reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Fioletowa super te torby! nie spodziewałam się że można coś sfilcować i bezie coś super fajnego! zaraz dam mamie zlecenie na torbę:-D
 
no :-D
jak jeszcze namówisz żeby ci zrobiła w dwóch kolorach, albo z jakimś wzorkiem to to będzie już w ogóle super wyglądać...

ja biorę według konkretnie tego przepisu co na tej stronie jest craftladies tylko robię z klapką [z koralikami] a boki robię w jednym kawałku razem z rączką - wiesz w sumie dwa prostokąty tylko...
 
Ostatnia edycja:
moja mama uwielbia robić na drutach, i robi różnymi wzorami, sweterki, szaliki, czapki, myślę że taką torbę to by w godzinkę zrobiła, o ile będzie miała włóczkę oczywiście :)
 
Cześć dziewczynki,

mou, widzę, że tempka nie spada :-) ...i do tego te cycuchy bolące...czyżby boom dzieciowy się zapowiadał w tym m-cu? oby, oby...:tak:...no i jeszcze ten PMS który poszedł sobie precz...kochana, zaciskam jeszcze mocniej kciuki ;-):-)

fioletowa, zdolna bestyjka z Ciebie :tak:



Próbuj próbuj.
A co Ty mi oko przy "mitenkach" puszczasz????? :-p:-D:rofl2::rolleyes:

:-D:-D:-D znów źle przeczytałam, buahaha

u mnie tempka się narazie trzyma na pozycji wczorajszej, ale wczoraj mierzyłam godzinę później, nie wiem czy ma to większe znaczenie...dziś mam taki sobie dzień, raczej dzień niewiary w to że mogłoby się udać :-(
 
Dotkass - spokojnie, wszystko jest ładnie. U jednej jest skok o 3 kreski a u innej o 0,5 kreski. A u Ciebie widać że organizm jest bardzo na stałym poziomie temperatur, więc i skok nie musi być aż TAK widoczny. Skok może być nawet do 4 dni po owu. U ciebie to dopiero dwa dni po spadku. Na razie nic nie wiadomo, a Ty się negatywnie nie nakręcaj ;-)
 
dotkass trzymam kciuki

mili ja używam alize cashmira - ok 15 zł za motek, ok 300 metrów w motku, ja liczę że mi 4 motki starczą na torbę, to jest ta którą już sfilcowałam i pokazałam wam zdjęcia
[ja zamawiam na e-dziewiarka.pl, po pierwszych zakupach dostaje się 5% zniżki na kolejne w ciągu miesiąca]
 
No My zaczynamy starania za miesiąc. Akurat mamy wtedy urlop więc w sam raz:-D jeszcze tylko wkwietniu musze podejść do lekarki a kolejną wizyte kontrolną czy z moimi hormonami już ok. Mam świra na punkcie dziecka i ciąży. To jkiś rodzaj uzależnienia aż się martwie, bo nie mam dystansu. Wszystko kręci sie wokół tego:cool:
 
reklama
dziękuję Wam dziewczynki, ale cóż ja poradzę, że taki mam dziś smutaśny dzień :-(,chyba muszę zabrać się za sprzątanie, żeby endorfinki "zagrały" w moim organiźmie...

agacia, chyba każda z nas tak ma :tak:
 
Do góry