reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Karolina... możesz mieć testy pozytywne i miec cykl bezowulacyjny bo to jest kwestia tego typu, ze do pewnego momentu LH jest stale...niskie na początku cyklu... może rosnąć Ci pęcherzyk, wzrasta LH i testy mogą Ci wychodzić pozytywne, ale pęcherzyk nie pęka, LH nadal się utrzymuje stąd testy pozytywne :tak: zresztą zobaczysz po długości cyklu. Jak pęcherzyk nie pęknie nie ma spadku LH... ja miałam tak samo... do pewnego mometu testy negatywne potem non stop pozytywne i okazało sie, ze torbiel jest tzn pęcherzyk Graffaa nie pęknie i już... dlatego pytałam o tempkę bo na tempce byłoby to od razu widać:tak:
 
reklama
Dzień dobry ;-)Ja już prawie 2 h na nogach a wy jeszcze śpicie? :-p Ale dzisiaj nie licząc przerwy na siusiu miałam pierwszą pełną nockę przespaną od urodzin Mikiego - jestem mega wyspana :-D Po imprezce fajnie tylko przylazła sąsiadka szwagierki, której nie znoszę i w dodatku siadła sobie obok mnie całe szczęście, że mam małe dziecko i nie usiedzi się w miejscu :-D
Fioletowa ale miałaś pracowity dzień jak ci się będzie nudziło to zapraszam do mnie mam 5 dużych okien i 2 mniejsze do umycia a jakoś chęci brak ;-)
Pajkaa ten ziołowy specyfik to na receptę? Bo jak nie to sobie kupię bez konieczności pójścia na wizytę do ginki ;-)
Siwa i jak tam??
Karolina nie tak dawno słyszałam, że przy cyklach bezowulacyjnych często sie zdaża, ze owulka występuje podczas @ ale zaraz po niej i że jak się nie mierzy tempki nawet podczas krwawienia to ciężko ją zauważyć bo śluz miesza sie z krwią. Nie wiem czy to prawda ale ponoć dlatego niektóre kobiety zachądzą w ciąże po seksie w czasie @ ;-)
 
Witam się
Dziewczyny olewam temat owulacji, niech se jest kiedy chce albo zajde albo nie:-D te testy to było w ramach eksperymentu i eksperyment się nie udał. Paajka prawie wszystko się zgadza oprócz tego, że testy mi wychodziły negatywnie 24 i 25dc (po pozytywnym 23dc) Lolcia z Toba też się trochę zgadzam ale niestety nie mam@ więc też nie do końca;-). Paajka kiedy myślisz powinnam dostać @
No jak mówiłam olewam w tym cyklu i tak idę znów do ginki ma mi pęcherzyki poobserwować więc jak są jakieś cysty,torbiele, mięśniaki to zaobserwuje miesiąc temu nie było ale to rozumiem się szybko zmienia.

Sylwia_d co to za objawy. Uważaj na siebie
Lolcia no widzisz jak Ci Miki ładnie pospał. Coś jest w powietrzu bo Maks też spał. Pobudka tylko o 4 a potem o 7.30:szok: także ja też jestem mega wyspana więc wieczorem bara bara;-)

Maks gapi sie na rybki z ferajny. Małż w pracy.Zaraz się zbieramy do rodziców a po południu chyba fundnę młodemu figloland co by go porządnie zmęczyć. Spać w dzień po takiej pobudce nie pójdzie więc niech chociaz na noc będzie porządnie zmęczony.;-)
 
Pajkaa dzięki ;-) Zaopatrzę się i może dzięki niemu zaskoczę ;-)
Karolina na luzie najlepiej ja troszkę żałuję, że zaczełam szyjkę obserwować bo teraz nie umiem przestać :-D obiecałam sobie, że jak mi się zamknie to już nie będę tam grzebać ale jakoś zawsze sprawdzam :-D Może faktycznie dobra nocka była jak i Maksiu pospał a jak jesteś wyspana to mężuś się z wieczora ucieszy życzę mocnych wrażeń :tak: ja już się do męża dobrałam :zawstydzona/y: ale co tam przyjdzie @ to będzie przerwa :-p
 
ja pamietam moj cykl w pazdzierniku dostalam @ dokladnie 8 pazdziernika a 3 pazdziernika bylam na usg narzadow rodnyh bo bardzo mnie bolal lewy jajnik i co sie okazalo ze nie pekl mi zaden pecherzyk tylko poprzerastaly byl to 32dc a @ dostalam w 37 dc no ale w tym miesiacu mialam silny bol brzucha wiec moze mialam owu okaze sie zy sie ualo np od maja 2008 roku do pazdziernika 2009 roku to byly starania o corcie mialam 3 razy ze przez 3 misiae nie iala wogole @ i wywolywalam luteina nic innego lekarz mi nie zalecil no ale mialam tezzz cykle bezowulacyjne wiec jakas dziwna estem hehe teraz mialam 2 ykle bezowulacyjne teraz byla ale i tak jakos nie podchodze do tego aby sie udalo.
dziweczyny zaciska za was kciukasy:p
 
Hej!
Ale fajnie u mnie weekend mija,rodzinnie,spokojnie. Wczoraj troszke popracowalam,troche w domu porobilam.Teraz Natala spi,my z Mezem kawusie popijamy ,obiadek sie robi...no pomyslalby kto,ze jakas sielanka:)
I temp urosla.Choc nie wiem sama czy nazywac juz to skokiem. Pajkaa,jak myslisz??Pytam Ciebie,bo zauwazylam,ze raczej dobrze sie orientujesz w tycgh sprawch:D:D:D MOze pomozesz:-D
P.S. Moim zdaniam ,na dzien dzisiejszy(bo nie wiem jaka bedzei temp dalej),to ustawilabym I dzien wyzszej temp na 20dc.....Jak myslicie? Albo bezpieczniej,dopiero dzis? A nawiasem mowiac dluzszy cykl sie szykuje u mnie.Ale w sumie u mnie norma,bo nigdy cykli 28dniowych nie mialam,zawsze min 32 dni.

Ale ładny nr stronki mamy:))
 
Ostatnia edycja:
Witam sie w niedzielny wieczór, a ja ma nieciekawą niedzielkę poprztykałam się z M:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nie rozmawiamy,raczej dzisiaj spie ze Zbyniem.Za to jutro mam Endokrynologa o 16 i juz nie mogę się doczekać ciekawa jestem co mi powie,Życzę miłego wieczorka:-):-)
 
reklama
hej

u nas dziś też rodzinnie - byliśmy u moich rodziców na obiedzie - na 12 osób - bo to imieniny taty [andrzej] i rocznica ślubu
i cały dzień nam zleciał

Ola współczuję, ale może z "godzenia się" coś się wykluje ;-)
 
Do góry