reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

mamuśka ciekawa jestem która to i szczerze to mi się śmiać chce z takich ludzi którzy myślą że internet jest anonimowy i można pisać na nim wszytko wygląda na to że ona jest cimnota...
ja też proszę o linka jeśli można...........

Izka
to zadzwoń może ci poda przez tel....



och więcej nie pije alkoholu bo normalnie mecze sie okropnie zapomniałam jak boli kac :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki ja uciekam już. Muszę ogarnąć chałupkę dopóki facetó nie ma. Naszła mnie ochota na oponki (pączki za trudne i za długo się robi) więc zaraz biorę się :-D
Ale będę do Was zaglądać!:tak:
Izulqa czekam na wieści!:tak:
 
dziewczyny to jest osoba z wątku pażdziernik 2011 gdzie udzielamy sie z Mają razem, wiec raczej nie bedziecie jej znać !!Ale bardzo dobrze ze sie dowiedzialam o tym, bede ostrożniejsza "tam" i juz !!! tutaj to wiem ze mogę o wszystkim napisać i nikt mnie nie wyśmieje a tam to juz mam w nosie pisać !!!!!
 
ja nie wymieniłam po nick-u tej osoby wiec ona sie nie domyśla ze cos wiemy, poza tym na forum głównym tez o tym nie pisałam wiec nie ma prawa zaskarżyć !!!
 
No jak tak to mam powód żeby zwalić na tłusty czwartek nie na zachciankę hehe :-D No jak w sobotę wejdę na wagę to ta 7 bez żadnego zawahania wyskoczy na wadze....
Mamusia nie piszcie nic do niej tylko zgłaszajcie bez jej wiedzy.
 
reklama
Ojj tam a niech i bedzie ta siódemka na początku, po porodzie szybko zrzucisz :)
Do niej nic nie bede pisać bo nie warto, dowiem sie dokładnie wszystkiego i bede zgłaszać najwyzej i juz !!!!
 
Do góry