reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Rudka hej. Z czego pamiętam to żadna na razie nie wspomagała się wiesiołkiem.
Dziewczyny mam dylemat: nowe meble czy nowy wózek???? Proszę o opinie co byście wybrały!Plis!
 
reklama
Klaudusia dobre hehe :)) Mnie na razie nie ciągnie, choć dziś w sumie trochę - ale z innej strony niż myślisz hehe :) Nie będę szczegółów pisać.

Mamuśka znalazłam tego posta, że jesteśmy ciemnoty jak tabaka w rogu czy coś w tym stylu - chodziło o to chyba, że ta dziewczyna będzie miała dzieci rok po roku - dokładnie z tego samego miesiąca nawet - czyli zaszła w ciążę 3 miesiące po porodzie. I chyba jedna osoba z października zapytała czy to była wpadka czy coś i ona się wkurzyła. Ale przecież nie cała grupa jej coś takiego sugerowała, więc laska troszkę ostro pojechała - może jej hormony buzują.

Ja uważam, że każdy sobie sam może wybrać kiedy pora na drugie dziecko. Ja bym się może tak wcześnie nie zdecydowała ze względu na to, że organizm po jednej ciąży musi odpocząć - ale co inni robią to nie moja sprawa. Tylko dlaczego od razu innych od ciemnot wyzywają? Może ktoś jej powiedział prawdę a prawda w oczy kole?
 
Klaudusia to zależy w jakim stanie sa stare meble ?? jak wózek jest w dobrym stanie to meble :) a wytrzymasz jeszcze z tym wózkiem te pół roku jak pisałaś
 
Rud-ka ja jadłam jakiś czas wiesiołek - ale miałam rozwolnienie od tego. I mi nic nie pomogło na śluz - to podobno trzeba parę miesięcy brać. I tylko do owulacji. Mi na śluz najlepiej pomógł ziołowy castagnus.
 
Klaudusia nowe meble! Na dłużej wystarczą....A jakie meble konkretnie?

Izka no to szkoda - czekamy do jutra!
 
Nowa kanapa, szafa, szafka pod telewizor, może jakiś słupek do niej, na przedpokój szafka do butów... Też mi się wydaje że lepiej kupić meble niż wózek. A wózek ma brat męża z takimi dużymi kołami tylko że strasznie ciężki. Myślę, że pożyczyłby na początek i na zimę ewentualnie...
Agnieszka wersalka rozwalona i osiusiana :-) jeszcze pociągnęłaby jakiś może rok, bo nie jest z zewnątrz zniszczona, szafy nie mam (projekt Wam wstawiałam), do butów bym sobie wzięła jakąś fajną albo byśmy materiały kupili i zrobili.. Szafka pod telewizorem ma jakieś 10 lat... ale telewizor byśmy i tak wieszali na ścianę i może bym skusiła się jeszcze na kino domowe...
 
Ostatnia edycja:
Klaudusia kup meble a za wyprawke kupisz wózek :) jak u Ciebie jest bo u nas jak w rodzince dziecko sie rodzi to rodzinka jak odwiedza to kaska sypia
 
Ostatnia edycja:
U nas niestety kasy nie dają, ewentualnie jakieś ciuszki w prezencie. Muszę wybrać meble albo wózek i chyba wezmę te meble jeśli szwagier nam wózek pożyczy...
 
reklama
Klaudusia meble chyba bym kupiła a wózek jak masz okazje to pożyczaj !!!!!!!!!!!!!!!
Juz sie wszystko wyjaśniło jaką mamy zajebistą koleżaneczke na forum!!!!! Masakra !!
 
Do góry