reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
witam
Agnieszka sto lat dla Alanka:)

ja dziewczyny padnieta troszke:)
Sebus zle przeżył strzelanie płakał strasznie :( siedzieliśmyw łazience. za to pospal długo bo do 5:30 zjadł i poszedł dalej spac i sie obudził o 8:30:)
ja dzisiaj leniwca mam jakiegoś :D

Klaudunia gratuluję drugiego facecika :)
Agnieszka gratuluję fasoleczki :) termin masz na lipiec??
 
Hej kobietki. Ja się tylko melduję, że żyje cała i zdrowa po wczorajszej imprezie przy..... Picollo :-D Schlałam się jak potrzeba :-)
A u nas Wiki wytrzymał do północy i podobało mu się strzelanie. Fakt, tulił się do taty ale nie płakał i z ciekawością patrzył co się dzieje :tak:
Uciekam bo mam gości. Papa!!!!
 
Witam Was nowowrocznie:-)
Jak minął Sylwester?
My się dobrze bawiliśmy, Adaś miał towarzystwo i nie chciał wrcacać do domu ;-) Wrócilismy dopiero teraz;-)

Agnieszka k.k- wszystkiego najsłodszego dla Alana:happy2:

Pozdrawiam Was i jeszcze raz życze każdej z osobna Szczęśliwego Nowego Roku:-):-D:tak:
 
Witam kochane! Co u Was słychać w nowym roku?? Jak samopoczucie, jak starania, jak brzuszki??? Ja od dziś zaczynam robić testy owulacyjne, ale mimo tego starać się będę co dwa dni. Zobaczymy co z tego tym razem wyniknie. Bardzo chciałabym ten rok ciążowo zacząć. POZDRAWIAM KAŻDĄ Z OSOBNA!!!!!
 
reklama
Do góry