reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
acon podobo jeden z lepszy na rynku czułość 10 ja na nic nie licze czuję że wielka dupa z tego bedzie tyylko jest mi źle bo czuje sie pokrzywdzona 1000000000000000000 razy bardziej bym wolała I zobaczyć bez zadnych wątpliwości ale wiesz już robiąc ten test czułam że tak bedzie wiec nawet mnie to nie zdziwiło tylko mi smutno dlaczego po raz kolejny to ja właśnie ja
 
Nikola, zapytałam, bo słyszałam, że Quick Vue ostatnio jakieś fałszywe wyprodukował, ale one z kolei nie wykrywały ciąży mimo iż była. Nikola - a pamiętasz jak Mamuśka też miała tak, że jej test zwariował i jednak była w ciąży! Może coś im się przy produkcji popsuło i słabo nakleili ten pasek testowy??? I dlatego tak się porobiło. Ja tam trzymam kciuki!!!

a kiatki - fakt, różowy zgrabniejszy :) ale niebieski lewą ręką robione - no i ostatnio kwiatka robiłam jakieś 3 lata temu :p:p:p więc i tak nieźle :p
ale następne będą jeszcze lepsze :D
 
Ostatnia edycja:
Nikolaa Badz dobrej mysli,ja tez czytalam ze kreska po czasie sie nie liczy,ale ja w zyciu juz zrobilam tyle testow,z roznych firm (chyba juz wszystkich) i nigdy przenigdy nie bylo drugiej kreski po czasie,a czytalam niedawno na jakims forum o takim przypadku i okazal sie ciaza,dziewczyna powtoerzyla test po 2 dniach,i druga kreska wyskoczyla odrazu.Ale najlepiej zrobic bete.Trzymam kciuki.:-)
 
jutro rano jade na bete może bede miała wyniki jutro choć wątpię bo moja mieścina to sto lat za murzynami...ja czuje znów że nici z fasoli zobaczymy
 
nokola- no to ja tez bym byla wsciekla na tescior ! czkeamy na wynik bety ;]

co do kaminia piersia to sie nie wypowiem bo nie znam tego uczucie los ze mne zadrwil i nie dal szansy karmic syna piersia - niestety !!!
 
co do kamienia to ja sie uparłam i wbrew wszystkiemu karmiłam walczyłam z Wiki 2 tygodnie zanim zaczęła normalnie ale nie dała za wygraną..... karmiłam pół roku, chciałam rok ale trzy dniówka i zabkowanie sprawiły że Wiki cyc odrzyciła a ja juz nie miałam siły walczyc ale to najważniejsze pół roku kamiłam
 
Dzień Dobry dziewczęta he he he he :)
Ja dziś powinnam mieć @ - a nie mam :) Ciekawe czy się spóźnia, czy już się nie pojawi, ale nie zrobię testu, bo nie chcę marnować trzeciego bez sensu :) Jak nie dostanę za 3-4 dni, to wtedy zrobię :)
No i jak wcześniej pisałam - kilka dni przed jem wszystko co mi w ręce wpadnie - w każdej ilości hi hi. Dlatego zawsze przed zaopatruję się w większą ilość owoców :) A przed tą @ w sumie to się zmuszam do jedzenia. No a wczoraj mieliśmy małą imprezkę, no i mocniejszy alkohol - Trochę wypiłam :( lol ... i rzygałam jak kot, a powiem że mam mocną głowę :) No nic... czekam na "kurczaczka" w tym tygodniu - jak nie... to na jajeczko :-D



Nikolaa - leć do poradni, niech Ci zrobią z krwi :) Jak miałaś czuły test - i drugą kreseczkę po chwili - to ja bym leciała :) ( a dobra - już doczytałam że jedziesz na bete ) sorka :) :) :)

Klaudusia - Rodisz ????
 
hej kochane :*
Rysica- kwiatuszki jak dla mnie obydwa świetne, biorąc pod uwagę tak długą przerwę !!!!!!!!
Nikola- pamietasz jak było ze mną, kreska testowa była w poprzek wiec wyrzuciłam test bo sadziłam ze lipa, po tygodniu zrobiłam i juz była gruba krecha, wiec moze ten twój był pozytywny ( na swój sposób) zrobisz bete i bedzie wiadomo juz na 10000000% :)

