reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ja piłam te ziołka przez cały cykl i nawet miałam po nich piekny płodny śluz i dwie kreseczki na teście owulacyjnym,
(piłam je przed snem)lecz efektu w postaci ciąży nie było, więc potem poszłam do gin i przepisała mi clo i też du...a:crazy:, i tak mi się zdaje ,że gdy pozbędę sie torbieli i moj organizm dojdzie do siebie po tym prze stymulowaniu to zacznę je pić.:sorry:
już straciłam wiarę ,że się uda, probowałam juz chyba wszystkiego:no:
ja też i nawet czuje sie taka do niczego, a prolaktyne masz ok?
Bo ja też brałam clo i jakoś też nie zaszłam, a ginek do mnie że to dlatego że ja mam siostrę bliźniaczke i nie jestem obciążona i dlatego fix i dlatego zmieniłam ginka, a drugi że prolaktyne trzeba zbadać no i tak na razie stoję w miejscu:eek:
 
reklama
ja też i nawet czuje sie taka do niczego, a prolaktyne masz ok?
Bo ja też brałam clo i jakoś też nie zaszłam, a ginek do mnie że to dlatego że ja mam siostrę bliźniaczke i nie jestem obciążona i dlatego fix i dlatego zmieniłam ginka, a drugi że prolaktyne trzeba zbadać no i tak na razie stoję w miejscu:eek:

Badałam prolaktynę i jest ok , progesteron i chyba estriadol czy jakos tak i tez jest ok, ginka proponowała nam ostatnio inseminację:sorry:
 
Badałam prolaktynę i jest ok , progesteron i chyba estriadol czy jakos tak i tez jest ok, ginka proponowała nam ostatnio inseminację:sorry:
no to i tak lepeij bo ja po 4 cyklach clo usłyszałam że nie ma dla nas szans jak in vitro już więcej do niego nie poszłam- ale pewnie to tylko kwestia czasu, a mój zegar tyka
 
Młoda jeszcze jesteś masz czas, byłas juz na tym badaniu na wrogość śluzu?:sorry:
nie bo właśnie chcę zmienić lekarza, ale gdzieś czytałam bo ten mój obecny chciał zrobić w dni płodne jak pęknie pęcherzyk i 1 godz . po stosunku miałam przyjechać a podobno to można zrobić tak normalnie jak juz widać pęcherzyki na monitoringu więc zgupiałam do reszty:eek::eek::eek:
 
nie bo właśnie chcę zmienić lekarza, ale gdzieś czytałam bo ten mój obecny chciał zrobić w dni płodne jak pęknie pęcherzyk i 1 godz . po stosunku miałam przyjechać a podobno to można zrobić tak normalnie jak juz widać pęcherzyki na monitoringu więc zgupiałam do reszty:eek::eek::eek:

Ja miałam miec tak: jak pęcherzyk był gotowy do pęknięcia mieli mi pobrac śluz a w ciągu tygodnia mąż miał dostarczyć nasienie.U mnie jednak nic nie wyszło bo podczas pobierania szyjka mi zaczęła krwawić i wyszło to co zwykle czyli wielkie nic:crazy: , ale tez czytałam ze badaja taki sluz po stosunku.:sorry:

Musze wysłac męża na ponowne badanie nasienia, bo juz od października łyka salfazin i l karniytynę i mam nadzieję ze mu chłopaki się poprawiły.:tak:
 
Ja miałam miec tak: jak pęcherzyk był gotowy do pęknięcia mieli mi pobrac śluz a w ciągu tygodnia mąż miał dostarczyć nasienie.U mnie jednak nic nie wyszło bo podczas pobierania szyjka mi zaczęła krwawić i wyszło to co zwykle czyli wielkie nic:crazy: , ale tez czytałam ze badaja taki sluz po stosunku.:sorry:

Musze wysłac męża na ponowne badanie nasienia, bo juz od października łyka salfazin i l karniytynę i mam nadzieję ze mu chłopaki się poprawiły.:tak:
u mojego chłopaki dobra u mnie oprócz tek prol. też nic nie dolega ten specjalista co chodzę to mówi że to sprawa psychiki a powiedz jak tyka zegar biologiczny to co idzie go wyłączyć?
Pójdę w marcu do nowej pani G i zobaczymy , wczoraj robiłam prl jak spada ale wczoraj był 9dc to nie wiem czy dobrze zrobiłam
 
u mojego chłopaki dobra u mnie oprócz tek prol. też nic nie dolega ten specjalista co chodzę to mówi że to sprawa psychiki a powiedz jak tyka zegar biologiczny to co idzie go wyłączyć?
Pójdę w marcu do nowej pani G i zobaczymy , wczoraj robiłam prl jak spada ale wczoraj był 9dc to nie wiem czy dobrze zrobiłam
myslenia o dziecku nie da sie wyłączyć i to jest najgorsze:-(
W kwestii prolaktyny nie pomoge bo się nie znam:-:)zawstydzona/y:
 
myslenia o dziecku nie da sie wyłączyć i to jest najgorsze:-(
W kwestii prolaktyny nie pomoge bo się nie znam:-:)zawstydzona/y:
wiesz ja coraz mniej wierzę że się mi uda. Chociaż mamy juz jedno ale i tak mi jest ogromnie smutno i czasem fiksuję mocno. Żegnam się i zapraszam jutro będziesz ?\
Czy umówimy sie w inny dzionek?
 
reklama
Do góry