reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Klaudusia paaa
Kala oby już się wszystko unormowało, najważniejsza teraz wizyta u gina.
U mnie to było tak, że wydłużył mi się cykl, lekarz kazał zbadać hormony i zbadać nie zdążyłam bo zaszłam w ciąże. Może u Ciebie też nie będzie takiej potrzeby.
Czasami są takie cykle bezowulacyjne, że nawet się proces nie skończy a zaczyna nowy. Też na własnym przykładzie, poszłam do lekarza ze spóźniającą się @ i okazało się, że organizm jest w fazie owulacji?!? Wszystko było tak jak gdyby @ była. Skąplikowane są te nasze organizmy.
 
ja to bym się napiła Winka dziś czerwonego pół słodkiego muszę jakoś mojego przekonać żeby jechać
Agnieszka to piszesz do mnie czy do Kali:p bo u niej z @ chyba oki zresztą nie ważne tak jak piszesz zastanawiałam się dużo dlaczego tak się mi podziało tym bardziej że nigdy tak nie maiłam i możliwe jest że dwa cykle bez owulacyjne spotkały sie pod rząd po badaniach hormonów wszystko sie wyjaśni od jutra Wiki wraca do przedszkola więc będę miała czas w tym tygodniu jechać spokojnie na badania
 
Mój mąż na mnie już STARACZKA mówi :))

Papa dziewczyny - śpijcie spokojnie. Ja też mam nadzieję się wyspać, bo wczoraj zasnęłam dopiero o 3 niestety.
 
reklama
Do góry