reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

U nas natomiast to pełno tych dla dzieci ubranek, a dla tych maluteńkich to juz w ogóle obłęd !!!!!!!!!!
I to po grosze sie kupi jak przecena, np po 1łz , a ciuszki nie zniszczone idealne, dla dziewczynki to tyle pięknych ze naprawde !!!!!!!!!!!
Rysica- super te spodenki są bluzeczka też, i kto by powiedział ze na szmatach kupione !!!!!!!!!!!:szok:
Mnie sie podoba ten leżaczek , bo to z fisher price tak ?????
 
reklama
jaki śłiczny bobo:) i ubranka też:) dla maluchów takich to jest naprawde super duzo i ładne bo do dwóch lat mati cdałkowicie był ubrany w szmateksach były nie zniszczone (oczywiście wyprawke, buciki i czapeczki musiałam kupic ale tego nie licze bo to malusko) pozniej musiałam co nieco dokupic lae tez duzo ubranek miał z ciuchów:)

a te spodenki Matiego dzisiaj widziałam identyczne w tesco kosztowały 33 zł a te moje 4 i sa jak nowe:)
 
Ostatnia edycja:
Niektóre dziewczyny to sądzą ze to wstyd iśc i szperać i potem nosić ubrania po kimś, ale teraz ubranka dla dzieci są tak drogie wiec ja nie widzę sensu zeby wydawać majątek na ubrania które za chwile trzeba do szafy chować bo bedą juz za małe !!!!!!!!!!!!!!!!
 
co do tych dziewczyn czasem tez takie miałam koleżanki a co sie pózniej okazało je tam spotykałam ....dla mnie to nie wstyd jak mam jakos bluzke na targu za 20 zł kupic to wole do ciuchu za 10 ale owiele lepsze gatunkowo sa :)( jak sie cos trafi to i na targu kupie ale w ostateczności)i tansze na dłuzej wystarczaja a dla dzieci sa czasem takie fajne rzeczy których nie znajdziesz u nas w sklepach...mnie sie kiedys kuzynka z wawy zapytała w jakim ja sklepie takie ładne rzeczy kupuje ...a dodam że ona sie ubiera u dolce cabana itp. powiedziałam ze w szmateksach i troche szwagierka z angli przywozi ale to pare ubranek , była w szoku że takie ciuchy tam sa :szok:
szwagierka mi przywozi nexta i hm przewaznie ;)
 
Ostatnia edycja:
Mamuśka - tak, fisher price - jestem z niego mega zadowolona, bo Szymek do tej pory w nim sobie siada i się buja i w ogóle :p chociaż już jest duży koń i już mu się oparcie kończy :p Ale on go bardzo lubi :D
Agak2 - dziękuję :*

ja też nie uważam, żeby chodzenie po szmateksach to był wstyd - raczej bym to nazwała SPRYTEM :D chociaż ja rzadko mam szansę, bo u mnie nie ma takich fajnych a szkoda...

dobra Kobitki, trzeba się ubrać i lecieć na rehabilitację... ale mi się dziś nie chce... No nic... jak trzeba to trzeba, będę wieczorkiem jak Szymcia położę :)
miłego dzionka, oby się wypogodziło!!! :D
 
Ja mam znajomą która w życiu by nie poszła do szperacza, jak bedzie miec własne dzieci to wtedy pogadamy, ale wiecie ona to baaaaaaaardzo rozpieszczona, wzieła ślub a jestem pewna ze jej bedą rodzice dla dziecka wszystko kupowac, a ona taka ważna itd, ehhhhhhhh, nie powiem bo zanim wzięłam ślub to nie poszłam tylko mama coś kupiła fajnego ale po ślubie i juz jak urodziłam to chodzę często i sie nie wstydzę, zresztą zawsze jak jestem to takie laski przychodza i nurkują w tych ciuchach i jakos to nie żadna hańba !!!!!!!!! hehe, :)
ide robić naleśniki ;)
Rysica- ja sobie musze koniecznie kupić taki leżaczek, choruję na niego, Jasio nie mial ale następnemu dzieciaczkowi nie odmówie i kupie :)
Wzajemnie miłego słoneczko :**********


A gdzie reszta kobitek ???????? Nikola, Klaudusia ?????????? KLaudusia to ma wytłumaczenie bo może juz na porodówce sie męczy ale Nikola ??????
 
Hejka:-)
śliczne ciuszki a rozowe spodenki cudowne,sama bym takie chciala;-).Ja wiekszosc ciuszkow dostaje po siostrze dla małej.Jej coreczka jest 8miesiecy starsza od mojej.Sandra moja siostra kupuje nowe,i znajac ja wiem ze nie kupila by w ciuszkow w szmatlanadzie-ja czasami kupuje-bo naprawde mozna znalesc ladne ciuszki i przede wszystkim tanie,a dzieciaczki tak szybko z wszystkiego wyrastaja.Moja siostra zas kupuje drogie ciuszki i ja korzystam na tym;-):-D bo dostaje prawie calkiem nowe i za darmo.Szkoda tylko ze mamy taki odmienny gust-ona kupuje dresiki i jeansy dla małej a ja uwielbiam sukieneczki z falbankami,spodniczki,sweterki...:-)
Mi brzuszek wyskoczyl w 16tc,ale nie byl taki duzy jak wasze brzuszki:-)

Wiecie co kochane,od wczoraj nie moge zniesc smrodu papierosow.I to takie dziwne,bo moja rodzinka to palacze i non stop z nimi przebywam,sama jestem w trakcie rzucania:zawstydzona/y:.I nigdy mi nie smierdzialy,a ten ''zapach'' jest taki sam jaki mialam przy pierwszej ciazy,wtedy palilam,odrzucilo mnie od papierosow,i nie mogalm zniesc tego smrodu,taki specyficzny smrodek-ktorego tydzien wczesniej jeszcze nie czulam,a teraz czuje-nawet siedzac na balkonie,wiatr niesie a ja musze wyjsc bo mi sie zaraz nie dobrz robi...,i dziewczynki biore castagnus-wiec moze mi skrocic cykl tak jak mialam przed ciaza-skrocil mi cykl z 33 do 28dni,wiec jak teraz sie powtorzy to za tydzien powinnam, dostac @.Moge miec objawy tydzien przed?Nie nastawiam sie,naprawde,bo znam to.Mam bole podbrzusza jak na @,sporadycznie al nie sugeruj sie tym,tylko zastanawia mnie ten drugi objaw,jak myslicie?
 
Mnie sie wydaje ze tak szybkie objawy nie są możliwe tzn chodzi mi o te papierosy, ale z tym brzuchem to ja tak mialam ze tydzien przed @ bolał mnie chyba 2 razy mocniej i jajnik prawy, brzuch tak jak na okres ale mijało po pewnym czasie, wiec może to ciąża , i tego Ci życzę !!!!
 
reklama
mamuśka23 ja tez tak mysle,teraz jak juz jestem bardzij doswiadczona-bo kiedys to wszystko bralam za objaw ciazy:-D A z tymi bolami niewiem,nie pamietam czy w 1 ciazy tak mialam.Moze i tak,al wtedy o tym wogule nie myslalam;-) Zobaczymy,jak nie przyjdzie 7 kwietnia @ to planuje zatestowac,to bedzie wtedy 28dc,a kojeny test w 33dc,bo niewiem jakie dlugi bede miala ten cykl.oczywiscie jak wczesniej nie przyjzdie @.
 
Do góry