reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamusie grudniowe:)

długi wekend jest wiec na forum szkoda siedziec;-)
my z M wieczorkiem wychodzimy.. :-)
cały wekend sobie balujemy troche no ale czasami trzeba! :tak:

aga; zdrówka dla Alana!
cosmo super że zadowolona z fryza jestes:happy: a co robilas?
 
reklama
cześć kaska1382. Napisz coś wiecej o sobie, zapraszamy do ggadania z nami;-).

U nas Ala sprzedana faderom do jutra, młodsze w kąpieli, ja w nastroju takim-sobie;-)

sugar - już szykuję streszczenie, daj znac kiedy wkleić,hehehe;-)
 
Hej hej, witam z wioski :-)
Dziadki juz się poznały na Piotrusiu - dziś był na dwóch spacerach, a teraz dziadek zabrał go do małpiego gaju żeby się wyszalał hehe. Wczoraj tylko jeden spacer i hasał do 21 :-D Jutro już wracamy więc będę bardziej na bieżąco. :happy:
 
Kinga - szalejcie i bawcie się pewnie a dlaczego nie,przecież młodzi jesteście.Udanego wypadu :-)

Roni21- pewnie dawaj streszczenie, na pewno będzie ok:-)

kaska 1382 - zapraszamy do rozmów,prosze napisz cos więcej o sobie:-)czekamy:tak::-)

a my ogladamy TV :-) i objadamy się czipsami:-)
 
Kinga tylko ścinałam nic specjalnego z przodu do ramion z tyłu krótsze. Musze je teraz prostowac, bo mam falowane i dosyć gęste i trochę jak kopernik wyglądam, ale ważne, że mi wygodnie :-D no i wyprostowane całkiem fajne :-p

kaska1382 Witamy :-)
 
I'm blue da badi da bu da :cool2::cool2:

hehe, jestem niebieska bo własnie pomalowliśmy pokoik Ali. W środe ukos na żółto, panele i może się uda wreszcie wykończyć:-)
 
Dita - tak się właśnie przygladam Twoim suwaczkom a raczej patrzę na zdjęcia Twoich dzieci i muszę powiedzieć że masz śliczne dzieciaki,takie choane muszą być i słodkie:tak::-)ogromne buziaki dla dziewczynek:-)


Alan już spi i ja mykam pod kołderkę bo ciągle za okenm słyszę jak wiele wiatr,jest tak potwornie zimno i pada deszcz.A nawet synoptycy zapowiadali na wyspach tornada i powodzie co prawda bardziej na południu ale ja już się boję :eek:

Dobranoc kobietki :-)
 
reklama
Cześć kobiałki!!!

No serio ostatnio tu wrzawa normalnie!

CO to jest? Pojawiam sie i znikam, pojawiam sie i znikam???
Ku@#$% mać zapalenie krtani Domicha:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: W nocy wentylowałam w oknie. Masakra.

No nic. Oby do soboty.

Sugar hello.
Dita giiiiiiiit. Ja sobie z malowaniem ścian u nas poczekam do matylkowej trójki tzn urodzin trzecich. Wstawie wam ciupinke fotek moich ścian:confused2: Wszedzie "kółka":eek:
Cosmo ja nie skomentuje baby ani Twojego M. Baby sie brzydze, a chłopa nie kumam. Żal go ze mu sie po tym wypadku aż tak odmienilo. Ściskam kochana.

Roni i co? Jachu śpi już na dobre?

Kaśka witaj i gratuluję. Piszkaj o sobie wiecej.

Saraa????????????

Nonek ostatni post czad. Tj propozycje prezentu dla Andrzeja. Dita:-D Ona dobrze mowi!!! Lej:rofl2::-D:-D:-D

Kasiu korzystaj z dobrodziejstwa babć i dziadków ile wlezie i spij;-)

Maja młody bogu jak po spotkaniu???

Cześć wszystkim. Pozdrawiam.
 
Do góry