reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
oszaleć to mało powiedziane... och ależ mam zepsuty dziś humor... jestem zła nic mi nie wychodzi w ogóle jest do d**y.... to z cyklu ja w depresji wrrrrrrrrrrrrrrrr...... dobranoc
 
Prosze mnie tam ładnie dopisać na listę staraczek ;)

Ja też umieram.. Chyba jednak przyjdzie @ :(
Iza zapraszam także na wątek staraczek 2012 i podaj mi na pw datę rozpoczęcia starań :-)

n
Agnieszka.kk współczuje... a jest jakas lista szaraczek????
Nikola udzielam się na staraczkach 2012 i tam z dziewczynami stworzyłyśmy listę staraczek po to aby każda mogła wejść i zobaczyć która kiedy zaczyna a w najbliższym czasie która kiedy testuje by móc mocno 3mać kciuki i kibicować:)
Zapraszam także na wątek staraczki 2012 tam możecie podać mi datę rozpoczęcia staranek i wspólnie z dziewczynami będziemy mocno kibicować a lista ta jest nad moim suwaczkiem w sygnaturze :-)
 
Hej :):)
Smacznego Klaudusia :*:* Ja tez dopiero co zjadłam, hamburgera domowego , a co tam...:):)
Nie wyspałam sie strasznie , poszliśmy spać po 12 a po 4 pobudka bo mój juz jechał do pracy !!!! No i znów sami !!!! :(:wściekła/y::wściekła/y:
 
normalnie cała noc nie spalam padam na pysk pierwsze nie mogłam zasnąc do 1 wiec ogladałm tv wkońcu mnie zmogło o 1.30 Wiki coś się przyśniło i mnie zawołała i już nie zasnęłam próbowałam do 7 ale Wiki wstała i dupa mamusiu otwórz oczka bo już dzień i tyle mojego spania oj tyle co się namyślałam przez ta noc to moje ja chyba zanę na siedząco :wściekła/y::-(
Agnieszka.kk dzięki jeśli jeszcze do kwietnie się nie uda to zapisze się na pewno mam nadzieje być jeszcze mamą 2011;-):-)
Kludusia nawzajem :-)
mamuśka witaj:-)
 
mamusia my hot-dogi robiliśmy bardzo często. Zrobiłam w słoiki taką fajną sałatkę z ogórkiem, papryką, cebulką i marchewką i zawsze ją dodawaliśmy. Ile ja tego zjadłam w pierwszych miesiącach ciąży... :-)
Nikola bidulko... :-(
 
Hod dogi także robimy ale jakos te hamburgery bardziej nam pasują !! No własnie a potem zgrzyt zębami ze brzuch rośnie jak sie takie rzeczy wcina heh :p Sałatek to ja takich nie robie bo zawsze wałówkę od babci dostajemy :):)
 
reklama
hehe też bym chciała dostawać od babci żeby nie robić... Od męża babci dostaniemy czasami owoców i warzyw ale trzeba samemu zrobić...
A u mnie Wiki już zaczyna ładnie trzymać siusiu. Potrafi 3 godziny nie robić i jak się usiądzie to dość sporo narobi. Nawet raz zrobił do ubikacji.
 
Do góry