletowa - ja Ci wykrakałam jak napisałam że zaskoczyłaś, teraz Ty musisz krakać hi hi
 
reklama
Witam się z rana :-)
Dziewczynki jestem w szok!!! :szok:nie wiem jak to się stało :laugh2: haha, ale się udało :rofl:
widać pomogło mi nie sprawdzanie temperatury podczas starań i.... jest bladzioch :tak: nie mogę uwierzyć :-D
oczywiście nie umiem tu wrzucić zdjęcia, tzn nie chcą się wrzucić, więc podaje link
https://lh4.googleusercontent.com/-...I/AAAAAAAAAxg/jkUYQ4B08-w/s1143/bladzioch.JPG

Fioletowa rób test! :tak:

GRATULACJE:D Super. Piękny bladzioch. Jutro na bank będzie ładna mocna krecha.

Czeeeeeeescv! Kope lat!
Ale jestem,jestem i podczytuje Was czasami:) z ukrycia:)
Duzo nowych staraczek sie pojawilo,pewnie niektorym w ogole nie ejstem znana:) A wszystkim zafasolkowanych serdecznie gartuluje,mocno,mocno,bo sama wiem,jakie to szczescie!!
Fluidki przesylam dla starajacych sie!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mou,Pajkaa,Fioletowa,Alebur,milo Was znow "widziec"!!
U nas wszsytko jak najlepiej! CZuje sie swietnie,malec tez,kopniaczki wyczuwalne juz od 15tc,wiec uwazam,ze tym razem szybko. I news-POKI CO LEKARZ TWIERDZI,ZE BEDZIE CHLOPIEC:):) CZyli parka nams ei szykuje.
Przytylam jakies 1,5kg,wiec poki co nie ejst zle,ale najgorsz etraz przede mna,bo to juz powowa ciazy!!!
A tutaj prosze,to my:Zobacz załącznik 459687

Ann ja CIę pamiętam też :D Cieszę się że u Was wszystko dobrze. Piękny brzuszek. Kopniaczków się też nie mogę doczekać.

hejo,
ja testu dziś nie robiłam, poczekam
@ brak

Ale uparciuszek. Trzymam kciuki :*


Pajka pisałaś gdzieś że lekarz robił Ci godzine USG - uspokoiłaś mnie tym bo ja też miałam tak długo genetyczne i sobie ubzdurałam że mi dziecko "ugotował". Ostatnio bardzo łatwo sobie coś wmawiam i przeżywam jak wariat. Ehh te hormony

U nas po staremu. Mieliśmy USG gen i wszystko wyszło dobrze. Szanowny pan dr stwierdził nawet że płeć już widać. Więc na chwilę obecną ma być dziewczynka! Wiem że jeszcze się może zmienić ale mam nadzieję że tak zostanie :)
Ja lenię się teraz na L4 bo ledwo żywa byłam w pracy. W domku jakoś inaczej. To tu się przejdę to poleżę i jest dobrze. Nawet skurcze mi minęły.
Pozdrawiam :D
 
Iza - ja też miałam tak długie genetyczne - nawet jeszcze dłuższe. Myślałam że pół dnia spędziłam w gabinecie. A miałam farta akurat, bo stażystka się na mnie uczyła, i miała wszystko dokładnie tłumaczone przez lekarza. Tak więc byłam pewna że nic a nic nie zostało pominięte :-)

A - no i testy przyszły he he - oczywiście zrobiłam (ja to nie Fioletowa :-D :-D ) no ico? i co? ... i NIC :-D :-D
 
Mou, moja też ani razu antybiotyku, a gorączkę chyba tylko dwa razy w życiu miała, raz przy ospie właśnie...a z testem poczekaj, nie szalej, bo będziesz musiała domawiać :tak::-D

iza, super, że badanie ok
 
Dotka - postaram się ich nie wykorzystać od razu :-D z jednego powodu - trafiły mi się naprawdę fajne. Nie jakieś tam cienkie chucherko, ale całkiem fajne paski - widać gołym okiem że lepszej jakości :tak:

...Ograniczę się do jednego dziennie, więc na trzy cykle powinno starczyć (wliczam momenty zwątpienia ) te momenty gdzie jakiś potworro w mojej głowie zaszepce .... testuj testuj tesuuujjj..... :-p
 
