reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Nikola Ty to masz figurę taką akurat a ja to sama skóra i kości.
Dziewczyny Wy wszystkie wyglądacie lepiej ode mnie! A dzieciaczki słodkie!
Kasiurek a można wiedzieć dlaczego urodziłaś w 30tc?
A ja tak wyglądałam pół roku po porodzie...
 

Załączniki

  • fotka2.jpg
    fotka2.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 17
a to my w 30 tc synek w pierwszej dobie no i w sierpniu ;] taki podtuczony jelsi by sie urodizl w licpu mialby miesiac a tak to 3 miechy

do dzis tego nie wiadomo :( lekarze badali mnie po kazdym katem , doszli do wniosku ze istanieje cos takiego ze dziecko raz na iles tam tysiecy ciaz rodzi sie po prostu wczesniej, nie mialam zych wynikow badan, synek przybieral dobrze w brzuchu i sie rozwijal, ja sie nie stresowalam za bardzo . ja rano wstalam poszlam sikac i ni eumielam zatrzymac moczy po 2 minutach zorientowalam sie ze to wody plodowe byly przejzyste nie smierdzialy nic, w spzitlau pobrali mi wyamz z pochwy , wody plodowe i krew na badania i nie wyszlo nic zero norma! w tych wodach to mlody moglby jeszcze z 20 tygodni polezec weldug lekarzy !!!!!

ale z drugiej storny przewidywano ze jelsi urodizlby sie o wyznacoznym terminie mialby z 60 cm i rpzeslzo 5 kli a tak 45 cm i niecale 2 kilo- gdzie na porodowce rodizly sie dzieci przenosozne 2,5 kliowe ...!!!!!





klaudusia ale figura -zazdraszam ja takiej nawte jak sie urodizlam nie mialam ;p
 
Ostatnia edycja:
Klaudusia nawet nie wiesz ile bym dała żeby chuda być !!!!! a ty świetnie wyglądasz żadna skóra i kości tylko super laska super laska i tyle !!!!!!!!1

ty kasiurek tez śliczny brzusio a synek super słodziak a co do wcześniejszego porodu to najważniejsze że mały zdrowy teraz, czasem los takie psikusy głupie robi!!!!!
 
Cześć robale ciążowe he he. Ja nie wkleję zdjęć, bo nie wiem gdzie mam płytkę ... jak jakieś kiedyś znajdę to wrzucę :)
Kasiik - ja przed ciążą paliłam paczkę dziennie, czasami przekraczałam... To że jestem w ciąży w końcu wiedziałam w momencie, jak któregoś ranka wypiłam kawkę, zapaliłam papierosa... i prawię zwymiotowałam. W tym samym momencie powiedziałam wtedy przyszłemu - teraz obecnemu tatusiowi - że jestem w ciąży. Test dnia następnego był zwykłą formalnością. Minęły bez mała 3 lata, i od tamtej pory nie zapaliłam ani jednego papierosa i już nigdy nie zapalę. Zapach dymu papierosowego, mimo iż nie jestem w ciąży, od tamtego momentu wywołuje we mnie odruch wymiotny.


AHA !!! Już nie mam spiralki ha ha ha aha ha od dwóch godzin :)
Trochę się pielęgniarka nakombinowała, aż musiała zawołać lekarza he he, bo miałam zupełnie niestandardową spiralkę :) Nawet pielęgniarka musiała w google wskoczyć i sprawdzić jak się ją wyciąga :) nic jednak nie znalazła...
No i do dzieła za kilka dni :)

Klaudusia!!! idź że ty babo wstrętna ty!!! Tylko dołujesz te co tak nie wyglądały :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Klaudusia ja to wyglądałam tak na początku szkoły średniej jak TY po porodzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże kiedy to było !!!!!!!!!
MOU ale jazda z tą spiralką:szok:, buhaha !!!!!!!!!!!! NO teraz to juz z górki będzie, życzę aby pierwszy cykl był juz udany :)
Kurcze no i następna będzie bzykać sobie :-)A kiedy ja !!!!???????
 
MOUSEFISH a co ginka powiedziała na to, że będziecie się od razu po zdjęciu spiralki starać? Dała "zielone światełko"? :-)
Kasiurek wagę mojego malucha w 32 tc wyliczyli na prawie 2,5 kg więc też chłop jak potrzeba. Boję się, że będzie miał ponad 4 kilo jak dotrwam do terminu...
Nikola ja nadal twierdzę, że skóra i kości plus teraz piłka przed sobą :-) teraz to już plażowa :-D
Mamusia znam ten ból braku bzykania... Ja na głodzie od 15tc.... :-)
 
Kochana no tak ale mnie wykonczy ta strata czasu, bo zanim nie dostane @ i potem zanim minie przynajmniej 2 cykle to juz ogóle kosmos dla mnie !!!!!!!!!!
Bo chodzi mi o bzykanko starankowe !!!!!!!!!!
 
Po tej "mojej " spiralce od kolejnego cyklu można zajść w ciąże ... a bzyk bzyk można od razu :) :) :) .. no może po kilku dniach ja taka tyci tyci ranka się zagoii i już... he hehehe
 
reklama
Do góry