reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
mój mi w zasadzie wypomina jednego Łukasza z którym byłam 4 lata ale Roberta też ciężko trawi natomiast ja mam mu ciężko wypominać bo tak naprawdę to on oprócz mnie to nie maił poważnych związków same przelotne jak twierdzi on musiał się wyszaleć a jak już się wyszalał to znalazł mnie :-D.... zresztą my byliśmy oboje pewni że to to znaliśmy się 3 miesiące jak mi się oświadczył po pól roku zaręczyny a po 1 i 4miesiacach ślub a na pierwszą rocznice ślubu urodziła się Wiki (miła się urodzić dokładnie w rocznicę śluby ale się pospieszyła 2 tygodnie).....
 
A mój mąż zawsze się chwalił, że przedemną jego związek najdłuższy trwał 3 tygodnie ( i czym tu się chwalić) Mój się nie wyszalał i znalazł mnie i ciężko było mu rzucić stare nawyki ale jakoś dał radę. Mój zrobił pierwszą głupotę po ponad dwóch latach znajomości(oświadczył się) a po ponad trzech kolejna głupota - ślub a później wyskoczył Wiktor (już nie głupota :-D)
Dziewczynki ja uciekam poleżeć. Wpadnę popołudniu jak będę robić pączki.
 
Maja duuużo zdrówka!!!!
A i kochanie w ciąży na początku bardzo łatwo o przeziębienia, pamiętasz co działo się u mnie?
Nkola kto komu pisany to pisany i kropka. Czasem ludzie chodza latami, pobieraja sie i rozwodza.

Co do bylych to ja stala w uczuciach jestem i mialam jednego chlopaka przed mezem przez cztery lata. Mąż natomiast był Pan lambada i nawet nie chce dopytywac.
 
Agnieszka brzuch właśnie nie cyce mam jak donice normalnie zaraz eksplodują no cera no i zatrzymanie wody....czytałam na temat luteiny w wiekszości to 3 dni po ostatnij tabletce dostawały wiec na razie szaleje zresztą gnika mi powiedziała że do 10 dni mogę czekać
 
reklama
Nikola wyobrażam sobie, bidulka. Mi się @ spóźnił dwa tyg to szlak trafiał.
Trzymam kciuki, zeby już jutro sie pojawił a najlepiej jeszcze dzis.
 
Do góry