reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
agnieszka 270 jak wrócisz to koniecznie napisz jak po USG :D

Widze ze sie strasznie rozpisałyście baby, nie nadążam dzis czytać, wiec nie wyczytałam wszystkiego :(
Po dzisiejszej nocy wylądowaliśmy u lekarza i Ja i mały :(
Ja nadal "skrzeczę" mówic nic nie mogę, a mały ma zapalenie oskrzeli !:( I nastepny antybiotyk :( mam nadzieje ze juz teraz mu szybko minie !!

Ja od poniedziałku bedę na bieżąco jak mąż pojedzie znów, teraz to odpoczywam póki On siedzi w domu :)
Pisałyście jak długo jestescie z partnerami idt
Więc My jestesmy ogólnie razem ponad 8 lat :) Małżeństwem od 2,5 roku :) :p

Miłego popołudnia kochane :*:*:*:*:*:*:* :-)
 
Co za tematy tu królują :-) Też miałabym co nieco do napisania w tym temacie:-)
Jak to niektórzy powtarzają "rodziny się nie wybiera", albo
"z rodziną dobrze się wygląda tylko na fotce", hehe, coś w tym czasami jest ;-)
W następny pt ide do szpitala na badania hormonów, czuje że coś jest nie tak, ostatnio mam skąpe @.

Agnieszka- czekamy na wieści po wizycie :-)
 
Nikola- dzięki, że pytasz :-) A tak, dolegliwości mineły odkąd żyje spokojnie i beztresowo, może mój organizm przygotowuje się do ciąży ;-)
Wniosek- kwestia psychiki i nastawienia, choroby można sobie jak najbardziej wkręcić.
 
mamuśka kurujcie się! Jej nie zazdroszczę Wam choróbska. Mój wiki miał ostatnio tylko katar i już noce nie przespane, bo my ogólnie to nie wiemy co to choroby.
Kala ja też miałam skąpe miesiączki przed zajściem w ciążę. Fajnie, że szumy przeszły i możesz spokojnie cieszyć się starankami!
 
agnieszka 270 jak wrócisz to koniecznie napisz jak po USG :D

Widze ze sie strasznie rozpisałyście baby, nie nadążam dzis czytać, wiec nie wyczytałam wszystkiego :(
Po dzisiejszej nocy wylądowaliśmy u lekarza i Ja i mały :(
Ja nadal "skrzeczę" mówic nic nie mogę, a mały ma zapalenie oskrzeli !:( I nastepny antybiotyk :( mam nadzieje ze juz teraz mu szybko minie !!

Ja od poniedziałku bedę na bieżąco jak mąż pojedzie znów, teraz to odpoczywam póki On siedzi w domu :)
Pisałyście jak długo jestescie z partnerami idt
Więc My jestesmy ogólnie razem ponad 8 lat :) Małżeństwem od 2,5 roku :) :p

Miłego popołudnia kochane :*:*:*:*:*:*:* :-)

:-) zdrówka dla ciebie i małego ;**
 
reklama
Do góry