Dziewczyny wstyd mówić nawet :-( Czy możliwe aby owulacja sie przesuneła i to długo????
Kurcze bo ja juz nie wiem co myślec mam, mianowicie chodzi o to ze przytulaliśmy sie 18 dnia po zabiegu( jak juz nie krwawiłam nic) , potem to juz z zabezp. ale wtedy nieeeeeeeeee, no i nie wiem co jest grane!!!!!!!! W tamtym tygodniu , bolał mnie brzuch 2 razy sadzilam ze idzie @ ale nie, wczoraj znów bolał i nadal cisza, 3 wieczory pod rząd mnie "czyściło" (tylko wieczorem) - wszystko tak jak tej ostatniej ciązy, i na dodatek poszłam na zakupy w sobote i stałam w kolejce i jakoś tak sie źle czułam, kręciło mi sie w głowie, nie mogłam ustać, strasznie niespokojna byłam( tak jak w ciązy z Jasiem i w tej ostatniej) no i nie wiem czy to ciąża !!! Jesli sie okaże ze po 1 razie zaszłam to nie wiem co będzie !!!!!!!!! Przeciez to za wcześnie, kurcze no, nie bede miec szans aby ja utrzymać( choć czytałam ze dziewczyny normalnie od razu zachodziły i dzieci zdrowe sie rodziły)


Mou- trzymam kciuki aby @ nie przyszła jednak ::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam sie
musiałam nadronoć 6 dni szok :p

Pajka żadna z nas Ci nie odpowie jak będzie z dwójką dzieci, bo każda ma na razie po jednym. Ja bardzo długo myślałam jak będzie po porodzie i przestałam, bo to nie ma sensu. Będzie jak będzie. Na pewno starszak będzie zazdrosny, bo do tej pory mamusia tylko jego a tu po porodzie większość czasu będzie trzeba poświęcić temu mniejszemu. Ale od czego jest tata?
Witam nowe staraczki!!! Fajnie, że Was więcej. Ja zmykam!!!! Papa!!!!!

zgadzam się dziękuję :)

kasiurek1983 musze obalic mit, testy owulacyjne na kobiety z PCO takze dzialaja, tylko trzeba je robic czesciej:) Moja kuzynka dzieki testom zaszla w ciaze i od 2 tyg ma malutka Kalinke:)

na mnie też działały:)

podziwiam ciebie ze decydujesz sie na drugie dziecko kiedy pierwsze nie skonczylo jeszcze roku - ja wolalabym zeby pierwsze bylo bardziej samodzielne np chociaz zeby samo jadlo czy umialo sie soba zajac i pomoc przy dziecku drugim typu podaj pieluszke itd...z dwojka malych dzieci nie dalabym rady chyba psychicznie!

ja nadal myslę :D

Ollena - ale czy miala na prwde PCo stwierdzone i potwierdzone dzieki badaniom krwi usg itd ? bo ja bedac na stronie posiweconym PCO cyztalam u duzej ilosci dziewczyn ze one nie dzialaja po prostu jakis hormon zakloca i czasem jest tak ze owulacje maja przez clay cykl a czasem w ogole po mimo ze usg twierdzi co innego haha ;] ale to moze zalezy od firmy tych testow - ja w sumie ntestowalam jakis czas i okazalo sie ze kasa poszla w blotko bo nie mialam owulacji wedlug testow weldug wykesu tak - i wtym cyjlu udalo sie nam z synkiem ;]

ja mialam tak, ze wykres pokazywał owu a owu nie było bo monitoring potwierdzał i testy tez mowiły, ze owu nie ma :)

Łojejciu ale się rozpisałyście! :D
Nataszka - witaj! Ja dostałam po cc zalecenie, żeby dwa lata odczekać, bo wtedy będzie bezpieczniej. No i się dostosowałam z nawiązką ;)
Pajkaa - ja uważam, że mała różnica wieku też jest ok - jak drugie zacznie siadać i raczkować, to już się będą razem bawili fajnie, bo obydwoje będą lubić zabawki z przyciskami, jakieś większe samochody czy garnuszek na klocuszek itd - i będą się ładnie razem bawić :) A no i nigdy nie wiadomo, czy zajdziesz od razu, więc może się okazać, że wyjdzie ta różnica wieku większa. (Mam koleżankę, zaszła w ciążę jak Wojtek miał 4 m-ce, teraz ma dwoje szkrabów i całe dnie wolne, bo oni (dwóch chłopaków) się tylko o jedzenie upominają, tak się razem bawią, że jakby dzieci nie było).
A co do miłości do dwojga dzieci, zainteresowanie nimi itd - tu się nie ma co martwić! Ja sama mam brata młodszego o 2 lata i 2 m-ce i obydwoje czuliśmy się kochani i żadne z nas się nie czuło zaniedbywane czy cokolwiek. Pod tym względem absolutnie nie ma się czym martwić :)

