reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witajcie:-)
mamuska23 ja tez mam takie bole jak na @,od 2 tyg,ale mialam je dopiero z kilka razy.Mamuska a w ktorym jestes dniu cyklu?

Dziewczyny,zaczelam znowu mierzyc temp,i jest 36,5 czyli wieksza niz ostatnio.Dzis 39dc,brak @.Dzwonie dzis do gina,umowic sie na wizyte.

Ciekawe co u Nikoli;-)Mam nadzieje ze wroci z pozytywnymi wiesciami:-)
 
reklama
Pajka No wlasnie nie mierzylam od poczatku cyklu,zaczelam mierzyc przed spodziewana @,ale mi roznie skakala,z 36.6 do 35.5 potem na 35.4 teraz znowu do gory.Niewiem czemu tak skacze.

Wczoraj mialam znowu jednodniowe plamienie,dzis juz nie ma,tylko znowu duuuzo sluzu bialego i wodnistego...
 
ja byłam na becie jak dobrze pójdzie to wyniki jeszcze dziś sprawdzę na necie kolo 18-19 oby wstawili jak nie to jutro od 11.00 jest odbiór...po za tym poprawiłam sobie humor bo upolowałam 3 fantastyczne ciuchy w SH normalnie bosko sukinkę jest cudna na wesele na które wczoraj dostaliśmy zaproszenie wesele 25 czerwca chyba że beta bedzie dodatnia to nici z tej sukienki druga buzeczkę na szyje wiązania trzecią boską tunikę w kwiatuszki.... po za tym muszę przeinstalować widowsa w laptopie bo coś sie wali muszę poszperać w necie ...podoga u mnie cudna prawdziwa wiosna cieplutko normalnie życ sie chce....i jeszcze jedno straszie popuchełam dosłownie cała rece nogi i twarz wygladam jak baleron

jeju ale stworzyłam chaotycznego posta

mou trzymam kciuki żeby nie przylazła może zmarnuj jutro testa;-):-)
mamuśka który to dzien cyklu może idź na betkę ja miałam owulkę w 19 dc może organiż tak zaragował że jedna wywsła jajeczko sie udało nie martw sie na zapas
kasik polecam betę lekarz i tak w pierwszek kolejności ci ją zaleci zanim co kolwiek stwierdzi no chyba ze zobaczy już fasolkę
pajka buziak
 
Traktując zabieg jako pierwszy dzień cyklu dziś jest 34dc, przed ciążą mialam 28-29 dniowe, wiem ze @ moze 4-6 tygodni po zabiegu ale objawy jak do tej pory mam jak w ostatniej ciąży, oczywiście jesli okaze sie ze znów jestem w ciązy to super ale na drugie to boje sie zeby kolejna ciąża nie zakonczyła sie poronieniem !!!!!! Od tamtego współżycia mija dziś 16 dni wiec jak zrobie test może i juz wykaże, ale zrobie pod koniec tygodnia dopiero aby miec pewność !!!!!!! chyba ze dostane @ !!!!Naczytałam sie o dziewczynach które zaszły zaraz po zabiegu i ciąze były spokojne zdrowe i donoszone, zdarzało sie ze były problemy ale wszystko było ok wiec wierze ze tym razem musi sie nam udać jak okaże sie ze jestem juz w ciązy!!!!!!!!!!
 
kasik oby były dziś mam nadzieje że wpiszą wynik żebym mogła netem odebrać jak nie to do jutra musze czekać ale jestem jakoś dziwnie spokojna przed tym wynikiem wiem czego sie spodziewać wynik pewnie bedzie ujemny
mamuska nie martw skoro aniołek zrobił by ci takiego psikusa i niespodziankę to na pewno juz by cię nie opuścił
 
Wiem ze to nie odpowiedzialne z naszej strony, ale co bedzie to bedzie, chce tego dziecka, jesli bedzie to co dzień bede błagać Boga aby było dobrze:)Mam chęć teraz kupić test i jutro rano zatestować, jak myślicie ??????????? Gorzej jak nie jestem w ciązy, zrobie test wyjdzie pozytywny a okaze sie ze to jeszcze hormony po tamtej ciąży, ale po 5 tygodniach to chyba juz ich nie powinno byc
Nikola a ja jestem spokojna bo czuje ze bedzie wynik dodatni :))))))))) Trzymam kciuki &&&&&&&&& !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
mamuśka naprawdę nie wiem co ci doradzić nie znam sie za bardzo na tym jak może być po poronieniu może jednak wstrzymaj sie jeszcze tydzień :sorry:
 
reklama
Może i masz racje, nie bede panikowac , w weekend zrobię test , teraz wyczytałam ze hcg powinno spać do 6 tygodni po poronieniu u mnie jest 5 tygodni wiec tydzien poczekam , jak wyjdzie pozytywny zrobie bete i zobacze czy spada czy rośnie,
Nikola ile dałas za bete kasy ????????????
 
Do góry