reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Jeszcze pieluchę ma. Teraz czekałam aż mu katar przejdzie i znów będzie latał na gaciach i rajstopach. Ostatnnio nie miał pretensji, że go sadzałam na nocnik ale nic nie chciał robić, dopiero jak wstał to zrobił siusiu i widać było, że mu to mokre strasznie przeszkadzało. Przyjęłam metodę taką, że pytałam się go co chwilę czy chce siusiu. On odpowiadał, że nie albo tak. Jak tak to siadał na nocnik i robił. Kilka razy mi się udało, ale więcej razy poległ i później przyszedł katar i dałam spokój.
 
reklama
Maciuś mówi, że chce siadać, a jak mu zdejmujemy pieluchę to się rzuca, że on nie chce.......I zrozum faceta... ;)
 
Hej Aga! Tobie też miłego dnia!!!!!
Maja Wiki też tak ma. To jak nie chce to sadzałam go na siłę i zagadywałam i po chwili jego złość przechodziła i spokojnie siedział. Im starsi ci nasi faceci tym będą mądrzejsi i ciężej będzie oduczyć..
I znów na papierze miałam brązowy śluz... :-( Idę się położyć... :-(
 
Klaudusia to może zadzwoń do gina

a jeśli chodzi o nocnik to ja ściągałam Wiki papka i puszczałam było lato jak kończyła dwa lata wiec moment się nauczyła problem był z kupka musiałam czaić bo nieraz było że na spacerku gdzieś się przyczaiła za krzaczkiem i w majtki zrobiła:-D i jeśli chodzi o siku nocnika nie lubiła i nie chciała robić wolała nakładkę ale kupkę znów wolała do nocnika.... natomiast na noc nie parłam nie namawiałam bo śpi w osobnym pokoju zresztą nie chciałam jej stresować w maju czyli jak miała 2lata i 10 miesięcy sama przyszła i powiedział mamusiu ja już nie chce pampersa bo jestem duża i ku mojemu zaskoczeniu ściągnęłam przespała cała noc i się nie zsiusiała ogólnie to zdarzył się jej tylko jeden malutki wypadek tylko troszkę sobie popuściła a tak mam spokój a morał z tego taki że każde dziecko ma swój czas im mniej się namawia im mniej się chce tym lepiej Maju wiec się nie denerwuj
Kludusia
dla Wikigo brawa za postępy
 
reklama
Hej Aga! Tobie też miłego dnia!

Nikolaa
też zacznę trening na wiosnę/lato...

Klaudusia idź leżeć!

Mamusia witaj!

Ja powoli uciekam - do później!
 
Do góry