dziękuje :*

A powiedzcie mi jeszcze czy moze byc taki skok tempki w dzien przed @?Moze to swiadczyc o ciazy??Ogolnie to i tak jest niska,ale ja nawet pod pacha normalna temp mam 35,5 do 36.0.Czasami nawet nizsza.W 1 ciazy mialam jak dobrze pamietam tez 36,z kilkoma kreskami.

moze byc ja tak miałam :) kilka razy nawet:) ale nie była to ciąża:(

Mamuśka, mój dziś też jakoś dłużej zasypiał, ale na szczęście już śpi od niecałej godziny.

Wiecie, jakoś tak mocno na luzie podchodzę w tym m-cu do staranek - i mniej myślę i nie doszukuję się objawów żadnych i w ogóle mam dziwne przeczucie, że nic z tego - nie wiem czemu - może to przez te psikusy losu, co mi los zrobił w zeszłym cyklu? :/
Jakoś tak myślę "co ma być to będzie"...

i bardzo dobrzE:)

kasiurek1983 tak, kuzynka miala stwierdzone PCO, cykle miala bardzo dlugie czasami przez 3 miesiace nie miala @, chodzila na monitoring, az kupila sobie testy owu, pokazaly sie pierwszy raz dwie kreski, naczytala sie ze wtedy corka wychodzi, bo to jest zaraz przed owulacja, z taka tez mysla sie przytulala. Raz i juz w tym cyklu ani razu zeby syn nie wypadl;)). No i wyszla Kalinka:)
moj syn poczęty dzień przed owu a syn :p to zależy bardzioej od plemników nic od dnia cyklu i od owulki :)

Witajcie!
Mam nadzieję, że teraz na dobre przyjmiecie mnie do waszego grona ! Jakiś czas temu pisałam tu, ale wtedy starania były jeszcze w zamyśle, a od dziś przechodzimy to działania.
W skrócie- miesiąc temu (15-nastego) odstawiałam Cerazette (takie tabsy dla karmiących) i usłyszałam od gina, że nie wiadomo kiedy będzie owu, @ itd bo każdy ma inaczej. Kupiłam testy owulacyjne w Rossmanie i dwa wyszły negatywnie (tydzień i 3 dni temu, tak na chybił trafił, bo bez @ raczej nie da się przewidzieć który to dzień cyklu :-D) a dziś coś nie wiadomo skąd mnie naszło żeby zrobić i pozytyw ! ładne dwie kreseczki, tak samo intensywne czyli dziś przytulanko i pewnie tak przez 3 dni podziałamy jeszcze :-D powiedzcie mi tylko czy używałyście tych testów i czy faktycznie sprawdzają się? bo ja nigdy na owu nie mam objawów (nic mnie nie boli) a temp nie mierzyłam.
I uprzedzając pewnie już pytania, odpowiadam- tak, konsultowałam to z ginekologiem i nie widzi przeciwwskazań żeby się starać, mamy zielone światło :-)
Postaram się regularnie w miarę pisać i mam nadzieję, że niebawem wszystkie będziemy sie cieszyć z zafasolkowania :tak: swoją drogą niesamowicie duuużo postów produkujecie dziewczyny , u mnie z czasem może być ciężko by, aż tyle pisać ;-)
Aaa i teraz pewnie ja będę tu najmłodsza :-D ale też z sierpnia jestem ;-)

Rysica- gratulacje dla synka!
mamuska- czytam w miarę regularnie Was, tyle ile dam radę i trzymam bardzo kciuki za Ciebie i za szybki powrót aniołka !
nikola- mam nadzieję, że samopoczucie lepsze, bo jeśli dobrze kojarzę niefajne przypadłości Cię męczą

to zależy u mnie się sprawdzaaly , ale to zależy głównie od firmy i od organizmu kobiety tzn od poziomu piku LH :)

