reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

jestem wykończona uroki domku na wsi:-( z jednej strony fajnie ale zdrugiej wykanczajaca jest praca pod domem a teraz wiosna i trzeba sprzatac obcinać łeee
ale burza idzie:szok:
ja teraz wygladam grubiej niz na jesien ale przy tej robocie schodzi ładnie

a to ja miesiac po porodzie i 5 miesiecy po porodzie..patrzyłam na date[
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aguś aż cięzko uwierzyć ze tyle schudłaś w zaledwie czterech miesiecy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok: Jak to zrobiłaś ????????????????/
 
ja byłam jeszcze przesadzić tulipany ciekawe czy sie przyjmą bo już ogródek jes t połowie roboty
Agnieszka
łaaaaaaaaaaaaaaał ale laska ale powiem ci że ja dużo grubiej wyglądałam po porodzie normalnie jak tucznik ty nawet jak grubsza byłaś to nie źle wyglądałaś
 
Ostatnia edycja:
No mówiłam, że Agnieszka to rekordzistka. Nie ma porównania co do mnie!:-D Laseczka jak się patrzy!!!
Agnieszka nie jedna by się z Tobą zamieniła na ten ogródek i sprzątanie... :tak: Ja już się nie mogę doczekać właśnie takich rzeczy. A jak miło później patrzeć na efekty...:-)
 
zobaczcie mnie 2.5 miesiąca po porodzie

a to na chrzcinach 2 miesiące po porodzie
 

Załączniki

  • IMG_0813 kopia.jpg
    IMG_0813 kopia.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
Klaudusiu naprawdę nie obrażę się jak powiesz prawdę :-D:-D:-D raczej nic ładnego w mnie wtedy nie było niestety w moim przypadku tusza źle wpływa na moją urodę i wyglądam tragicznie mam mało wyraziste rysy więc po przytyciu wyglądam jak tłusta plama:-D:-D:-D:-D........
 
Wooo,wy to macie figurki;-) jak ja bym chciala miec 64kg.Przed ciaza wazylam 62,teraz mam 69kg:no: a na dodatek jestem niska 160cm:-( Wkleje wam fotke ktora moj M zrobil w grudniu,od tamtej pory stracilam z 2kgSL371855.jpgAle bardzo lubie to zdjecie...:-)
 
reklama
Nikola ja napisałam prawdę. Sukienkę na prawdę ekstra dobrałaś, bardzo dużo zakryła i nie rzucało się nic w oczy. I najważniejsze-podkreśliłaś piersi, których Ci nie jedna może pozazdrościć (ja na pierwszym miejscu :-))
Mamusia wstawiaj fotkę!!!
Dziewczynki ja Wam powiem tak: najważniejsze, że podobacie się swoim facetom a jak tak jest to i powinnyście podobać się sobie!!! Mój mąż dziś za mną lata, bo chodziłam dziś tylko w majtkach, bo wszystko mnie uciska a podobno mam seksi pupcię w ciąży :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry