reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamusie grudniowe:)

pociąg drożej i przesiadki a do tego DUŻE bagaże
a autobus wiezie nas bez przesiadek na miejsce
Tam będzie mój Tato a więc pomoże z bagażami

no nie mam pomysłu na Twojego faceta a może poprostu zapytaj?
 
reklama
Dita moze o podpusc i sam Ci powie co chcialby dostac. Ja tez zawsze mam z tym problem.
Moze do kina go zabierz na jakis fajny filam zebyscie razem milo spedzili czas?

Sara szczersliwej,spokojnej podrozy zycze.
 
witam wszystkie kobietki po krótkiej przerwie....jak wam mija niedzielny wieczór,mi wczoraj stuknął 34tc i zaczynam powoli chyba panikować...mam astme i ataki są dosyc ostre(niestety w ostatnich tygodniach jeszcze bardziej się nasiliły) od początku bardzo chciałam rodzić naturalnie z mężem u boku,ale teraz mam wielkie obawy czy dam rade,bo wspinaczka na 3 piętro sprawia mi wielką trudność :( najgorsze jest to ze nie znam nikogo kto byłby w podobnej sytuacji i moze to przez zaczynam wariowac :/
 
Witam w wieczorne popoludnie

U nas nawet milo minela niedziela. Jakos przy tej pogodzie moj nastroj lekko sie poprawil:happy2:.

Ola2in1 czesc, i powodzenia przy porodzie w grudniu. Jakos tak mi sie skromnie wydaje, ze sie pomylilas, bo my juz mamy dwulatkow jestesmy:-p. Ale oczywiscie jak masz ochote pogadac z nami to zapraszamy:-p.

Dita owin sie w wielka kokarde i wysmaruj sie czyms smacznym ( tylko nie bita smietana, szybko jelczeje i smierdzi jak cholera) i daj mu siebie w prezencie. Mysle, ze to bedzie dla niego najlepszy prezent. :-):cool2:

Sa raa ale ci mimo wszystko fajnie z ta przeprowadzka. Bedziesz blisko meza, rodzina bedzie razem. Tak a propos co robi twoj monsz jesli mozna sie dowiedziec?

cosmo ja to bym go zabrala do naprawde dobrego neurologa i powiedziala o co chodzi, ze ma dziwne zachowania, lacznie z agresja. Nawet sama bym poszla na jakies konsultacje, dowiedziala sie, gdzie ewentualnie uderzac na jakies badania.
 
Ola2in1 - hehe, jak nona witam wśród grudniowych dwulatków i pozdrawiam;-):-D I szczęśliwego rozwiązania życze:tak:
nonek - ehehe, ale ci się na romantyzm zebrało...;-) Pewnie by mu sie podobało, ale mi ani trochę:baffled: Naprawdę ze mną jest źle w tym temacie, wolę jednak zarobić, wydac i miec święeety spokój;-)ps - na sąsiedni wątek zapraszamy - mamy pytanko;-)
Maja - do kina to ja go musze na siłe wyciągać. A jeśi zapytam co chce to powie że kokarde i coś smacznego - wg pomysłu nonka:cool2::-D Wole nie pytac....
 
Dita owin sie w wielka kokarde i wysmaruj sie czyms smacznym ( tylko nie bita smietana, szybko jelczeje i smierdzi jak cholera) i daj mu siebie w prezencie. Mysle, ze to bedzie dla niego najlepszy prezent. :-):cool2:

o tak, super pomysł, ne pewno go nie zapomni a ja polecam czekolade lub nutelle hehe az mi się młodość przypomniała ;-)


cosmo ja to bym go zabrala do naprawde dobrego neurologa i powiedziala o co chodzi, ze ma dziwne zachowania, lacznie z agresja. Nawet sama bym poszla na jakies konsultacje, dowiedziala sie, gdzie ewentualnie uderzac na jakies badania.

Chodziłam z nim przez pół roku prywatnie do neurologa do Dolmedu, odruchy prawidłowe wszystkie badania dobre więc nic sie z tym zrobic nie dało... kiedys jak wzywałam gliny to koles mnie pytał czy on nie miał wypadku potwierdziłam i on stwierdził, ze ludzie po urazie głowy często się tak zachowuję... ja myślę że jemu bardziej psycholog lub psychiatra się przydał ale W twierdzi, że to ja jestem psychicznie chora :baffled:
 
jednak Was pomęczę jeszcze moją obecnością bo pan autobus sobie wziął i nie przyjechał a co?! ponad godzine marznęliśmy na dworze a co?! wrr...

nona Tomek jest kierownikiem budowy
 
reklama
Do góry