reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Cosmo do domu samotnej matki przyjmuja zwykle na okolo pol roku, potem nalegaja na wypad, a to czy cie przyjmna zalezy od miejsc, w miastach czesto sa przepelnione
 
aenye.. no własnie musze wiec napisac że testowałam i niestety jedna kreska była. Suwaczek dobry pomysł ;) bedziecie mi kibicować wiec może wieksze szanse bedą hehe;-) Tak wiec suwaczek ustawiłam i odliczanie trwa..
Pati fajna z Ciebie mamusia, mam nadzieje że też bede sobie tak dobrze radziła z dwojką dzieci:)

lucky ja to cie wspolczuje.. naprawde zycze wam jak najlepiej i oby w koncu te choroby odeszly od was. I nie ma za co dziekowac! ;) buzka*
 
kinga ale suwaczek, fajnie myszy zasuwaja do norki:-D

a my po spacerku, dziewczyny zachwycone ze mogly wreszcie z domu wyjsc, ale kaszla jeszcze lo matkoooo

postanowilam ze jednak Hanka jutro do przedszkola nie pojdzie:no:

no i cos sie z Helenka dzieje, jak zje obiad to zaczyna plakac ze ja brzch boli, wczoraj tak bylo i dzis:eek::crazy:, a tak ogolnie to sniadani i drugiego nie je teraz:baffled:

moze jak taka wyglodzona zje to i brzuch zaczyna bolec:confused:
 
Kinga 85 a więc życzę powodzenia i 3 mam kciukasy buziczki,a suwaczek jest git:tak::-)

A u nas bez zmian czyli jest ok ale Alanek nadal lekko przeziebiony.Pogoda słoneczna ale wieje wiatr.....a Alanek właśnie przed chwilką zasnął na podłodze,położyłam go na łóżko ale i tak za chwilkę go obudzę bo potem nie zaśnie wieczorkiem i będzie chodził do 24:-)
pozdrawiam
 
reklama
Do góry