reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

[*]
[*]

Wpadam tylko na chwilę żeby bardzo podziękować Wam za wiarę we mnie i moje przyszłe dziecko, ale niestety jeszcze nie teraz i nie wiem czy kiedykolwiek będzie....Kolejne moje dziecko umarło - wiem że wielu się z tym nie zgodzi ale dla mnie od momentu poczęcia to dziecko. Beta spadła do 5,36 i jutro mam zgłosić się do szpitala-mam tylko nadzieję że na tak wczesnym etapie nikt nie zaproponuje mi łyżeczkowania - zresztą i tak się nie zgodzę kolejny raz. Jeśli już to wolę płakać i wyć we własnym domu - moja mama zabrała moją córkę do siebie a ja muszę jutro wziąć urlop na żądanie i wymyśleć jakąś bajkę dla szefowej....Jest ciężko, bo kolejny raz mój organizm odrzucił ciążę, a jeśli tak to kolejne pewnie też odrzuci....Nie wiem czy podołam znowu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Enya - nie wiem co Ci napisać :-:)-:)-( Przytulam baaardzo mocno! Nie mam słów. Trzymaj się Kochana.
To bardzo niesprawiedliwe...

to jest straszne, bo jako staraczki testujemy stanowczo za wcześnie. To dlatego lekarze radzą testować kilka dni po terminie, bo wiadomo że się zarodek musi się porządnie zagnieździć, a okolice @ są bardzo niepewne. Nigdy nie wiadomo czy wszystko się uda czy też nie.
Całe mnóstwo kobiet ma takie ciąże biochemiczne o których nawet nie miały pojęcia, bo po prostu nie testowały a np. spóźniona miesiączka jest tłumaczona stresem itp...
Nie wiem czy to Cię w jakiś sposób pocieszyło... :(

I wątpię że będziesz miała łyżeczkowanie. To za wczesny etap. I nie pisz że nigdy nie donosisz i nie będziesz mieć więcej dzieci bo to nie prawda! Są metody na wzmocnienie endometrium i na pomoc w zagnieżdżeniu się zarodka...
 
Ostatnia edycja:
enya, podobnie jak Mou, nie mam słów...gdybym była blisko mocno bym Cię teraz przytuliła i płakała razem z Tobą...strasznie, strasznie mi przykro :-(

Mou masz rację z tym testowaniem, dlatego też lekarze zalecają testy apteczne powyżej 25 mlU, bo taki współczynnik jest najwcześniej w dniu spodziewanej @, ja zamówiłam 20 mlU, ale chyba nie będę się spieszyła z testowaniem- poczekam na termin :-(
 
Ostatnia edycja:
Enya właśnie Tobie bardzo kibicowałam, nie ma słów,nie ma słów, które Cię w tym momencie pocieszą..............po prostu ufaj Bogu, ma dla Ciebie jakiś plan, być może z zarodkiem było coś nie tak, często jest tak, że jak jest uszkodzony.............popatrz na to z pozytywnej strony, że będziesz miała zdrowego dzidziusia, ale jeszcze nie teraz...............Tulę Cię bardzo mocno.....i nie myśl, że to ostatni raz......Absolutnie, są kobietki, które po wielu poronieniach mają cudowną liczną rodzinkę........

Oj strasznie mi smutno..............

Mou zgadzam się, nie warto testować przed terminem małpiszona:(
 
Enya kochanie wiem co teraz czujesz bo sama przechodziłam przez to...2 razy miałam sytuację, ze testy wychodziły pozytywne a potem niestety. I zobacz kochana jestem teraz w ciaży. Uwierz w siebie, ale przede wszystkim musisz porozmawiać z lekarzem nt leków... moze neich Ci przepisze od razu po owu progesteron, ma on za zadanie również pomoc w zagnieżdżeniu się zarodka...nie mozesz się poddawać, nie teraz... Moja mama poroniła 4 razy zanim ja się urodziłam... musisz byc silna dla córki i dla Was... ja wierzę, ze przyjdzie taki dzień, ze powiesz nam, ze jest zarodek, jest serduszko. Ale tak jak Milusia pisze może los chcial nam oszczędzić chore dzieci?Może natura sama zadziałała?
Tulam Cię przeogromnie kochana i uwierz, ze to nie Twoja wina, czy Twojego organizmu tylko tak zadecydowała natura.
Jestem z Tobą i światelko dla Twojego Aniołka
[*]
 
hej

enya tulę mocno... dziewczyny już napisały co i ja myślę... uda się na pewno, może nie był to jeszcze ten czas...
[*]


a ja wrzucam tu obiecane fotki po sfilcowaniu
Zobacz załącznik 456672 Zobacz załącznik 456673 100_2296.jpg
 
reklama
Witajcie kobietki,

Fioletowa, torebka czad..........

Ja dzisiaj pół nocy nie spałam, nie wiem czy to jakieś ciśnienie czy co, poty mnie oblewały, a to, że duszno, a to, że tamto, koszmar za koszmarem, normalnie zmęczona w biurze siedzę...........
 
Do góry