reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

I ja się witam,

powodzenia u lekarzy i na USG (ale Wam zazdroszczę- w pozytywnym znaczeniu tego słowa oczywiście :tak::-))

fioletowa, my też mieliśmy takie łóżeczko, o takich wymiarach, ale Amela tak się kręciła, że w końcu zmieniliśmy, nie miała jeszcze 3 lat jak kupiliśmy Jej to rozciągane metalowe z IKEA, rewelacja, tamto stoi na strychu...przeprowadzaliśmy się do domu i chcieliśmy już urządzić Amelci pokój od A do Z i między innymi dlatego też ten zakup, ja osobiście polecam...i uwierz, że szybko Wam wyrośnie z tego łóżeczka, więc nie wiem czy jest sens kupować drugie takie dla maluszków, czy nie lepiej kupić już nowe rozkładane, a to stare zostawić dla maluszka :tak:... a co do przespanej nocy- gratuluję, oby już tak coraz częściej było :-)

Miłego dnia
 
reklama
Mou jaka ta salatka ?? 

Fioletowa tez cos tam umiem na drutach ale tylko jeden scieg hehe ale kedys nawet kapelusik zrobilam, bardziej zdolna jestem w wyszywaniu, i tak wyszylam 3 male poduszeczki dla niuni z kwiatuszkami, dla synka z zolwikiem a dla mojego z serduszkiem heheh, brakuje mi tylko takiego profesjonalnego tamburynka heheh by material byl naciagniety :) 
w kazdym razie trzymam kciuki :) 
Wczoraj zrobilam mojemu niespodzianke taka bez okazji, pokuj w swiecach, i wzielam duzy talez zrobilam z dwoch sosow czekoladowy i karmelowy pajenczynke a dotego szarlotka z lodami i bita smietana , szarlotka na cielo oczywiscie ubralam sie sexi ale wzielam szlafrok by nic nie widzial hehe, wrocil zpracy, zwiazalam mu oczy zaprowadzilam do sypialni dalam ciacho do lapek i pozwolilam sciagnac szalik z oczkow, ale byl moj w szoku heheh :) nawet biale winko otowrzylam, a smiech mialam co nie miara bo jak jechal spracy to rozmawialismy i dal mi przez telefon kare , ze dzis zero serduszkowania, tylko klapsa na pupe, no a jak juz wszystko zobaczyl to wiecie hehe przeszla mu kara a ja do niego kara jest kara awiec obejdziesz sie smakiem, suma sumarow to wyszlo tak ze wzielismy po lyku wina i zasnelismy ehheh ale i tak bylo fajnie :)
 
karinn haha :-D

ja kiedyś wyszywałam, ale druty teraz bardziej mi się podobają, bo więcej można zrobić...

dotkass Artur ma drugie duże łóżko u siebie, ale nie mam barierki, żeby nie wypadał, a w tym ma jeszcze sporo miejsca, więc na razie niech śpi w nim, a jak kupimy [lub pożyczymy] to będziemy szukać małego łóżeczka
 
ej co tu taka cisza
heh ja mam 29 dc - aż musiałam sprawdzić... heh jestem zaciekawiona jak to się rozwinie, w piątek pewnie nie będę testować [bo raczej cykl mi się wydłużył] ale pomyślałam sobie, że może w następny czwartek o ile nie będę mieć @ wcześniej [heh tak w razie czego żeby mieć prezent dla siebie na urodziny ;)]
 
Kariin - umarłam normalnie he he :-D :-D :-D a gdzie się dzieci pozbyłaś?

Fioletowa - to może jak nie masz pojęcia co z obecnym cyklem się dzieje, to czekać Cię będzie przyjemna niespodzianka??? :-)

Mama - kiedy masz to usg?
 
mou śmiesznie by było i by potwierdzało teorię, że trzeba sobie odpuścić... ale raczej nie ma takiej opcji, patrząc na terminy serduszek...
ale nawet jakoś niespecjalnie jestem tym zmartwiona...

a właśnie przyszła paczka z włóczką -hehe będę robic szalik, teraz pod biurkiem nawijam kłębek ;-)
 
Ostatnia edycja:
Fioletowa - ta teoria u mnie nie sprawdzała się 4 lata więc na mnie odpuszczenie sobie niestety nie działa. A szkoda bo może i tę metodę bym wypróbowała. Ale liczę że na Ciebie podziała :-) i już się nie mogę doczekać Twojego pierwszego dzieła :-)
 
reklama
mou no wiadomo nie dla każdego to jest odpowiednie - mam kumpelę która ma endometriozę, jest po 2 in vitro i nic, jej nie powiem "najlepsza metoda to odpuścić sobie"
ja za ciebie mocno kciuki trzymam, niedługo będziemy narzekać na dolegliwości ciążowe ;-)
 
Do góry