reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

enya, trzymam kciuki za udane wstrzelenie się w owu kochanie

co do dzieciątka, gratuluję zdolniachy :-) Amelcia też już pisze swoje imię i krótkie wyrazy, większość wzrokowo przepisuje, ale to już coś, w maja kończy 4 lata, więc duma mnie rozpiera :tak:;-)...wszystko zależy na jakie przedszkole się trafi a naprawdę na jakich pedagogów :tak:
 
reklama
Pajkaa, cudowny wiek :tak::-) zresztą, który nie jest...tylko dlaczego ten czas tak szybko leci ;-)

kariin, współczuję, słyszałam, że teraz w pierwszej klasie to czarna magia :sorry::szok:

dobrej nocki, śpijcie spokojnie
 
cześć wam


Ja nie mówię tu o dwujęzyczności, ale o tym, że u mojej myszki w pszedszkolu dzieciaki w jej wieku mało mówiły i nie mogła się z nimi dogadać, wolała przebywać w grupie starszych dzieciaczków, a że jest dwujęzyczna to super...ja Amelcią też uczę angielskiego, co prawda w polsce nie ma takiego kontaktu jak w anglii, ale chcę, żeby nie był jej całkiem obcy ten język :tak:

u mnei raczej tego zagrożenia nie ma, chociaż jest jednym z najlepiej mówiących dzieci w przedszkolu... ale u nas jest jedna grupa, 30 dzieci w różnym wieku... dzielone zajęcia to tylko typu angielski i rytmika, gdzie starsze mają osobno i młodsze osobno, a tak wszystko razem :-D
 
Hejka
ja też już nie śpię - dziecko mnie o 5.30 obudziło. Znalazło wczorajszego lizaka i przyszło mnie nim obklejać :baffled:

Dziś jestem pełna nadziei co do tego cyklu, ale to tylko tak jednorazowo żeby nie było. :-D jutro mi ta nadzieja przejdzie jak zwykle, to tylko tak dziś myślę że może się uda...
A myślę tak, bo po magnezie mam bardzo "czytelną" szyjkę, która już dziś w 8dc jest półotwarta, i wcale nie taka twarda. Czyżby owu była wcześniej w tym cyklu??? Niestety nie sprawdzę bo nie mam testów. Zamówiłam 30 z honkkongu więc sobie poczekam. będę miała na kolejny cykl :-D ( mam nadzieję że kolejnego cyklu w tym roku już nie będzie... ale cóż, skąd ja znam te nadzieje?)
tak czy siak, trza się zacząć serduchować, bo @ już nie ma, i napięcie małpiszonowe spadło. Teraz zaczyna się ochota hi hi :-D:-p

Od wczoraj z kolei siedzę ze slendertonem na brzuchu, i mam wrażenie że mój bencwałek się trochę uniósł. Może dlatego że przekraczam czas 20-sto krotnie ?
 
Witam słonecznie,

fioletowa
to super

Mou, trzymam mocno kciuki za owocne zafasolkowanie w tym cyklu :tak:

Ja się chyba dziś za mycie okien wezmę, oczywiście nie wszystkie, zacznę chyba od góry, dziś drugi dzień @ i trochę się ze mnie leje :sorry:

Miłego dnia
 
u mnie tu też ładnie - słonecznie :) o 12 wyjdziemy sobie na spacerek przedobiedni, po takim spacerku niunia wcina aż jej się uszy trzęsą :-D
a sama nie mam koncepcji na obiad w ogóle. Która co gotuje dzisiaj? Może coś skopiuję???
Albo zrobię kluski żelazne albo kartacze??? ... o tak! mam ochotę na takie mordoklejki he he
 
reklama
Do góry