reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Madin mocno Cie ściskam i trzymam kciuki.
Ja też mam teraz tak jak mam i nie jest łatwo. Musimy się razem podtrzymywać na duchu.
Spokojnie możesz pisać co Cię gnębi, mi to pomaga. Opinia i doświadczenia innych dobrze działają.
 
reklama
madinld- tak myślałam, że może to dotyczyć Ciebie i przykro mi z tego powodu. Nie myśl o sobie zle nawet jeśli czasem coś Ci się nie udaje. Wyciągaj wnioski i idz dalej nie oglądając się za siebie. Nikt nie jest przecież doskonały.
I pisz jeśli masz taką potrzebę. Takie wygadanie się, wyrzucenie z siebie to co boli i jest trudne pomaga.
 
Hej babeczki ja nie w temacie. Odpisałabym coś ale jakoś skupić się nie mogę...
Agnieszka ja już mam upatrzony wózek za tą kwotę ale raczej nie o taki typ Ci chodzi, bo ty miastowa :-). Ja mieszkam na wsi i mam chodniki z wieeelkmi dziurami i muszę mieć duże koła, bo te małe to masakra. Zależy mi też na tym, żeby się bujał, bo mam też ogródek w którym zamierzam całe dnie siedzieć. Taki będzie dla nas idealny:NOWA KOLEKCJA 2011! Jedo Bartatina Alu Plus Poznań (1399107488) - Aukcje internetowe Allegro U nas w sklepie kosztuje 1080 zł więc taniej niż na allegro :-D A skurcze nadal są. Wiki z toaletą coraz lepiej. Wczoraj przebierałam go tylko 2 razy na cały dzień a tak to wszystko w nocnik trafia.
Kala piłam herbatę miętową rano i w miarę się już czuje.
 
Witam wicie ze dopiero pól godziny temu wróciłam od lekarza od 8 rano siedziałam myślałam że padnę na pysk normalnie Wiki póki co oskrzela ma czyste ale jak będzie dalej tak postępować kaszel to pewnie znów na antybiotyku się skończy na razie syropy....
Kala no starnaka u mnie pełną parą :-D...a co do prolaktyno to ja robiłam bez obciążenia i właśnie się zastanawiam czy nie zrobić jeszcze z obciążeniem
Aga a u ciebie remont sie już skończył???
Klaudusia biedaku cos ty zjadła współczuje ci... tulam a co do wózka to jak byliśmy u tej koleżanki w sobotę to oglądałam taki wózek WÓZEK MASTER PALEX 3w1 FOTELIK + FOLIA TORBA 2010 (1415409262) - Aukcje internetowe Allegroi wiem że ja kupie właśnie ten... co do tego co ty wybrałaś to moja ciotka miała identyczny i musisz mieć duży bagażnik bo inaczej ci nie wlezie oni mieli audi a4 i im nie wchodził ale jeśli chodzi o użytkowanie to specjalnie nie narzekała ....
Madin co do twojego pytania to cóż ciężko odpowiedzieć jednoznacznie jeśli te złe nawyki to np. uzależnienie to żadne uzależnienie nie jest wyleczalne można nie robić pewnych rzeczy ale uzależnionym i tak się będzie, np jeśli facet uderzył raz to będzie już bił, jeśli ktoś kradnie to będzie kradł jak ktoś raz zdradzi pewnie zdradzi po raz kolejny i wiele innych przykładów raczej na - ...moim zdaniem pewne rzeczy są we krwi można je tłumić ale on pozostają w człowieku czasem i dobre wychowanie nie ma znaczenia ani dom ani rodzice bo nie tylko złe rzeczy robią ci z patologicznych czy złych domów zło najczęściej jest w człowieku aczkolwiek jeśli człowiek będzie bardzo chciał zawsze jest dla niego szansa .......
 
Ostatnia edycja:
Klaudusia ja już od paru dni nie w temacie, skupić się nie mogę, więc nie potrafię się wgryźć w rozmowę. Ty jesteś w ciąży, więc o Ciebie roztargnienie to normalka...A coś Ty bidulko zjadła??? Chyba przegapiłam coś????

Nikolaa
Wiki znowu chora???? Siedzicie w domku? Widzę, że mimo to nastrój do staranek jest - tak trzymać!

Witaj Madin - tematu jeszcze nie doczytałam - ale jeśli chodzi o to czy ludzie się zmieniają - zależy od sytuacji. Ja mam przykład z życia, że pewnych rzeczy nie zmienisz w człowieku - najbardziej prawdopodobna wersja, że ludzie się dotrą, przyzwyczają do siebie, zaakceptują pewne sprawy. Ale niektóre sprawy nigdy się nie zmienią i jeśli są nie do zaakceptowania to nie wiem....Mam nadzieję, że nie piszę z gruszki ni z pietruszki, bo nie do końca doczytałam. Trzymaj się!
 
Maju no znowu chora przedszkole zbiera swój haracz chorobowy..a ty dostałaś już @ bo wiesz bardzo wcześnie zrobiłaś tą bete i nie nakręcając cię czytałam tu jak dziewczyna zrobiła betę wyszła ujemna za za tydzień test pokazał dwie krechy ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nikolaa nic mi nie mów o tej becie - generalnie wczoraj z głupoty straciłam 60 zł (30 zł beta, 30 zł co innego) - i byłam wściekła na siebie, bo w tym miesiącu jest kiepsko finansowo. Mieliśmy chrzciny i teraz jeszcze urodzinki. A @ nie dostałam, plamienie baaaaardzo skąpe - a już było takie, że byłam pewna, że to będzie @. Nie chcę mieć jednak nadziei, bo już się pogodziłam z tym, że fasoli nie ma. Masakra jakaś, ale już chcę luz. A z tym przedszkolem to masz rację - każdy to potwierdza. Strach się bać.....

Nikolaa podałaś przykład tej dziewczyny - ja też tu taki jeden przykład znam. Dlatego tym bardziej jestem zła na siebie, że poszłam betę, a nie sprawdziłam, w którym dc. należy ją zrobić. Oczywiście mimo wszystko jak zobaczyłam wynik negatywny to się spłakałam - tak to jakoś działa na nas no nie? Ale na trzeźwo myśląc wiem, że ten wynik może nie być wiarygodny. No ale jednak biorąc pod uwagę ostatnie cykle @ raczej nadejdzie - choć przyznam, że to plamienie jest inne niż w zeszłych miesiącach. Nie ma co gdybać, cieszę się, że mam już ustaloną wizytę u ginka - dość już samodiagnozowania! Albo będzie to wizyta ciążowa, albo będziemy sprawdzać co i jak - tak czy siak będzie dobrze :)) Mam zaraz wychodzić, a jeszcze tu piszę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry