reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

AAAAAAAAAAAAAAAAA! Jutro wynik bety! Ale się boje.. Ja nie wytrzymam do jutra.. Moge tam zadzwonić? Powie mi przez tel???????????

P.S. Sorki za posta pod postem ale myślałam że ktoś już coś napisze ;D
 
reklama
Izulqa to super, że kupkę woła i że chce robić. To już bardzo dużo. A zadzwonić nie zaszkodzi. Spróbuj!!!:tak:
Mamusia nie martw się na pewno Cię nie miną przytulanka z kibelkiem
A tamtą zgłoś do administratora i już nie będzie z Wami pisała!
A ja już zostałam sama w domu
 
Ostatnia edycja:
Hahaha nie ma tak dobrze!!!! Ja musiałam to i Ty musisz!!!:-D
A jak wiesz gdzie dokładnie tamta pisała i co to zgłaszaj i będzie po sprawie.

Ja tylko miesiąc przytulałam kibelek ;D a nie każdy tak ma, spotkałam kobiety które nawet by pewnie nie wiedziały że są w ciąży, gdyby nie to że brzuszek im rósł hehe ;D
Pewnie, zgłoś, nie można nikogo obrażać, są tu jakieś zasady, nie??

Zadzwonie za 11 minut, bo mają od 9tej ;P Zapytać nie zaszkodzi :)
 
nie no ja przecież żartowałam z tymi mdłościami. Życzę Co jak najlepiej, żeby Cię ominęły ale kto tu nam wtedy będzie smęcił że znowu przytulanka ale nie z mężem tylko z kochankiem:-)
 
Wiem kto to jest, i poprosiłam własnie tą znajomą zeby mi podała link do tego wątku i sobie chętnie poczytam co ona tam popisała na nas !!!! Przeczytam i najwyzej zgłosze to !!
 
reklama
Do góry