Dotka - nie praw mi takich komplementów bo się zakocham mimo odmiennych orientacji... :-D:szok:
... no to sobie wyobraź teraz że ten potworro był tak wredny i wyglądał tak: :growl: tak::ninja2: albo jak .... :rolleyes:... Fioletowa :-D:laugh2::-D:laugh2:
i już mnie zmusił do drugiego testa :eek::-p:eek:

Pajkaa - czekam na wiadomości z usg :-) toż to 19 u Was... a wizytka była godzinę temu ;-)
 
Ostatnia edycja:
jestem

Sebcio ma anginę :( dostał antybuiotyk... nie wiem czy pojedziemy na majówke...

jechalam na wizytę i chyba złamalam wszystkie przepisy drogowe

WIZYTA

no... dzieć zdrowy, będzie.... SYNUŚ :):) pokazal jajucha jak nic a śliczny... lekarka była pewna, ze dziewucha:):)

a tutaj fotencje:)


Uploaded with ImageShack.us
a tutaj dowód w sprawie :D



Uploaded with ImageShack.us
 
Pajka - aaaaaa!!!!!! - faktycznie buźka jak u dziewczynki!!! ale będzie podrywacz! WOW :-D
i ale siusiaczek nieziemski, nie dosyć że będzie podrywacz to wszystkie panny będą ganiać... oj jeśli jego braciszek został tak samo hojnie obdarzony to ... powiem Ci że zazdroszczę Ci męża :-D:-D:-D:-D;-) ...ale nie zazdroszczę tłumu w domu jak się te panny zlecą... :tak:


Muszę się położyć.
Strasznie źle się czuję. Jeszcze jak siedzę to ok. A wystarczy żebym kilka kroków zrobiła, i serce mi wysiada. Trochę się o siebie boję....
Nie pisałam Wam o czymś, bo to krępujące, ale po pierwszej ciąży dostałam masakrycznych hemoroidów, nie bolących ale krwawiących (choć bez czopków to uuuu... masakra czasami jeśli chodzi o ból). I od ok dwóch tygodni krwawię żywą krwią (jakbym codziennie oddawała krew jako dawca), tak że aż słabo mi się robi. Dziś czuję że serce nie wyrabia z małą ilością krwi, bo to co ubywa ze mnie to co najmniej dwie szklanki dziennie. Obawiam się że niedługo wyląduję w szpitalu i będę miała operację. Unikałam tego jak ognia, ale teraz się cholernie boję. Dziś nie byłam w stanie wrócić prawie ze sklepu z dwiema paczkami mrożonych warzyw w ręku.
W poniedziałek wizyta u lekarza nie tylko ze względu na prolaktynę, ale na podjęcie mojej decyzji że zgadzam się na operację...

Do d... to wszystko :-(

Będę Was podczytywała z poziomu .. poziomego :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane przed chwilą wróciłam z Wawy....padam na mordkę, za mną siedział jeden z braci Golec Orkiestra:)

Dzisiaj niestety już mi po mału zaczęły dokuczać nudności, nie sa jeszcze jakieś mega, ale już czuję odbijanie, gorzkość, potrzebę żucia....

Fiolecik babeczko trzymasz nas tu w niepewności, ale coś czuję, że to to:D i na styczniówkach wylądujemy jak się patrzy:D:D:D na razie zaciskam kciukaski....Zdrowenka dla tatusia...

Mili przeogromne gratulacje oj ślij babeczkom fluidki!!!!!!!! Spotkamy się zapewne na styczniówkach...

Kinia oj to niech dziadówa nie przylazi:) tak, żebyś z grillem poszalała:)

Ana83 gratuluję potwierdzenia płci, zdrówka no i do szczęśliwego rozwiązania...

Foilecik Mou - u mnie kropla mleka od wielu wielu miesięcy od zakończenia laktacji...

Docia no to szalejcie z mężolkiem, odpoczywajcie i wpierdzielaj wiesiołka ile się da:)

Pajeczko kurcze ja pierdzielę angina:( a może jak lepiej się poczuje to jedźcie, szybciej dojdzie do siebie.....Zdróweńka, zdróweńka...........Uważaj babko jak jeździsz, nie szalejemy kochana.......
A zdjęcia oj łezka się w oku kręci......


Iza no to gratuluję dziewuszki.....

Mou słońce jak moje testy przylazły to też zrobilam tak z ciekawości w polowie cyklu bo chciałam zobaczyć, czy przez przypadek jakie cienie się nie pokazują, żeby później jak się coś pokaże to, żebym tego nie brała do siebie.....oj kciukaski za Ciebie zaciskam.....Kochana, a jaką masz hemoglobinę...
 
Do góry