reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Karolina trudno powiedzieć bo jeżeli to jest cykl bezowulacyjny to moze trwać nawet 80 dni...

Lolcia no u mnie jakiś spokojniejszy cykl jest :tak:

Ana wg mnie granica powinna byc koło 19 dc wg mnie mozesz to juz skok:tak:

Aleksandra mam nadzieje, ze z M juz troszke lepiej :tak:

Fioletowa to sie ciesze, ze wszystko ok widze, ze masz dzisiaj normalna tempke:tak:
 
reklama
tak pajkaa, dziś tempka w końcu normalna, bo młody lepiej śpi, odpukać... także skoro odchorował, to może tym razem się uda więcej poserduszkować ;-) a i mąż chyba miał tylko jdnodniowy atak choroby, więc jest nadzieja na ten cykl ;-) że go tak nie zmarnujemy jak poprzednie....
 
tak pajkaa, dziś tempka w końcu normalna, bo młody lepiej śpi, odpukać... także skoro odchorował, to może tym razem się uda więcej poserduszkować ;-) a i mąż chyba miał tylko jdnodniowy atak choroby, więc jest nadzieja na ten cykl ;-) że go tak nie zmarnujemy jak poprzednie....

Nooo Filoetowa,wiec wszystko wokol Wam zaczyna sprzyjac! Oby los dla Was byl laskawy:)Tego zycze!
 
:-D:-D:-Doge sie zastrzelić?? mysle, ze źle mierze tempkę... boże chyba źle trzymam termometr :-D:-Djutro zmierze tak jak w instrukcji :-D


Fioletowa a Ty wiesz, ze wg Roetzera mozesz mierzyć tempkę wieczorem??

Miarodajne są też pomiary dokonywane o innej, nie rannej, ale stałej porze. Koniecznie musi je poprzedzać minimum godzinny bierny odpoczynek (nie trzeba spać). Można mierzyć temperaturę przez cały cykl np. o 20:00 po godzinnym, biernym odpoczynku w fotelu.
 
Ana na razie mam opinie, ze u mnei to nie skok... czekam na opinie dziewczyn z NPR...kurde u Ciebie tez to dziwnie wygląda niby skok, ale jakby nie skok...


no i tutaj info dla pomiaru w pochwie

Pomiar w pochwie (waginalny): Termometr wprowadzić głęboko do pochwy tak, by oparł się o jej sklepienie, a mięśnie ściśle obejmujące termometr zaczęły go wypychać. Jest to ważne ponieważ temperatura w pochwie jest zależna od głębokości. Termometr podczas pomiaru należy przytrzymywać ręką lub bielizną.

Ana i jeszcze cos dla Ciebie


  1. Znajdujemy 3 dni temperatury wyższej, po dniu szczytu objawu śluzu, poprzedzone 6 dniami temperatury niższej.
  2. Trzeci pomiar temperatury wyższej musi przewyższać najwyższy z 6-ciu pomiarów niższych o conajmniej 0,2°C
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ana na razie mam opinie, ze u mnei to nie skok... czekam na opinie dziewczyn z NPR...kurde u Ciebie tez to dziwnie wygląda niby skok, ale jakby nie skok...


no i tutaj info dla pomiaru w pochwie

Pomiar w pochwie (waginalny): Termometr wprowadzić głęboko do pochwy tak, by oparł się o jej sklepienie, a mięśnie ściśle obejmujące termometr zaczęły go wypychać. Jest to ważne ponieważ temperatura w pochwie jest zależna od głębokości. Termometr podczas pomiaru należy przytrzymywać ręką lub bielizną.
Ale jak to u Ciebie nie skok,przeciez ewidentnie jest teraz temp wysoko!!Nie rozumiem.
A co do termometru,to ja wkladam zawsze najglebiej jak sie da i zawsze sciska nogi,bo boje sie,ze "wypadnie":)Wiec chyba dobrze robie...
A mi na NPRze dziwczyna napisala mi,zeby na dzien dzisiejszy skok uznac w dniu dzisiejszym i obserwowac,jak bedzie dalej z temp.A wierze jakos tej dziewczynie,fajna laska,zawsze mi pomagala.
 
czyli Ana tak samo jak ja nie masz spełnionego tego warunku 2 wiec nie mozna mowic o skoku... ale ja juz zgłupiałam bo słyszałam od dziewczyn, ze skok to musi byc 0,05 st....od najwyższej z 6 temperatur...także na dzień dzisiejszy wiem, ze nic nie wiem :-D

a ja wlasnie chyba za płytko wkladam termometr... tak mi sie wydaje...bo ja tylko czubek wkładam... to nie wiem ma byc głębiej?
 
reklama
Do góry