reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

:-DNo super :) Brawo :):):):):) Teraz to juz całkiem inaczej jak idzie mniej pampersów :):):)
Matko ale ci suwaczek zapierdziela !!!!!!!!!!!!!!! Szoooooooook !!!!
 
reklama
Mi się ciążowy strasznie ciągnie. Od 10 do 20 leciało jak potrzeba a od 20 to się zaczęło dłużyć. Pewnie po 30 znów będzie zapitalało... :-)
 
No pewnie tak :):)
Dobra muszę poderwać tyłek z fotela i dziecko przebrać bo jeszcze w piżamie lata !!:szok: Wstyd bo po 10 juz !!!!hahha zresztą ja tez jeszcze w piżamie !!! Gości sie nie spodziewam wiec co mi tak :p!!!!
 
Hehe ja często całe dnie latam w piżamach a Wiki, że teraz pampersa się mu ściąga to już przebrany. Ale tak dopiero od 9 lata więc też późno się pozbył piżam :-)
 
to tak jak ja też nieraz cały dzień w piżamie latam natomiast moja Wiki teraz jak tylko wstanie to każe się przebierać
 
To dobrze, że każe. Wikiemu nieważne co założysz i tak mu wsio rybka. Nawet pampers osikany mu nie przeszkadzał.
i tak samo z Jaśkiem , ale to chyba normalne bo w koncu to chłopy, a dziewczynki to lubią sie przebierac stroic itd ;) A facetom to obojętnie co mają na sobie byle bylo wygodnie i juz :)
 
reklama
Też mi się wydaje, że chłopy to nie zwracają uwagi na to co noszą. Jedyne co denerwuje Wiktora to to jak mu założę podkoszulek na ramiączka, to zaraz się drze, bo szuka długiego rękawa.
 
Do góry