reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej dziewczyny! Ja dziś dopiero teraz, bo byliśmy na chrzcinach. Super było.

Nikolaa super, że jest @!!!!!!

Klaudusia walcz z Wikim jak już zaczęłaś! Jak dziś poszło!

Hej Agnieszka.kk, Agnieszka27, Kala, Mamuska!!!!!!

Weszłam na chwilę na neta i czytam o duphastonie - BRAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ CZY NIE BRAĆ????
 
reklama
Maja witaj, nic się nie chwaliłaś, że się wybierasz na chrzciny. Chłopiec czy dziewczynka? no i jakie imię bo to temat na czasie:-)
Kala zobaczymy co u mnie będzie, ja się obczytałam kiedy, jak, nawet pozycje...:-D
Aga ja chętnie fotki pooglądam bo z maluszkiem pewnie szybko nie wyjedziemy za granicę.
 
Hej Aguś - wczoraj trochę kiepsko się czułam i zapomniałam napisać :) A mój mąż jest chrzestnym :)) Dziewczynka 2 miesiące Aleksandra Barbara - słodka, kochana, piękna, grzeczna, wystarana!!!!!! :)) I właśnie jej mamusia poradziła mi brać duphaston - dlatego siedzę i myślę.
 
Agnieszka kk- może będzie to Hiszpania, a może znowu Tunezja ;-) A może wakacje w PL jak zaciążę :-)

Agnieszka- myślisz, że odpowiednie pozycje, staranie się przed czy w trakacie owulki, dieta mają wpływ na płeć dziecka?

Maju-witaj, jak się czujesz? Miałam Cie spytać, jak spotkanie w przyjaciółką?
 
Agnieszka spoko jak przywiozę fotki to wkleję na zamk.
Momen zleci i będziecie mogli wyjechać całą rodzinką:)

Kalamanydna plany widać macie super :tak:
My do PL też się wybieramy i mam nadzieję ze będę już 2w1 :laugh2:

Fajnie gdyby wszystkim staraczkom się udało zaciążyć !
 
Hej Kala! Spotkanie z przyjaciółką super, choć szkoda, że byłam taka połamana i słaba - już pisałam, że rozmawiając z nią zasnęłam nagle!!!! A teraz to nie wiem kiedy się spotkamy, bo ona w Mediolanie mieszka.... :(( A czuję się już dobrze. Tylko strach o drugą fazę mam straszny. A u Ciebie już po @? Jak zdrówko i nastawienie do starań???
 
Maju- do starań podchodze na luzie. Czekam na badania hormonów, a potem zobaczymy co dalej. A zdrówko tak sobie, bo teraz ja czuje że coś mnie "łapie":crazy:
 
reklama
Kala ale te wszystkie badania będziesz miała w szpitalu? Idziesz w tym tygodniu? Jak rozmawiałaś z lekarzem, że takie coś Ci zalecił?
 
Do góry