reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Cyprysiowa.... tak mi przykro..... Kochana :-(
prosze zrob tak jak pisze Gwiazdeczka-idz to jeszcze skonsultuj z innym lekarzem.
 
reklama
Cyprysiowa tak mi przykro :-(. Tulę cię mocno. Jak dasz radę to daj znać co się stało? I skonsultuj to z innym lekarzem. Po przypadku Mamusisynusia wszystko jest możliwe.
Laski co się dzieje. To już druga taka wiadomość dzisiaj :-(
 
Byłam wczoraj na usg i poprostu lekarz mnie poinformowal ze serduszko nie bije. :-(
mialam robione usg 2 tyg temu. Na wczorajszym zdjeciudzidzia była wieksza niz na tym 2 tyg temu ale jednak lekarz stwierdził ze zatrzymała sie tydzien temu. (2 tyg temu pecherzyk mierzył16mm, wczoraj 24mm) no i to serduszko...:-(

Nie wiem co mam ze soba robic, siedze i placze...
 
CYPRYSIOWA moc usciskow !!!


gwiazdeczko-teraz tez sie staramy ale zaczelismy w tamtym cyklu i @ mialam inna niz zwykle tzn. 2 dni sie spoznil poza tym zle sie czulam i juz juz mialam nadzieje ze to to...
szczegolnie ze 3 osoby mi powiedzialy ze sa w ciazy to dola podlapalam... ale nie poddam sie--walczymy dalej:cool2:
 
Byłam wczoraj na usg i poprostu lekarz mnie poinformowal ze serduszko nie bije. :-(
mialam robione usg 2 tyg temu. Na wczorajszym zdjeciudzidzia była wieksza niz na tym 2 tyg temu ale jednak lekarz stwierdził ze zatrzymała sie tydzien temu. (2 tyg temu pecherzyk mierzył16mm, wczoraj 24mm) no i to serduszko...:-(

Nie wiem co mam ze soba robic, siedze i placze...

Cyprysiowa nie chciałabym dawać ci nadzieii ale może jednak spróbuj jeszcze u innego lekarza. Idź na drugie usg, żeby sie upewnić. Doskonale wiem co przechodzisz bo mam takie przykre doświadczenie za sobą. Co ci lekarz zalecił?
 
Cały czas było cos nie tak.
Na pierwszej wizycie lekarz stwierdził po usg ze ciaza jest ale jeszcze malutka i był wtedy wg OM 5tydz3d ciazy a on wpisał az 6w6d. Pytałam kiedy moge zobaczyc serduszko, powiedział żeby przyjsc tak za 2 tyg. jeśli chce je zobaczyc aczkolwiek nie koniecznie musze.
Uparłam sie strasznie, mówiłam kolezanka ze ide bo chce zobaczyc serduszko, wszyscy sie mnie pytali czemu sie tak na to serduszko uparłam, nie wiedziałam.
Poszłam 2 tyg później, był 7w3d ciazy z om. Lekarz zrobił usg powiedzial ze nie widac jeszcze serduszka ale duzo innych czynników wskazuje ze ciaza sie rozwija ale wpisał 6w1d. Poszłam po tygodniu z kawałkiem do innego lekarza, on widzac wyniki z usg, zbadał mnie i stwierdzil ze macica na 9 tydz wiec tak jak powinno byc ale niezgodnosc z tymi wynikami usg bo jeden i drugi wpisali 6tydz a badanie bylo w odstepach 2 tyg i wysłał mnie do najlepszego specjalisty od usg...
Po 5 dniach od tej wizyty poszłam na usg (wczoraj) Jeszcze przed badaniem usłyszałam ze pierwszy lekarz co robił usg sie pomylił,bo to ciaza 4,5 tyg a on zrzucil inne wimiary ze mu wyszlo 6i6 wiec sie uspokoiłam... Niestety jak sie położyłam to usłyszałam "żuczku ale tu jest problem, serduszko dzidzi nie bije"

To mniej wiecej moja historia. Ciaza zatrzymała sie tydzien temu, serduszko nie bije a powinno juz dawno, nie łudze się już że coś "ruszy" To jest logicznie niemożliwe.:-(
 
Rouzmiem Cyprysiowa. Tak bardzo ci współczuję. A czy mówili coś o łyżeczkowaniu? Będziesz miała zabieg? Wiem, ze pytam cię o straszne rzeczy, ale jeśli dzieciątko nieżyje to musisz być oczyszczona. Mnie po poronieniu łyżeczkowali bo miałam "resztki po poronieniu samoistnym" i strasznie mnie bolało
 
reklama
Dorota lekarz mi powiedzial ze dostane skierowanie do szpitala i dadza mi tabletki na poronienie, wyjde za jakies 2 dni. Ni mówił nic o zabiegu choć czytam i zabieg to chyba niestety normalne...
Jezu cały czas czuje sie jakby to był sen,nie mam zadnych dolegliwosci typu plamienia, bole itd. cały czas jak na poczatku ciazy.
 
Do góry