reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kinga - u mnie dopiero 6 albo 5 dzień po owu :) więc nic jeszcze nie wiadomo. W poniedziałek idę do lekarza wymusić badanie na prolaktynę z mtc. Mam wszelkie objawy o jakich czytam. Zmiany nastroju ciągłe zmęczenie... no i co tu dużo pisać - mam ciąvle odrobinkę mleka...

Kinga - kup w aptece test 10miu może też pokaże bledziocha to będziesz wiedzieć co wyprawiać na grillu :-)
Aż sama jestem ciekawa co ci powie w poniedziałek... :)
Ja mam jeden test gdzies schowany ale nie robię bo po co :) nie kupuje już nawet teraz bo szkoda mi kasy.
U mnie @ punktualna wiec mysle ze do grila się wyjaśni a jak nie to zrobię wtedy test;)
 
reklama
hejo,

ana miło cię widzieć

ja testu dziś nie robiłam, poczekam
@ brak

mou ja tak teraz podchodzę jak do jeża, ze względu na cykl z listopada, gdy miałam nagły skok z 30 dniowych cykli, na 37 dni, już bylam prawie pewna, a tu dupa, więc wolę się nie napalać

a co do prolaktyny, ja tez mogłam czasem sobie kropelkę mleka wycisnąć i z tym zmęczeniem też chyba coś jest, teraz siedzę do północy na lajciku, a jeszcze dwa miechy temu chodziłam spać o 19... ech szkda gadać, taka pierdoła a tak zmienia życie...
 
Witam kochane,

nie dość, że dziś dobry humor od rana mam to jeszcze zaglądam tu i takie dobre wieści

mili gratuluję, bladzioch jak się patrzy, cudowny :-)

fiolecik, ja cały czas mocno zaciskam kciuki za fasolkę

Mou kochanie za Ciebie też...jak Niunia? już lepiej?

ana, witaj, zdrówka dla Ciebie i maluszka :tak:

wiesiołek już jest, łyknęłam 3 tablety, drugie 3 łyknę wieczorem (ja z tych co nie lubią jakichkolwiek lekó, nawet ziołowych, więc będę jednak trzymała się zaleceń) co ma być to będzie, aczkolwiem mój R stwierdził dziś, że nie sądzi by to coś pomogło, bo nie wierzy w żadne takie wynalazki, nie ma to jak podniesienie na duchu przez własnego męża, ale humoru mi to nie zepsuło, patrząc za okno, cudowne słońce, gorąco- dosłownie gorąco no i zapowiada się całe 9 dni z mężulkiem od jutra :-)
 
Fioletowa - normalnie o zawał nas przyprawiasz. :angry:

Ania - za rzadko nas odwiedzasz, takie brzuchowe fluidki są pożądane tutaj. Bardzo bardzo! Szczególnie że właśnie się okazuję że zostałam weteranką... no jak babcia się czuję! :-D

Dotka - niunia niestety dobrze się czuje tylko po syropku :-( jak jej gorączka zleci, ale na szczęście nie ma ani kataru ani kaszlu. Tylko gorączka.
 
kurcze Mou to nie ciekawie, skoro ani kataru, ani kaszlu ani żadnych innych objawów, tylko gorączka, żadnej wysypki nie ma? nawet drobnej? bo wygląda mi to na trzydniówkę...zobacz czy Jej nie wysypało nigdzie...zdrówka dla Natalci
 
Dotka - no właśnie nigdzie jej nie wysypało (choć chciałabym żeby to jak najwcześniej przeszła). Co do kataru i kaszlu, to wydaje mi się że nie zdążył się rozwinąć bo od razu zareagowałam i podałam paracetamol i ibuprofen na pierwszy rzut.
Wczoraj wymiotowała cokolwiek zjadła. Wieczorem zjadła z nami trochę makaronu sojowego i to jej się utrzymało. Dużo pije na szczęście bo ok 2L na dzień !!!
Może być też tak że w przedszkolu coś zjadła i jej na żołądku usiadło. Oni tam mają jabłka, gruszki i pomidorki koktajlowe do brania do łapek i zjadania. Może skórka z pomidorka jej źle "usiadła"
 
Mou, oby, ale nie wydaje mi się, żeby od tego, że skórka w żołądku siedzi, bo aż tak wysoka temperatura??? może Niunia trzydniówkę przechodzi bez innych objawów i tylko z gorączką, oby spadła Jej szybciutko, z drugiej strony jak jest tempka to dobrze, bo organizm walczy, pytanie tylko z czym? dobrze, że dużo pije :tak::tak:
 
Dotka - ona ma teraz dobrze, bo w taryfie ulgowej nos ma cały czas w bajkach :-D ale puszczam jej tylko z nauką cyferek i angielskiego. Leży sobie jak królewna. Babcia właśnie przyniosła jej kołdrę - rozłożyła na kanapie i leży jak na chmurce :-D:-D:-D
I tak mam z nią dobrze, bo temperaturę to miała ze 3 razy do tej pory i dokładnie 2 razy przechodziła wirusówkę. Ani razu nie miała antybiotyku. Tylko paracetamol i syrop z cebuli. Plus witaminki dla maluchów na wzmocnienie. Czekam teraz na ospę. Im wcześniej tym lepiej :tak:

A ja wytrwale czekam na testy hi hi hi :-D ale dziś chyba nie przyjdą niestety ...
 
Fiolecik ty to twarda sztuka jesteś , ja bym nie wytrzymała, czekam z niecierpliwością na test. Mam wielkie nadzieje , że będą u Ciebie II , tak zazwyczaj bywa jak na wykresiku przestaje się pokazywać tempki hihihi (tak jak u mnie :))))

A ja dowiedziałam się , że moja bratowa i kuzyna żona też oczekują dzidzi termin obie mają na grudzień JUPIII urodzajny rok !!!!!
 
reklama
witam sie

Mili gratuluje

Milusiu u nas masakra Sebcio od wczoraj gorączkuje:(:(nie wiem w ogole co z wyjazdem... chyba dzisiaj bede wzywaal lekarza na wizytę domową bo w dzień zaczyna mi gorączkować do 39 st...

Fiolecik oj Ty ja tutaj czekam na info o II kreseczkach a Ty mi piszesz, ze testa nie robials:p

Mou zdrówka dla Natalki

Ana Ty po dupie dostaniesz, za to, ze sie nie odzywasz:) ja juz 4,5 kg mam na +

Alebur a jak u Ciebie sytuacja??

resztę kobietek pozdsrawiam
 
Do góry