Agata szczerze podziwiam jako mama 4 latki prawie wiem że tak naprawdę jeszcze dużo ciężkich chwil przy wychowaniu tej dzidzi którą masz nie wyobrażam sobie w ciaży już przy końcówce chodzić schylona za małą przy nauce chodzenia po za tym kwestia noszenia nawet na rekach dziecka które będzie przybierało na wadze i jeszcze dużo rzeczy które mogą sprawić kłopot i w ciązy i po rozwiązaniu kiedy to tak naprawdę ma sie dwójkę maleńkich dzieci ale to jest moje zdanie i trzymam kciuki bo to twoja decyzja

to jest jeden argument przeciw, abym sie teraz zaczęła starac o drugie:)

No to widze, ze tez mialyscie akcje. Ja za drugim razem tak latwo nie zrezygnuje, podobno trzeba dziecko czesto przystawiac zeby pokarm byl. Kupie te ochraniaczke na sutki (nie pamietam jak sie to nazywa) i bedziey probowac az obydwoje sie przyzwyczaimy;) na noc moge dawac butle zeby dluzej dziecko spalo, bo dziecko czuje roznice w sytosci i po butli dluzej spi choc nie ma reguly bo mojej kuzynki malutka ma 3 tygodnie i od poczatku doi cyca co 3-4h i tylko raz w nocy sie budzi. Ale to chyba tez od pokarmu i dziecka zalezy.

na noc organizm kobiety pordukuje najlepsze mleko najbardziej wartościowe:) nie ma reguły, ze dziecko będzie przesypiało całą noc na butli. Moj na cycu przesypiał nockę z jedną pobudką i na butli jest to samo. A jak nie bedziesz karmiła nocą to będziesz miala coraz mniej mleka.

cześć dziewczyny ja zmieniłam panią doktor i jak na pierwszą wizytę jestem zadowolona. byłam u niej w 9 dc i miałam pecherzyk 15mm a rosnie 2mm na dobe to najpozniej we wtorek powinno dojsc do pekniecia wczoraj był 11dc powiedziała że mamy sie porzytulać a nastepnie żebym do rana nie wstawała ani na chwilę a najlepiej to spała z nogami u góry bo mam strasznie krótką szyjkę po wypalance i żeby nasienie zaraz nie wylaciało ,a nastepnie ze maz moj o 14 dzis wyjezdzał to znowu mielismy przed wyjazdem jego dzialac i znowu zebym nie wstawała przez 4 godz oczywiście z nogami u góry i też tak zrobiłam a teraz pozostaje czekać na efekty czy beda czy nie i co wy na to byłam leczyłam się u 3 lekarzy i zaden mi nie kazał trzymac nog u góry teraz pozostaje czekac ciekawe czy ten kwiecien bedzie łaskawy papa

kciuki zaciśnięte:)

przepraszam że tak późno ale niestety dziś maiłam zabiegany dzień gości od rana w zasadzie wściekli sie wszyscy co do testu hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm i jeszcze raz wielkie hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm i tak pierwsze kreska w poprzek potem jedna a na koniec po czasie standard druga kreska bardzo mocna i widoczna ciązy pewnie nie ma tylko test mnie wk*rwić chciał nienawidze testów bety dziś nie zrobiłam jade jutro rano busem zobić jestem wściekła pojeb*ne testy wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr już nigdy wiecej żadnego n ie zrobie po co mi to kurde blade
sorki za słownictwo ale jak tu spokojnym byc czemu los tak okrutnie ze mnie sobie drwi już któryś raz z kolei to nie sprawiedliwe narawde dlaczego tak mi sie dzieje mam ochotę tym wszystkim je*nąc

zrób ponownie test , ale innej firmy

jeżeli chodzi o wiek to ja mam 28 :p
co do karmienia piersią to chciałam karmić do roku czasu, ale ponad 2 tygodnie temu mój syn zadecydował, ze woli butlę a nie chce cyca i takim sposobem przeszliśmy calkowicie na MM - u nas akurat jest to Bebilon Pepti:)

wczoraj moje dziecko postanowiło mnie obsikać no a dzisiaj siedze przy kompie buszuje po BB a on purtaki puszcza na moich kolanach :p przynajmniej tak myślałam ... a tu walną taką kupę, ze był obkidany po pas a ja cąle nogi :p jednym słowem MASAKRA :p
 
Do góry