reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hejka!
Ja już czuję się w miarę dobrze.
Byłam na USG... Dzidziuś ma nadal siusiaka pomiędzy nogami :-) Ale znów ciężko było dojrzeć, bo strasznie się wiercił. Ewidentnie przeszkadzało mu to, że coś go dotyka od zewnątrz :-D Brzuch mi falował na lewo i prawo :-) Waży 786g ale nie wiem ile mierzy, bo doczytać się nie mogę ale prawdopodobnie ok. 30cm.
Nikola ja się raczej autem nie będę wybierać nigdzie, bo chyba musiałabym mieć wózki 50x50 żeby dwa wlazły do osobówki (no chyba, że wpakujemy się w dostawczego, to dwa rozłożone bez problemu wejdą :tak:)
Muszę mieć też dużą gondolę, bo w zimę maluszek będzie miał pół roku więc malutki nie będzie a w spacerówkę go nie włożę przecież, bo za zimno. Musiałabym zobaczyć ten twój na żywo, bo ekstra się prezentuje. No swój widziałam i mi jak najbardziej odpowiada (a zwłaszcza wysokość). Jak będziemy kupować to wezmę Wikiego i wsadzę go w spacerówkę, bo muszę zobaczyć czy dziecko 2-letnie pojeździ w nim jeszcze, bo nie mam zamiaru kolejnej spacerówki kupować a baby design musi jednak zostać dla starszaka. Chyba trochę za mały jednak jest, żeby mu zabierać spacerówkę.
 
reklama
Maju cóż wiesz nie nakręcając cię moim zdaniem na bete to chyba za wcześnie bo ile minęło od owulacji 2 tygodnie zarodek mógł się jeszcze nie zagnieździć owulacja mogła się przesunąć.... jak nie dostaniesz @ to sprawdź jeszcze testem...
Kaludusia jeśli nie będziesz jeździć samochodem to jest wygodny Natalka w takim spała do 3.5 roku a duża z niej dziewczyna była a co do spacerówki dla Wikego to cóż moja Wiki ma teraz 3.5 wygląda na 4.5 roku a czasem jeździ w wózku bo przeokropny leń z niej jest:-D:-D:-D ludzie sie czasem dziwnie na nią i na mnie patrzą :-D:-D:-D
 
Nikolka wiesz ja mam baby design sprint i jest to spora spacerówka. Wiki do tej pory nie sięga do podnóżka stopami jak siedzi więc myślę, że pojeździ spokojnie ze dwa lata w niej. Wiki też straszny leń :-) Teraz nie ma opcji, żeby sam szedł, zaraz ryczy i mąż musi go brać na ręce i jest OK :-D
 
Ostatnia edycja:
ja przyszłam namówiłam mojego na winko:-D ale nic za darmo nie ma zażyczył sobie żeberka
 
Ostatnia edycja:
haha! No proszę komu lepiej! Ja dziś nie mogłam się powstrzymać od łyczka piwka...
Ja żeberka gotuje do bigosu właśnie :-)
 
Ostatnia edycja:
Nikolaa ale Wy romantyczne życie macie...Winko, żeberka...staranka....

Klaudusia ja jem antybiotyk, nie wiem co z fasolą - a właśnie wypiłam małego reddsa....A nie napisałaś co z tym brzuchem Twoim???????
 
maja hahaha ja winko mój piwo i żebraka a jeśli chodzi o romantyzm w starnakch to brak niestety
kaludusia oszczędzaj się przy ty przygotowaniach a kiedy idziesz do szpitala bo gdzieś przeoczyłam???
 
Ostatnia edycja:
Hehe a u nas to co...Nie zawsze musi być romantycznie - w końcu filmu nie kręcimy no nie?

Idę się kąpać. Jutro albo pojutrze przyjdzie @ - czuję to.
 
reklama
Do góry