reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

kariin, heh...ja to nie wiem, czy tak super...bombowo napewno, a raczej dubeltowo ;-), ale chyba bym przerażona była, pierwsze małe i do tego bliźniaki...teraz to może i bym się ucieszyła:tak:, bo Amela już na tyle duża, że więcej by pomogła niż "przeszkadzała", aczkolwiek...mój były szef miał bliźniaczki i jak na niego patrzyłam, to współczułam, jak jedna przestawała płakać i zasypiała to budziła się druga i tak wkółko :sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dotkass czy chcielibyśmy bliźniaki? Raczej wolałabym pojedynczego potomka :-) ze względu na powierzchnię mieszkaniową i warunki finansowe,

ale jakby się trafiły to by były i już , dam znać jutro czy było widać jedno serduszko, czy trzeba było liczyć :-D
 
mama, powodzenia na USG :-)

a ja życzę miłej nocki i kolorowych ;-), tym które dziś są dysponowane i mają pod ręką swoich pomocników w staraniach, życzę stosunkowo udanej nocy :-)
 
hej laseczki

uwaga chwalę się: młody ledwo wczoraj zasnął, trochę później niż zwykle, marudny strasznie, mąż padł razem [wcześniej?] na łóżku w pokoju młodego a ja poszłam spać do sypialni i obudziłam się jak budzik zadzwonił - sama w łóżku... poszłam obudziłam męża żeby zrobił mleko, a młody dalej spał w łóżeczku
pierwszy raz bez absolutnie żadnej pobudki, spał tak długo :-D

minie pierwszy raz tu u nas na staraczkach? sorry jeśli się mylę, ale nie kojarzę twojego nicka...
 
Fioletowa to fajnie. U nas ostatnio młody śpi w kratkę. Chyba się odzwyczaja od łóżeczka swojego. Z jednej strony fajnie bo nie będzie walki z dzidzią że to jego łóżeczko (chyba), a z drugiej jak śpi ze mną to tak średnio się wysypiam i cały czas pilnuję żeby nie dostać kopniaka w brzuch.
Mama trzymam kciuki za serduszko. Chyba powinno już być. Ja idę we wtorek :-)

A jutro wybieramy się do tej pani alergolog/pulmonolog , która nam kilka m-cy temu wróżyła z fusów astmę. Zobaczymy...

Pozdrawiamy :D
 
iza powodzenia u lekarza

my chyba będziemy kupować nowe łóżeczko - bo młody ma duże 140x70 i się chyba szybko z niego nie wyprowadzi...

mou nie musisz, mi się też nic nie chce, a najmniej to siedzieć w pracy

a wiecie że mnie druty wciągnęły... teraz czekam na przesyłkę, kupiłam bambusowe - takie chyba lepsze ;-) no i na pierwszy rzut idzie szalik.... tak patrzę, że u mnei się @ zbliża dużymi krokami, mam nadzieję że szybciej niż później... chyba żeby w ogóle nie przyszła ;-)
 
Fioletowa na bb jest chyba nawet wątek o uzdolnionych mamusiach :-) ja tylko raz zrobiłam coś na szydełku i była to biała sukienka dla lalki :-) jak już coś zrobisz to daj fotkę ok? :)

Iza - warzywną z kiełbaską, zwykła taka. W tym ziemniaczki marchewka groszek kukurydza ogórki kiszone por natka pietruszki ...to chyba tyle. Nie wszyscy ją lubią ale my bardzo lubimy i często robimy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jasne mou... a do uzdolnionych to ja się zapiszę jak będę coś konkretnego juz umieć ;-) bo teraz to na razie walę próbki taki po 10 cm x 10 cm - ale jak przyjdzie paczka to lecę z szalikiem, bo ma mi włóczka przyjść, a jak zrobię szalik to zaczynam zbierać zamówienia ;-)
 
Do góry